Odvážná posádka lodi NSEA ochránce - velitel Peter Quincy Taggart (Tim Allen), poručík Tawny Madison (Sigourney Weaver) a Dr. Lazarus (Alan Rickman) - vyráží na čtyřletou napínavou a často nebezpečnou misi do vesmíru... a pak je natáčení jejich seriálu zrušeno! Nyní, o dvacet let později mimozemšťani bránící se útoku omylem považují vysílání Galaxy Questu za "historické dokumenty" a teleportují posádku bývalých herců, aby zachránili vesmír. Ti, aniž by měli scénář, režiséra a nebo ponětí, co si počít, musí podat výkony svých životů. (Paramount Network)

_ksilt

Jako fanousek Star Treku, nemam co dodat ! Naprosta pecka a to herecke obsazeni, parada.:-) Jinak bezvyhradny souhlas s recenzi od Oskara. ()

Wishkah

Parodie na Star Trek a Trekkies si ze svého vzoru láskyplně utahuje. Nemusíte být ani nějaký velký znalec Star Treku a přitom se u tohohle filmu můžete skvěle bavit. Vše navíc podporují přijemně hrající posádka. Jedinou výtku bych měl snad jen k těm zbytečně moc sladkým a tupým mimozemšťanům. Chvilkama mi to přišlo trochu moc ()

unagi

Čo má toto znamenať? Paródia na nudný film? Neviem, ale takéto blbosti mi nehovoria nič. Samozrejme to nemôžem hodnotit ako odpad!, no ale ani nie ako dobrý film či komédiu. Niektoré pekné spracovania po grafickej stránke, čo sa mne osobne páčilo, ale to je asi tak všetko. Nemusím sa trápiť v budúcnosti nad novým pozeraním Galaxy Questu. ()

Teabag

Vždycky se mi v tomhle filmu líbili krásná Sigourney Weaver a bručoun Alan Rickman. Tim Allen ale nezůstává pozadu a celý tenhle tým prostě baví. A to především svou jednoduchostí, která zdůrazňuje žánrová klišé. ()

bloodcountes

Neskutečně jsem se bavila!!!! Tenhle skvost jsem obejvila koukám hodně pozdě, ale stálo to za to! Neuvěřitelně výborně fungující sranda. Zároveň je tu ale i prostor pro zamyšlení při konfrontaci čiré bezelstnosti až prostoduchosti Thermianů s lidskou hravostí a lstí :)) Totálně vymazlený scénář, s velmi laskavým humorem propírajícím všechny klišé, která se ve sci-fi vyskytují, smozřejmě hlavně ve Star Treku, který miluju. Vynikající herecké výkony a velmi dobrá hudba. Ale hlavně SMÍCH! Už dlouho jsem se takhle nezasmála! Skvělé! ()

kwoky

Povedená parodie na Star Trek plná vtipných momentů. Není to taková třeskutá sranda jako třeba Spaceballs, ale i tak je to stylovka a baví mě. ()

cityman

Snad nejlepší "sci-fi komedie" co jsem kdy viděl. Dreamworks mají prostě na dobré filmy čuch a my diváci jim za to můžeme být po právu vděčný! ()

willis

Nepovažuji se za Trekieho (i když jsem viděl asi 200 dílů seriálu a všechny filmy) ale můžu říct, že GQ je inteligentní parodie s kvalitními hereckými výkony (zdravím Kutily), u které jsem se bavil více než u většiny příhod ST. ()

GREGOIRE

Okouzlující parodie na vesmírné seriály. Místy snad poněkud hluché, ale jinak vynikající. Obsazení je výtečné a bručavý A. Rickman naprosto kouzelný. ()

fastum

Supr komedie s parádními situacemi, které rozesmějí i když nechcete. Tato parodie na scifi seriály mi fakt chyběla a doporučuju ji všem, kterým se star trek moc nezdál :)) ()

lukasd

Velice příjemná oddechovka, která elegantně paroduje Star Trek a seriály obecně. Rozhodně stojí za zhlédnutí-už jen kvůli opět geniálnímu A.Rickmanovi. ()

petrfox

Výborná komedie... Alana Rickmana mám v desítce nejoblíbenějších herců a jeho pozice je jak se zdá neotřesitelná... ()

Modráček

Hodnotit to jako parodii, musela bych s bodováním níž. Když ale zavřu obě oči, je z toho fajná sci-fi komedie pro dlouhé zimní večery. ()

Bucounit

Týžden dozadu som ani nevedel, že tento film existuje a keď som si ho teda teraz pozrel no čakal som síce viac ale sklamaný som rozhodne nebol. Nápaditá poloparódia hlavne na Star Trek ale aj iné sci-fi, fanušíkovia museli mať stohto veľkú radosť. 7/10 ()

Milky.

V podstatě blbost, ale výborně paroduje StarTrek a jeho pomatené fanatické fanoušky. Rickman v krásně protivné roli boží ()

Mikino00

Je to sice trefná parodie, trefující se do neduhů Star treku apod seriálů, ale já jsem čekal něco mnohem vtipnějšího, protože tohle vyznělo jako plnohodnoté sci-fi béčkového rázu. ()

LBsmoke

nenasmál sem se mnoho, krom scén s Mým Přítelem Monkem ty sou bezchyby("Poďte obejmeme se") ale celkově se mi to líbilo moc.. fakt super milá podívaná ()

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

15.08.2012

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci