Ray (Steve Coogan) provozuje "alibi servis" - službu pro muže a ženy, kteří mají mimomanželský poměr. Podnikání se úspěšně rozvíjí až do momentu, kdy jeden z jeho klientů nešťastnou náhodou uškrtí svoji milenku. Rayova firma sice prodává alibi pro cizoložníky a ne pro zločince, on se však v tomto případě rozhodne za pomoci své okouzlující přítelkyně Loly (Rebecca Romijn) zahladit stopy po zločinu, aby ochránil jméno společnosti od nesmazatelného šrámu... (oficiální text distributora)

cab

Zalozit si firmu, ktera se snazi najit vhodne alibi smilnikum ci smilnicim je vskutku originalni namet. Jenze takove podnikani je velmi riskantni. I pres nesmirnou obezretnost a sikovnost naseho hrdiny ho ma ve hledacku mnoho lidi, a kdyz se jedna fuska vymkne kontrole, na klidu a pohode to rozhodne neprida. Najmutim pomocnice se dej zbytecne rozvetvuje a obcas se v sobe ztraci a ubira na vtipnosti. Celkove je film koukatelny, ale mohl vice vyuzit sveho potencialu. 65% ()

dopita

Komedie o které se nedá říct, že je přímo třeskutá, ale určitě je oddechová a zábavná. Občas sem se v tom sice trochu ztrácel, hlavně ve druhé třetině, ale závěr, ač byl přitaženej za vlasy, byl vlastně docela fajn. ()

(Z)denny

Čekáte od tohoto snímku něco výjimečného? Čekáte nějaké nečekané překvapení? Čekáte nějakou dechberoucí podívanou? Tak to tedy rozhodně nečekejte, protože budete asi zklamaní.. Pokud jste však vyznavači nenáročných šachových partiček, pokud máte rádi pohodové snímky, které si rozhodně na nic nehrají, tak to jste kápli na ten správný titul. Prima námět, prima obsazení, prima oddechovka na sobotní večer ()

TaanStari

Chvílema jsem se ztrácel, pamatovat si všechny ty postavy bylo na mě zbytečně složité... Ale jinak po všech těch britských "podrazáckých" komediích příjemné zpestření. ()

pend

Po druhém zhlédnutí dávám 4*. Pobavil jsem se + krásné dívky + slovní přestřelky + komentář. ()

Joll

Jerry o Conell jako první zde v titulkách a přitom tam hraje asi 4 minuty :D Vcelku průměrná krimikomedie s Mrtvolou a spustou podvodníku:)Nenadchne ale ani nezklame 60% ()

Voloda737

Zaujímavá myšlienka, ktorej však v mnohých momentoch chýba precíznejšie spracovanie... film potom neoslní a ani neurazí... ()

bakeero

V hlavě mi utkvělo hlavně to, že ten hlavní hrdina je prcek. Jo, a ještě to, že Rebecca Romijn je docela kus :-D ()

Petulka88

Překombinovaná míchanice všeho možného. Jen jedno tu není - humor. A jelikož se má jednat o komedii, je to docela průser. Na druhou stranu, jedna věc se táhne celým filmem. A tou je všudypřítomná a řádně otravná nuda. Tohle je opravdu paskvil. Jediné plus tohoto filmu je krásná Rebecca Romijn. Jen kvůli ní nedávám odpad. ()

Šňůra

Další z řady poměrně inteligentních podfukářských komedii, i když zajímavý nápad nebyl, podle mne, úplně dopracován až do konce. Víc než originalita tam bylo k vidění kopírování nápadů odjinud. A možná tam bylo až příliš mnoho známých hereckých jmen, kterým byla vytvořena záměrně nějaká postava a divák se pak mezi nima ztrácel. ()

Kiki-Jiki

Během sledování filmu mě v obýváku několikrát navštívila nuda. Snažil jsem se jí vyhodit, ale ona se vždycky zase vrátila. Když už jsem měl vážně chuť jí zabít, odešla a zavřela za sebou dveře. Pohodlně jsem se usadil a zadíval na obrazovku... A ta stará kráva se vrátila oknem! To už jsem se vážně těšil na konec filmu, okamžik, kdy se jí zbavím. ()

deric

Scénář vypadá šíleně a zároveň hodně slibně... čekal jsem, že se z toho něco pořádného vyvine a ono nic. Pár scének bylo vtipných, ale celkově to nedrží pohromadě. ()

Gladi

Zamotana romanticka komedia, cely cas ma to bavilo, bolo mi jasne, ze hlavna postava sa z problemu dostane ale az do konca filmu som nevedel ako :-) ()

gizi

Film má ambice, které ale vůbec nenaplnil. Snaží se být akční, vtipný apod., ale nedaří se mu to. Dějová zápletka je nakonec tak debilní a v podstatě vymyšlená asi během pěti minut bez velkého přemýšlení. Steve Coogan se na roli absolutně nehodí, je v ní přímo nesympatický až odporný. Opět jeden film, který mohl být výborný, ale je podprůměrný. Škoda. 50% a jen 2*, 13.3.2012. ()

NeverEver

Mile. Neurazi, neprekvapi, da se na to koukat, aniz by se clovek musel premahat, nebo se do filmu nejak nutil. Plyne sam... Zapletka je predvidatelna, vyvrcholeni taky. Nicmene i tak jsem se kupodivu nenudila. Misty jsem byla az prekvapena, kdo vsechno v tom filmu hraje:-) Bohuzel Podraz nebo Danny partaci jsou porad lepsi... solidni 3* ()