poster

Ali G, Innit

Komedie

Velká Británie, 1999, 90 min

Režie:

James Bobin

Scénář:

Sacha Baron Cohen

Kostýmy:

Jason Alper
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (18)

 • Superpero
  *****

  Megavtipný sestřih z Aliho talk show. Jeho hosté jsou vždy inteligentní Britové, kteří na ty jeho neuvěřitelný hlášky nereagují zlostně, ale diskutují s ním a to je ta největší prdel. A samozřejmě nejlepší je konec, kdy jde Cohen zpovídat ekologický aktivisty a policajty dělá tam ragga beatbox do mikrofonu a ekodav ho meganenávidí. Fakt super film.(20.8.2012)

 • H34D
  ****

  Začínající komik Sacha Baron Cohen v podstatě za hubičku spíchne zábavní DVD, kde se stylizuje do (ne)obyčejného pouličního street rappera, naučí se cool hlášky z ulice, výraznou řeč těla hip hoperů a vše ještě krapet předimenzuje, aby byl nepřehlédnutelný, vtipný a sebeparodující. V jeho prvním počinu jsou cítit velmi dobré nápady (které později rozvine v Ali G Show), ale i jistá nevyrovnanost a možná drobná nedotaženost. Skočil do toho po hlavě, ale většina se opravdu povedla, nejlepší je jednoznačně scénka, kde se Ali učí Welsky, tu si mohu pouštět stále znova a znova. 8/10(7.7.2009)

 • GigaPudding
  ****

  Typickej Ali G, tentokrát bez Borata a čehokoli dalšího. Místo Borata ale tomuhle videu škodí prozměnu smích při každým fórku, co někdy i přehlušuje rozhovory, které tu jsou často docela dost vtipné, i když je na tom znát, že jsou to teprv Aliho začátky. Dokonce asi dva nebo tři rozhovory jsou ještě z doby, kdy Ali G ještě nebyl úplně Ali G a neměl tak doladěnou image ani verbální a nonverbální projev. Ale jinak je tu spousta zábavných rozhovorů, protože ho ti britové očividně berou s humorem, dokonce i pokud šlo o toho kněze :).(12.8.2011)

 • Frajer42
  ****

  Jediné, co bych si troufl vytknout je ten debilní a otravný smích v pozadí. Rozhovory jsou z valné většiny dost vtipné a obešel bych se bez nápovědy, kdy a čemu se mám smát, popřípadně jak intenzivně. Sacha Baron Cohen je člověk, kterého moc obdivuji pro jeho nevybíravý a silně provokativní styl humoru. Žádné téma pro něj není tabu a nebere si vůbec žádné servítky, a tak to má být. Kdo může poskytnout výživnější rozhovory s Brity než Brit samotný. Perfektní vizáž a propracovaná negerská mluva je v kombinaci s životem především zámožnějších občanů hodně ďábelská kombinace. Některé pasáže nemají chybu. Přestože je film staršího data a některé informace už nejsou tak aktuální, tak jsem se hodně zasmál.(9.8.2014)

 • gogos
  *****

  Naprosto šílené video toho nejlepšího, co se v show Aliho G "přihodilo"... Ochránci přírody, rozhovor s jistým genrálem, návštěva venkova či Walesu, pomlouvání Severního Irska, teploušů a já nevím čeho všeho mě totálně rozsekalo....naprostá pecka a hodina a půl totálního smíchu!(1.3.2009)

 • SallyZen
  *****

  Mnohem lepší než film Ali G Indahouse. Innit je vtipnější, zábavnější a hlavně se tu i něco dozvíme. 90%(29.7.2012)

 • daEmoNickY
  *****

  Ten hraný smích je mrdka ... málem mi to ucpalo uši (mno, možná to byl přebytek od návštěvy kámoše). ___________ Ali je nabourává hloupými otázkami a pak přihodí nějaký příběh .. oni se místo vysvětlení o čem to je (jak to funguje ...) chytnou příběhu a má je. Může být, že některá vysvětlování své oběti vystříhal --- "každé válčení je založeno na klamání" http://en.wikipedia.org/wiki/The_Art_of_War ___________ Krom toho vypadá, že mají akorát pár naučených vět a ty v obměnách melou dokola. To by nevadilo, pokud by věděli o čem mluví (což věděli snad jen horník a vědec) a ty věty tedy nebyly nesmyslné a nízké ("všichni lidi to tak dělají ...", "dělá se to tak 100 let", "protože je nerespektuju" apod...). ___________ VSICHNI JSME BASNICI ___________ Synekdocha, tj. záměna celku za část - případná http://en.wikipedia.org/wiki/Fallacy_of_division - , záměna části za celek - případná http://en.wikipedia.org/wiki/Faulty_generalization - . Fajn věc - onanuj nad ní. ___________ Právník není schopnej říct "hele koukej, tohle je naše názvosloví". Horník mu na píčoviny odpovídal, fajn chlap (snad za ten štěk dostal fajn šek - na to bych dal špek, zapalovač by štěk, šek by zaduňel a někdo něco řek). Učitelka welštiny mu není schopná říct "hele koukej, ve welštině tady tohle slovo představuje podmět, todle přísudek ... " a jen opakuje kloktání a chrchlání (welštinu, tedy ne pozemský jazyk, viz http://www.csfd.cz/film/7225-enemy-mine/ ) tak jako Alík "million million million million ..." . ... ___________ Vědec a horník byli snad jediný rozumní, nakonec by to vysvětlil (ale o vysvětlování tam nejspíše nešlo) ... vědec mluvil jako někdo kdo rozumí a nemá potřebu skrývat možnou neznalost za básnění (zatemňování). ___________ Babka "dont ask me anything i am too worried". Hahaha. ___________ "WICKED" ___________ Některé mělké komentáře na této stránce ... moje hlava ... ale zas někdo musí být skutečná hlava, aby si ty reklamní žvásty zapamatoval .... hohoho, genialita už znamená stupiditu, super, dík - můžu si ji vyškrtnout ze seznamu věcí co se mám naučit nenávidět.(2.3.2010)

