Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiální text distributora)

Kryton

Fakt dobrá komedie,která má i dobrý soundtrack.Pokud chcete oddechovou komedii pak jedině doporučuju!Docela se nasmějete a nevyskytuje zde žádný fekální humor,který se stal hitem hlavně v teenegerských komedii viz.Klub sráčů! ()

FFilipCZ

Je to sice blbina, ale LEGENDÁRNÍ BLBINA, plná povedených hlášek a především TOP soundtracku, jehož zásluhou ode mě Steve a Doug dostali i tu čtvrtou hvězdu. Celkem se stydím, že jsem tento snímek viděl až teď. What is love? Baby, don't hurt me. Don't hurt me, no more. ()

ladko

Tento film je taká blbosť, že ho proste buď milujete alebo nenávidíte. Ja ho milujem. Už len kvôli Ferrellovi. Keď niekto povie What's up? tak si spomeniem na tento film. Keď ide v rádiu pesnička What is love, spomeniem si na tento film. Je to taký minikult. Steve Butabi: "Good, how are you?" Doug Butabi: "About 8 o'clock, 8:15. Yeah, all the time." Steve Butabi: "BMW." Doug Butabi: "Right at sunset." Steve Butabi: "Vanilla mostly." ()

zdepapepa

Kultovní film, který se vám buď líbit bude nebo nebude, nic mezitím nehledejte. Kde jiní uvidí geniální a neotřelý humor scénáristů SNL, tam jiní uvidí pitvoření se zpodoby. Některá camea stojí zato, ovšem tento film dělá filmem především hudba, částečně že i částečně o té hudbě je. Jediné, co mě při nedávném zhlédnutí vytočilo byla likvidace Mirror Ball kostýmu a rozbití disco koule/mirror ballu. Ironií na závěr pak je, že zůstal nejslavnější GIF z původního skeče, a je daleko víc rozšířenější než film. ()

Paxxx.cz

Ujetá šílenost jako stvořená pro Willa Ferella. Tohoto herce zrovna moc nemusím, ale když tohle opomenu musím uznat, že jsem se i docela pobavil. Za film dvě hvězdy a za povedený soundtrack hvězda navíc. ()

havLord odpad!

Donebevolající chujovina, která má jediný plus za soundtrack, ale to plus opět stráhávám, jelikož je to DONEBEVOLAJÍCÍ hovadina, která je prostě jenom TUPÁ :'( ()

Vojcl

Nakonec docela zábavná komedie, která narozdíl od jiných "výtvorů" v daném žánru postrádá nechutné a fekální scény a díky tomu je to koukatelné.. Samozřejmě nečekejte Oscarové výkony, ale některé gagy a hlášky opravdu příjemně pobaví!!! ()

zipper111

Je to taková hovadina až se mi to hrozně líbí.Nemůžu si pomoct :) S kámošema jsme u toho prokalili nejeden večer takže srdcovka-pro mě to je srdcovka. ()

vorheese

Každý mi tvrdil, že na tohle se dá jen bezděčně dívat, dívat a dívat a na konci dumat proč jste se na to vůbec dívali. A je to tak. ()

Makky

Komédia s ledžendery soundtrackom a zopár vtipnými situáciami. Inak tento film nemá žiadnu hodnotu a je pozerateľný jedine pod vplyvom akejkoľvek omamnej látky s partiou. Noc v Roxbury sa dá buď milovať alebo úplne odpisovať, chápem obidve strany. Mňa z tohto projektu najviac zaujal skeč, ktorý paradoxne vo filme nie je, no bol natočený pre Saturday Night Live. Hovorím pochopiteľne o scénkach s Jimom Carreym, ten jeho fejs je neuveriteľný! ()

Mikita

Asi mám divný smysl pro humor, ale tohle mi na páteční večer sedlo. Znovu. Jednou za čas se na Noc v Roxbury podívám. Kromě supr atmosféry, hudby a dvou naprostých magorů se mi líbí i humor, který se vysmívá zaběhlým stereotypům. Kněz honící kšefty, nezkušený sexem zmanipulovatelný chlap, namakaný hezounek, jehož hlavním měřítkem člověka je dobrý triceps,....kouzelné....a chuť navštívit Ikeu mě na chvilku vždy přejde. ()