Pětatřicetiletý Alex Hitchens, kterému nikdo neřekne jinak než Hitch, si kvůli dávnému zklamání nehodlá k tělu pustit žádnou další lásku, což mu však nebrání v tom, aby nebyl vyhlášeným expertem na seznamování. Zná ženy, dokáže odhadnout, co na kterou platí, a poradit klientovi, co své vyvolené nabídnout, aby získal její srdce. Jeho zásadou a jedinou podmínkou je, aby šlo o skutečnou lásku. Jeho schopnosti čeká obtížná zkouška v podobě nesmělého, nešikovného tlouštíka Alberta Brennamana, který je zamilován do slavné a bohaté Allegry Coleové, pro niž pracuje jako daňový poradce. Udělat z plachého nemotory muže, kterého by Allegra mohla milovat, se zdá nemožné. Hitch se však překonává a Albert sbírá první body. Když se Allegra rozhodne investovat velkou částku do neznámého návrháře, postaví se na její stranu, i když ho to stojí místo. Hitchovi se ovšem jeho vlastní život začne komplikovat, když se seznámí s novinářkou Sárou, která nemá čas na muže a nevěří kamarádce Casey historku o záhadném „schůzkologovi“. Přestože je na nejlepší cestě porušit své zásady, pozve Hitch dívku na schůzku a přes drobné nehody se s ní začne sbližovat. Už tak složitá situace se ještě zhorší, když se v tisku objeví fotografie Alberta s Allegrou a šéf nařídí Sáře, aby se na nový vztah ostře sledované celebrity zaměřila. (TV Nova)

Marys

Mno, pekný film, sem-tam som sa aj trošku zasmial, dalo sa na to pozerať, hoci, konieckoncov to bola aj tak klasická americká lovestory. A ten záver bol čudný. ()

ekomo

Poměrně zábavný film, který bohužel ke svojí smůle oplývá typickým hollywodským syndromem, skvělý začátek, přijatelný průběh a příšerný konec. Nadruhou stranu vtipné dialogy a zajímavé komunikování mezi dvěma osobami byl docela originální scénář a naopak režie a hudba se tedy moc nepředvedly. Co se týče herců, Will Smith, Eva Mendes působili jako docela sympatický pár s lehce nadprůměrnými výkony. ()

AIMÉE

A máme tu další rom-com, romantickou komedii z rukou Willa Smithe. A opět průměrné výsledky, Smith je celkem všestranný herec, může a taky si vybírá pestře. Tentokrát ale střelil vedle - předvídatelná komedie, která splyne s podobnými žánrovými snímky. P.S. opět nechápu distributorův "přívěsek na klíče" : Lék pro moderního muže... zbytečné a navíc. ()

jarmik

Romantické komedie mám rád. Koukám se jen na ty papírově dobré a zde se rozhoduji většinou mezi 3* a 4*. Zde se přikláním ke 4*, protože Will je král ;-) ()

Yardie

Takový pohododový filmík na 70%. Předvídatelný od začátku do konce, ale nevadí to. Film má přijemnou pohodovou atmosféru, sem tam nějaká vtiná scénka, sem tam nějaký slovní vtípek, prostě pohodička. Na nic si to nehraje a tím to nekazí. Prostě pohoda. Howgh! ()

Mikino00

Nijak originální či nápaditá komedie, kterou táhne Smith, který občas nadhodí vtipnou radu, ale na táhnutí celého filmu na jedné vlně to nestačí, Je to takový ten, film, který ač vám nevadí jej sledovat, tak si ho už nikdy nepustíte. ()

kritiklon

Příběh, nápad a vlastně i humor je v Hitchovi mírně nad průměrem. Ale ta komedie je šíleně klišé s nemístně předvídatelnou dějovou linií. 3,5* díky Willovi a 72% ()

filipvrbik

Začátek super, Alex Hitch je fakt frajer, pak se ovšem provalí co dělá, a poněkud nepochopitelně to film zkazí- Hitch najednou neví kudy kam, místo komedie tu máme romantické drama a prostě ten konec není ono, ale jinak slušné a taky ty srandovní černobílý mobily "véčka"-no čas letí....80% (P.S.- nikdy sem nebyl na rande asi bych Hitche taky potřeboval) ()

Ollie235

,,Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away." Příjemná dnes již poněkud retro komedie s výborným Willem Smithem. Romantický příběh jede podle předvídatelné linky, nemá moc čím překvapit a je jasné, kam to celé směřuje. Ale kdo by u podobného filmu čekal něco jiného? Jednotlivým postavám tady snad ani nejde nepřát hezký konec. V rámci žánru vysoce nadprůměrný kousek. ()

H4ku11

Okúzlujúco šarmantný poradca. Aj keď nakoniec prišlo k tomu, že v skutočnosti má byť človek predsa len sám sebou. ()

tom.cube

Pohodová, originální a zábavná romantická komedie. Menší výhradu mám k Evě Mendes, dokázal bych si představit lepší a hezčí herečku na její místo, ale tak to je asi otázku vkusu. Will Smith by dokázal utáhnout i špatný film a tohle není ten případ. ()

rcorp

Až na zbytečně urychlené a hloupé finále perfektní romantická komedie, která má hlavu a patu. Hlavně pánové jsou skvěle napsaní a zahraní (Kevin James působí stokrát mužněji, než většina osvalených krasavců a okamžik kdy se maska sebevědomého okouzlujícího vztahového všeználka Hitche ve vypjaté scéně rozpadne a my opět uvidíme toho nesmělého obrýleného studentíka je důkazem, že Will opravdu umí hrát). Slečny jsou v pozadí a docela nezajímavé, v tomhle směru by to chtělo trochu více genderové rovnováhy. :) A scéna, kdy se nenápadně otočí jedno z pravidel, které Hitch Albertovi tak trpělivě vštěpoval mě tak potěšila, že jsem radostí málem proskočil stropem. :) Lidé nejsou mikrovlnky, takže funkční manuál, natož univerzální, s úsměvem odmítněte, i kdyby vám ho nabízel někdo stokrát charismatičtější než Will Smith. Ano, i kdyby to byl George Clooney. :) ()

Atheas

Will to je prostě drškař, toho můžete dát do jakéhokoliv žánru jen né do hororu. Jsem si jistý, že Will ani tuto roli moc nemusel hrát. Z mého neprofesionálního pohledu se mě zdálo, jakoby mu tato role byla šitá na míru. A Eva Mendéz? Bože chraň mě, vždy se málem proměním v Utržený ze řetězu. Je prostě úžasná. ()

Harpy

veľmi príjemná, ľahká komédia (osobne nemusím tie sladké -presladené-lepivé-ružové romantikuš filmy) ale pri tomto som sa fajn bavila a síce Evičku Mendesovie moc nemusím :D Will to ako vždy zachránil a ona mi tam tiež nejak výsostne neprekážala......vtip pána "účetního" (jooo ten dával :DDD), charisma willa a (asi krása evy mendes? :D) tvorila tento film a myslím že kombinácia bola v celku stráviteľná, neurážlivá či nevtieravá tak isto ako aj celá idea a dej filmu, dávam 75-80 % ()