Hanys_

Ještě před Taken natočil Morel tuhle parádní parkourovou jízdu, která je i díky té kratičké stopáži fakt svižná. Dokonalý prototyp odpočinkového akčního filmu. ()

Radim

Z hlediska scénáře sice žádná velká sláva, našla by se spousta logických děr jak prase. Ale cyberpunkový háv, skvělé honičky a souboje jsou hodně osvěžující. ()

kwoky

Jestli si nejak predstavuju povedenou drsnou akcni jizdu, tak nejak takhle. Sice je dej naprosto primitivni, vetsina akce je jen na ozdobu a vsechno je krasne cernobile. Presto je to povedena zabava. Spickovy zacatek. ()

angloumene

Kdyby tohle byl film, který by byl jenom o parkuru a krvi, moje hodnocení by bylo určitě lepší, ale díky tomu že se zde objevuje i příběh, který nestojí za nic, dávám 2*. ()

Hanes88

Nečekaná akční chuťovka! Jednou jsem si tak pustil televizi a akorát tento film začínal. Řekl jsem si, že kouknu aspoň na kousek a jak už to tak někdy bývá, od televize jsem se zvedl až to skončilo :-). Opravdu velké překvapení a poslední dobou jen zírám nad uměním francouzské režie. 80% ()

J*A*M*A*L

No tak dlouho jsem se u akčního filmu nebavil.Pierre Morel - U něj jsem viděl jako první 96 hodin a to byla nádhera a měl jsem to i chvíli ve své topce.Okrsek 13 mě snad pobavil ještě líp.V Hoolywoodu už by se měli učit od HongKongu a teď to vypadá že i od Francie.Neznámí herci, skvělé akční scény a režie.I nápad a příběh byl docela zajímavý.Sice trošku krátké, ale za to jsem se nenudil ani na minutku.Už hned od začátku se mi film zamlouval díky skvělé první a úvodní akci a to já mám rád.Ovšem já jsem obrovský fanda akčních filmů a toto byla další lahůdka na které jsem si pořádně smlsnul. ()

Milodar

O kvalitě se bavit klidně můžeme. V rámci "super akčního žánru bez zbytečných keců" totiž není téměř co vytknout. Zapojení gymnastiky (parkůru) do přestřelek je zajímavější a napínavější, než kvanta podobných scén, kde se jen střílí a rozdávají rány pěstmi. Atmosféra okrsku celkem slušná, mizerové se povedli k zulíbání, k tomu nadčasová hudba Da.Octopusss. Bomba již byla jaksi redundantní. ()

yoco

Již od samého začátku diváka pohltí nepřeberné množství atletických výkonů a akčních situací. Asi nejsem jediný, kdo na akční výkony koukal doslova s otevřenou pusou a říkali si, kéž bych to také dokázal. I přes to, že na začátku filmu byly viditelné chyby ve střihu během zápasů a místní mafiáni měli "IQ cca 50", tak to na výsledné kvalitě filmu nebylo znát. ()

Lefty86

Takovou rachu za tim nevidim. Akcni sceny jsou sice efektni, ale to je vsechno. Jinakje to takova slatanina a prvni pulhodina je jak poslepovana ze tri ruznejch filmu. Neni to nic k cemu bych se vracel ale zkouknout se to da v pohode a je to docela zabavny. 60% ()

Strandmon

Film jsem si zpětně nemohl nechat ujít. K režii se totiž postavil Pierre Morel a k scénáři Luc Beeson. Stejně jako u až později natočených 96 hodin. No a je to znát! akční sekvence jsou naprosto luxusní. Natočené velice poutavě, zábavně a rozhodně se tady s nimi neplýtvá. Celkově nejde o žádnou okecávačku, film vás rychle zasadí do příběhu a jde se na to. Je to slušná akční řežba, navíc se zajímavým rozuzlením. Snímek uteče jako voda. ()

system

Tak na tenhle film jsem se tesil hodne (uz trailer naznacoval, ze to nemusi byt ztrata casu) a musim rict, ze je to prijemna podivana, ktera docela slusne zaplnuje mezeru pred Jetovou ocekavanou peckou Danny the Dog. Besson se asi hecnul a napsal scenar, ktery ma samozrejme par chyb, ale predevsim, ktery je napsan primo na telo obou hlavnich predstavitelu a nutno rict, ze ti tahnou cely film. To co predvadi Belle (parkour) je neskutecne a Raffaeliho cistka v kasinu, patri mezi nejlepsi bojove sceny, ktere jsem videl od dob Ong-Baku. ()

Balet

Když já nevim... Hnusný votuněný káry, dost nesmyslný bitky (Policajt vymlátí sám celý kasíno plný pozuby ozbrojenejch strážců, kteří na něj jdou pěkně posobě). Ale na druhou stranu choreografie, francouzky akční hudba a taková ta "koukatelnost"... No za 3* ()

mota

V přestřelkách nesmrtelným macho uklízečům jde ruční vyšívání jako na stroji. V zásadě souhlas s komentářem od Pacco. ()

willis

plusy jsou jasné: 80 minutová stopáž + moderní (nebo módní) vizuální stránka. Choreografie úvodního útěku perfektní. Scénář je sice podprůměrný, ale to asi nikomu moc vadit nebude. ()

Blazin

Svěžný a poměrně krátký flim s vynikajícími akčními scénami, který člověka drží v křesle až do konce, i když ví jak to skončí. ()