Před 17-ti lety si ve studentských dobách zašpásovali s krásnou Colette a pak se vydali každý po svém. Zbyla jim jen hezká vzpomínka, ale možná i problematický teeneger Scott, který se právě vydal kamsi do světa na zkušenou. Protože si nešťastná matka Colette neví rady, osloví oba potencionální otce o pomoc. A všechny to stojí dost práce a přemlouvání, než je všechno tak, jak má být... (oficiální text distributora)

kyLuke

Oproti původní verzi skutečně nehorázná slátanina . Ale pro američany to zas takový "megapropadák" nebyl a já tedy z těch necelých 50% dělám tři hvězdičky , i když se nedivím těm , kteří dávají jednu hvězdu . ()

Kuba11

Průměrná komedie, která se nevirovná francouzskemu originalu! Klasicky to amerikanci dokopou a navíc převážně většinou s vynikajícíma hercima!!! ()

Pitryx

Další americký plagiát. Celkem by mne zajímalo, kolik jich je. Jenže to bychom se asi nedopočítali. Klasická kopie francouzského filmu „Otec a otec“, ovšem velké USA nám snímek okořenilo špetkou vulgarit a jiných vtípků. Ne, že by mi to až tak vadilo. V každém případě opět dvě postavy, z nichž ani jedna mi není sympatická, pana Williamse nějak moc nemusím a pan Crystal se vůbec na roli bijce nehodí. O postavě syna darmo psát. Závěr je jednoznačný za plagiátorství hodnocení dolů a za další také. 9148/9515 ()

Bobofon

Američani na to šli jako vždycky, když dělají evropské remaky: vzali film, učesali ho, oholili, odchlupili, vypálili mu bradavice, vykastrovali ho, amputovali mu všechno, co trochu někam trčelo včetně nejzajímavějších momentů, pak ho posypali růžovým cukrem, naparfémovali, ovinuli mašlemi a kdo má na to koukat. Tímto způsobem naprosto zničili Brutální Nikitu, ale třebas i Tři muže a nemluvně a taky francouzskou předlohu tohoto filmu. Kdo jim to už konečně zakáže? ()

Manas50

Pro mě nenáročná vtipná komedie se sympatickými a dobrými herci. Cameo role Mela Gibsona me překvapila a málem jsem ho nepoznal, o to víc jsem se pak smál když jsem zjistil že to byl opravdu on. Francouzský originál jsem neviděl, takže nemůžu srovnávat. 55% ()

Mathyen

oproti francouzskému originálu Otec a Otec je to jen žalostný pokus, který nesahá původnímu lehkému a načechranému, typickým francouzským ukecaným humorem protkanému, filmu ani po kotníky... škoda ()

haack

Originální verzi jsem neviděl, takže nemůžu srovnávat... Podle mě fajn odpočinková tak trochu road-movie komedie, kde se spojili jedni z nejlepších komiků historie Robin Williams a Billy Crystal, u kterých mám pocit, že hrají tak trochu sami sebe... 7/10 ()

kacmi

V remaku francúzskej komédie Otec a otec vystriedali G. Depardieaua a p. Richarda Billy Crystal a Robin Williams, no ani oni ho pri všetkej svojej snahe nedokázali vytiahnuť zo šedivého priemeru. Dve hviezdičky málo, tri trošku veľa. ()

sun.eagle

Byla neděle, venku pršelo, tak jsem sednul k televizi a znuděný jsem se chystal podívat na tenhle film, jenž bych si za normálních okolností nepustil. A ta nuda stoupala čím déle jsem se na tuhle "komedii" díval. A nakonec jsem sice nechal poštenou televizi ajko kulisu a pustil jsem se raději do velkého uklidu bytu. Tohle je opravdu zbytečný film u kterého se nezasmějete, a solidně vás uspí. Takže radím všem tomuhle se oblouken vyhněte. ()

lawrennce

Já myslím,že jde slušnou komedii,která nenudí.Originál je možná o kousek lepší,ale ani ten není žádné veledílo a drží pohromadě nejen díky hercům,ale hlavně díky výbornému scénáři,který v tomto filmu znatelně chybí.Ale hlavní herecká dvojice je podle mně velmi dobrá. ()

Regig

K filmu Otec & otec s Pierrem Richardem a Gérardem Depardieu se to nedá přirovnat, i když má některé základy filmu podobné. Je to Americká verze a není špatná, akorát ne tak záživná, jako ta Francouzká. ()

lactarius odpad!

Člověka to nutí k zamyšlení... Slyšel jsem, že tyto trapné vykrádačky mají u amerického obecenstva někdy větší úspěch než originál. Jinak by to snad proboha nikoho nenapadlo ! Takže - začít žrát housky s karbanátkem, co nejvíc popcornu, zapíjet javorovým sirupem a na všechno podle vzoru pana Kaplana říkat Kou Kej - třeba se ten pravý, svobodný, *americký* názor dostaví. ()

Lennonkaa

Francouzský originál jsem neviděla,ale tuhle komedii miluju.Vždy si ji pouštím v těžších životních obdobích a vždy mi dodá energii.Škoda tak nízkého hodnocení ale chápu že to není film pro každého,obvzlášť když je brán jako ''vykrádačka''.Pro mě osobně ale zatraceně dobrá vykrádačka! ()