Nikdo nerozumí romantice lépe než Mary Fiore. Díky této vlastnosti se stala nejlepší plánovačkou svateb v San Franciscu. Pravě když může oslavovat svůj nejnovější triumf - svatbu internetové magnátky Fren Donolly, zachrání ji nádherný doktor Steve Edison před řítící se popelnicí. Mary s ním zažije nejhezčí večer svého života a má konečne důvod věřit na lásku. Ale dvakrát měř, jednou řež! Maryin život se otočí vzhůru nohama, když zjistí, že Steve je budoucí ženich Fran Donolly a Mary má připravovat jejich svatbu! (oficiální text distributora)

kingik

Když se chcete v San Francisku vdávat, najměte si Jennifer Lopez. Ona je tou nejlepší svatební plánovačkou ze všech. A tak se jednoho dne stane, že ji život před řítící popelnicí zachrání hezoun Matthew McConaughey. Oba se do sebe zakoukají, rozejdou se, ale ona ani v nejmenším netuší, že na svatbě kterou právě chystá, bude ženichem právě on. A dál už to znáte. Milá, ale velmi předvídatelná romantická komedie v režii Adama Shankmana. 60% ()

Slartibarkfast

Další strašně romantická komedie, kterou "poskvrnila" Jennifer Lopezová. Krásně se na ni kouká, umí místy i hrát, ale scénář je děravý a již tisíckrát zopakovaný. Nic nového a svěžího. Stále stejné fráze. Jako by člověk koukal na mexickou telenovelu. Snesitelné to je, ale opravdu jen v nouzi. 40% ()

Slarque

Jennifer Lopez a Matthew McConaughey zachraňují, co můžou, ale scénář je přinejlepším podprůměrný. Dialogy je občas nutno přetrpět a humoru také mohlo být víc. A přitom nápad to byl docela dobrý. ()

klerik

Romantická komédia. Film, na ktorý sa oplatí zobrať priateľku a nič tým nepokazíte. Čo na tom, že základná zápletka zaľúbenia sa je neuveriteľná, že spočiatku je to menej vtipné ako by chcelo. Je to však celkom slušná aj keď menej zábavná konkurencia AKO PRÍSŤ O MUŽA ZA 10 DNÍ. Solídny štandard s primeraným množstvom klišé... ()

Crocuta

Exteriér J. L. se mi stále líbí tak, že to přebije její herecké "kvality", u jejích kolegů a pohříchu i kolegyň se mi nelíbí už vůbec nic a duchaprázdné rozumování nad láskou je prostě nesnesitelné. Je to ale přece jen lepší než "romantika" ryze německé provenience a k tomu je tu ta pohledná Mary..., no tak za 2, ať nežeru. ()

heyda

Spíše podprůměrná romantická komedie. Naštěstí se tam dá dívat alespoň na sexy J.Lo, takže 2 hvězdičky. :-) ()

MM11

Spotřební komedie, na které je to ale bohužel vidět více, než by bylo zdrávo. Shankman totiž jen ochotně papouškuje to mnohokrát provařené, na romantických komediích tak otravné, klišé. Abych nebyl úplně nespravedlivý - Udělat slaďák s režijní invencí úplně nejde (zvlášť když si uvědomíme "pásovou" výrobu obdobných děl), snažit se zaujmout nějakým nápadem, to by snad šlo. Bohužel Shankman se o to ani nesnažil. Říkáte, že jste ten film neviděli? Já Vám říkám, že jste ho viděli a v deseti jiných verzích... ()

SOLOM.

Je pro mě doslova utrpením, když se musím nechat „ukecat“ abych měl doma klid a musel sledovat tyhle ty romantické kokotiny, místo toho abych si pustil nějaký pořádný horor. Když už nic jiného, tak mě těší, že v tom hrají většinou alespoň pěkné ženské – což Jennifer Lopez bezesporu je. Jenže co z toho, že je sexy, když děj sám o sobě stojí doslova za hovno a chce se vám u toho chrápat. V tomto případě jsem tu našel opravdu minimum pozitivních věcí, no a ani se pořádně nezasmál… ()

corpsy

Občas som aj uvažoval aj o hviezde navyše. Z čistej nostalgie. Pred vyše dvadsiatimi rokmi, sa totižto točili väčšinou pozerateľnejšie rom-com, ako je to dnes, nezasítené všelijakými dnes extrémne populárnymi trendami. Takže ústredný ´´nešťastný´´ pár v pohode, príbeh klišé, ale pobaví a celkovo pomerne zabudnútá romanťárna, ktorá síce nesvieti ako kométa, ale medzi hviezdami sa rozhodne nestratí. ()

Johanka

Roztomilá romantická komedie, která se mi velmi líbila. Jennifer Lopez podala celkem dobrý výkon, odpovídající dané roli. Ovšem takový Matthew McConaughey, hm, ten byl opravdu k snědení ()