poster

Prime

 • USA

  Prime

 • Slovensko

  Najkrajší čas

 • Velká Británie

  Prime

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ***

  Vy by jste nepřáli svému synovi Umu Thurman? Potom jste Meryl Streep, která jako její psycholožka na ní ví každé i sebemenší zlozvyky nebo špatnosti, které kdy udělala. Vcelku vtipná komedie, která čerpá z již výše zmíněného faktu, že nová přítelkyně syna Meryl Streep je její pacientka. Ve chvíli kdy to praskne už to není ono, ale přesto se film nevzdá a v závěru ignoruje všechny klišé a vytváří svůj vlastní konec, proti kterému nebude nic mít a to vás velmi příjemně překvapí.(5.10.2008)

 • Tomco
  ****

  Celý čas som mal neskutočné nutkanie kričať na Umu nech ukáže cicku :), sorry. Ale čo už, fakt sa na ňu dobre pozerá, nielen chlapsky a nadržane, ako na sexuálny objekt, ale aj nestranne, ako na kvalitnú herečku (dá sa to asi tak desať sekúnd po orgazme, potom je to zas len o tej nadržanosti). Aby ale tento koment nebol moc sexistický, odpichnem sa od samotného názvu, najkrajší čas. S týmto filmom to bol fakt tie necelé dve hodky najkrajší čas. Moc príjemné dielko. A Meryl to je nezmar, zahrá všetko a vždy na 200%. 80%(5.1.2009)

 • poz3n
  ****

  Příjemně zvláštní film. Uma je tu neskonale sexy, režie, kamera i střih působí energickým mladickým dojmem a vlastně celý film působí tak trochu jako debutová deska nějaké cool kapely, která ještě nemusí překonávat sama sebe a může jen překvapit. Scénář nápaditý, pravdivý, inteligentní a zároveň odlehčený. A krásný konec. 8/10(12.9.2015)

 • Anderton
  ***

  Pes bude zrejme zakopaný v tom, že Uma Thurman ma nikdy fyzicky nepriťahovala (iba v Baronovi Prášilovi, ale to mala 17), takže sa nedokážem tak úplne vcítiť do kože hlavného hrdinu. Námet je síce fajn, ale mohol byť spracovaný aj trochu výraznejšie a konfrontácia postáv mohla byť vzhľadom na vzniknuté situácie dramatickejšia. Takže solídny priemer, ktorého ignoráciou o nič zásadné neprídete.(11.1.2013)

 • Faidra
  ****

  Máte pocit, že rodiče vašeho vyvoleného by nemuseli být vaší osobou nadšení? Žádné strachy, pokud jste se nic netušíce nerozvalovali po pohovce v ordinaci s vaší potenciální tchyní a nevykládali jí podrobnosti z vašeho vztahu, tak to tak hrozné určitě nebude. Scénu, kdy nevinně nevědomá Rafi líčí zuby skřípající Lise své nadšení z jisté části těla Lisina syna, jsem proplakala smíchy. Ovšem nutno říci, že jakkoli je Uma herečka více než schopná, nebýt Meryl, byl by to nanejvýš slušnější nadprůměr.(28.7.2007)

 • - Film dostal od MPAA původně ratingové omezení přístupnosti R, nakoneč však bylo zmírněno na PG-13. (jezurka42)

 • - Pes, sedící u Lisy (Meryl Streep) ve scéně, kdy jí s manželem sendvič, je ve skutečnosti její vlastní pes Digby. (jezurka42)

 • - Na začátku filmu jdou hlavní představitelé do kina. Na programové tabuli je napsáno Blow-up (Zvětšenina) a Zabriskie Point (oba filmy jsou dílem známého režiséra Michelangela Antonioniho), jenže ve scénách v kině zjistíme, že ve skutečnosti promítají nějaký animovaný film. (Rodriguez)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace