Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiální text distributora)

Junglista

Tak já nevim... asi sem od toho čekal moc, vzhledem k tomu jak to všichni vychvalovali. Od plic sem se zasmál jenom dvakrát (nakládání kytek do auta a efektní držkopád v recepci) a to je na komedii dost málo. Dost se tu taky sází na soundtrack, kterej je sice parádní (nostalgická vzpomínka na mládí), ale film to nezachrání. ()

AlexeiF1

Komedie , kterou jsem náhodně shlednul v TV mě velice překvapila a především řádně pobavila :-). Spousta vtipných hlášek, dobré hudby a povedený dabing řadí Noc v Roxbury hodně vysoko. Asi se najdou i tací co budou film odsuzovat za jeho "stupiditu", ale je to věc názoru já jsem se velice pobavil. ()

Janega

1 hviezda za skvelé staré disco pesničky a 2 za tú neuveriteľnú stupiditu. Ono totiž práve tá stupidita vás na tomto filme zaujme, pretože nič okrem nej vás zaujať ani nemôže. 200 ()

Hanys_

Podle hodnocení jsem to už kdysi musel vidět, ale vůbec si na to nevzpomínám. A už asi chápu proč. Fakt se není moc čemu smát. ()

Piggsy

Zábavná komedie ve stylu 'Blbý a blbější' a 'Klub sráčů'. Narozdíl od jiných komedií jsem se u toho mnohokrát od srdce zasmál, takže nevidím důvod, proč ji shazovat nízkým hodnocením. Dávám 4 hvězdičky. ()

kwoky

Par skutecne povedenych vtipu strida obcas nuda. Film je nastesti dost kratky, takze neusnete. Nektere hlasky se nezapominaji :D Alespon si Roxbury na nic nehraje. Oddechovka na jedno (max 2) podivani. ()

Moskoe

Znáte lepší Béčko? V mých očích to mělo málo slabých míst (žádné výraznější), no a ta hudba... Happyend "sladkej jako cumel" :) Poznámka: Osobně jsem spíš přišel na chuť českému dabingu, než originálnímu znění. "Steve, don't hit on the bridesmaid. It's your wedding." ()

Ještěřák

Tohle je přesně ten typ filmu, co před deseti lety (kolem r. 2002) koloval v 400 MB "kvalitě" školníma chodbama na cédéčkách, na jejichž obalu bývalo zpravidla mnoho pravopisných chyb od nás, tehdy ještě nedostudovaných poďobaných puberťáků. Jedná se tedy o film mého navývost ubohého a trapného mládí:-) ()

ThomasCrown

Svojim spôsobom je to dokonalý film. Všetky scény v aute a pokyvovanie hlavou sú dokonalé a nenapodobiteľné. Jediný, kto to dokázal bol Jim Carrey. ()

Holubicqa

Pro mě už klasika. Skvěle potrhlí bratři, cukání hlavy, What is Love... Zábava od začátku do konce a příjemná hudba. Mám Noc v Roxbury opravdu ráda, zaručeně mi vždycky zvedne náladu! ()

marnold

Chujowina jak cyp, ale czlowiek se zasmieje. Jak se na to nie dziwo, jako na jaksiom przemyslanom komedie, tak se czlowiek moze dobrze zabawic. ()

dressic

Nemohl jsem jinak než-li hodnotit co to šlo. Na hláškách a gestech z této mazené komedie si se spolubydlícíma ujíždíme nejen při tomto filmu....brutalita!! ()

nany2121 odpad!

Prvých 90 minút stojí za hovno, po 90 minútach sa ta začína rozbiehať, len škoda, že film trvá 81 minút. ()

Matros

Docela mi uniká pochopit kultovní status tohoto filmu. Je tu několik velice vtipných momentů, ale ty trapné převládají. Možná to bude tím, že mi Ferrellův humor moc neříká... ()