 • metal.storm
  ****

  Ak sa chce človek nenútene pobaviť, rozhodne je dobré pustiť si Aliho G. RESPECT!!(16.3.2014)

 • E=mc2
  *****

  skvela komedia...(22.9.2006)

 • A.Beech
  *****

  „To je proto, že jsem černej?“ :D:D...veľmi podarený štart Cohena ako Ali G- ho. Veľmi som sa na tom nasmial. Je tam veľa silných momentov na zasmiatie. Aj keď treba podotknúť, že filmu sa nevyhnú aj mierne hluché miesta, ktoré zase až moc upokoja ale po nich hneď hláškujúci Ali G taže výsledok viac ako uspokojivý. Rozhodne stvoril Cohen super postavičku. Čo dodať nakoniec...asi len...ALI G IN THE ART ALI G IN THE ART :D:D(27.8.2009)

 • BuryGol
  *****

  Sacha Baron Cohen mi dluží za čistírnu. Díky jeho filmu Innit jsem si je dost nešikovně ušpinil! Během 90 minut se člověk doví o Walesu, cenzuře, královský rodině, armádě, módě, ženskejch, politice a spoustě dalšího. Už počátky postavy Ali G stály za to, panáci v kvádrech mu obvykle nerozuměj a Sacha moc dobře ví, jak tuhle fiktivní postavu prodat. Big up yourself.(10.8.2009)

 • showxman
  ****

  První výběrovka ze scének a skečů skvělého britského komika. 85%(15.12.2010)

 • S.Dedalus
  **

  jakou fandu cohena mě velmi mrzí že musím dát pouze dvě hvězdičky tento kousek totiž neobstojí především v celovečerním formátu dlouhá sekvence krátkých a na sebe nenavazujících scének totiž potřebuje nějakou pojící linku jako tomu je třeba v jeho nejnovějších filmech ale stále největší slabinou zůstává fakt že si zde cohen utahuje pouze z ostrovního obyvatelstva které mu na jeho fórky neskáče cohen potřebuje prostě přihlouplé američany aby si z nich mohl utahovat a ne inteligentní angličany welšany a severní iry i přesto všechno se pár úsměvných momentů určitě našlo především aliho názor že by se měla zakázat wonderbra(26.8.2009)

 • hEROic
  ****

  no Moranovy show jsou podstatne vyrovnanejsi, tady bylo par hluchych mist... ale i tak je to neskutecna naloz brutalnich seku... drsne, sproste a neuveritelne vybusne :) 80%(11.10.2010)

 • Fat'Fatal
  ****

  No tak to je nářez! Cohen si udělá srandu ze všeho a ještě to převede do dvojsmyslnosti tak geniálně, jako to umí velmi málo lidí. Svým osobitým (čti nechutným až vulgárním) způsobem konverzuje s, většinou, kravaťákama o princezně Dianě (její smrt či "tahání se s tim Pákistáncem... pardon, Egypťanem" apod.), módě, ochraně stromů, akupunktuře, socialismu a spoustě dalších věcí. Genialita spočívá v tom, že jeho "hosté" mu nerozumí zhruba každé druhé slovo kvůli jeho "street talkingu"... Paráda, hodně jsem se nasmál. // Viděl jsem v originálním znění s titulky.(18.4.2009)

 • jack_scott
  ****

  Wicked! :-)(6.7.2009)

 • Kalda69
  *****

  Ješte sem se tak nezasmál jako u tohohle dilka, Borat je oproti tomu nudná záležitost.(10.6.2009)

 • Karolek
  ***

  Ali, dík, teď rozumím světu kolem sebe mnohem líp. V Británii mluvit takhle na rovinu a provokativně musí být o hubu, pardon, o ústa. :)(8.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace