Sarah Huttinger pracuje jako novinářka, která má v deníku New York Times na starosti lokální zprávy, zejména pak svatby a nekrology. Se svým snoubencem, právníkem Jeffem Dalym, právě letí na svatbu mladší sestry Annie. Setká se tu se svéráznou, energickou babičkou Katharine, které se svěří s tím, že si není jistá, zda se má za Jeffa provdat. Necítí se ještě na usedlý manželský život a touží spíše po dobrodružství. Od babičky se dozví, že její matka Jocelyn, která zemřela, když byla Sarah ještě dítě, pár dnů před svatbou zmizela a prožila krátkou milostnou pletku s neznámým mladíkem. Sarah při srovnání své povahy s povahou otce i sestry začne pochybovat, jestli je dcerou svého otce, a rozhodne se matčina milence najít. Při pátrání se dočká dalšího překvapení, když tetě Mici uklouzne, že podle matčiny aférky byl natočen úspěšný film Absolvent. Šokovaná Sarah pochopí, že s neznámým mladíkem se tehdy vyspala nejen její matka, ale také babička Katharine. Ví, že se dotyčný jmenuje Beau Burroughs, že zbohatl pomocí internetových obchodů, a tak se za ním vydá do San Francisca, kde muž právě přednáší na kongresu. Dozví se od něj, že kvůli úrazu při fotbale zcela určitě nemůže být jejím otcem, a pak se společně opijí, což má zcela nečekané následky. (TV Nova)

Shitonit

Neurazí nenasere a radost trochu udělá. Co se tak před tím filmem přiopít, přivřít jedno oko a sjet to znovu? Dalo by to asi větší smysl. Proč se na to dívat: je to barevný film, s Jennifr ani Stounovou, která se tam promenáduje sem tam, pak tam je prima simpatiko Kevin Kostěj a to je vše co mě napadá. Ale je-lito ... hmmm jelito ! :-) jeli-to důvod se opít, tak se kvůli tomu filmu rád namažu jako čuně a vrhnu se do toho po kebuli. .. A vlastně..už jdu na to. \P.S. víte proč je na světě tolik nesmyslů? ..já taky ne. ()

Ronee

Tak bolo to dobré, ale z Kevina tam urobili lámača ženských sŕdc, to je ako by hral sám seba. Ako keď hral hollywoodsku hviezdu v Boxeroch. ()

LukeSharp

Fantastickou první půlku ubíjí až příliš sladkoidní půlka druhá.Romantické filmy snesu,ale tohle už bylo moc.Co mě ale zcela uchvátilo byla Shirley MacLaine,která tady ztvárnila skvělou ''cool'' babinu a její ''Go play with your dick'' nebo ''Go shit in your shoes'' mě složilo ze židle.Kdyby se jí dalo více prostoru mohlo to být zase o něco lepší.Takže závěrem, první půlka,kdy se ještě Jenny nesetkala s Kevem je skvělá,druhá jen pro milovníky klišé a sladkosti.Celek 60% ()

vlKousek

Ou maj gááát, totální nuda, musím se držet abych nedal jen 1*. Naprosto očekávané a předvídatelné scény, klišé kam se podíváš, s pravým a nefalšovaným americkým happyendem. A tu * navíc ode mě dostává Kevin Costner, který to zahrál pěkně. Ani ty dialogy nestály za nic....Tento film vícekrát ne! ()

elleyne

TAk tohle je už skoro na hranici podprůměru,ale nemůžu říct,že by se mi to vůbec nelíbilo.Hraje tam moje oblíbená Jennifer,a Costner tam na svůj věk nevypadá špatně.Akorát scénář...celkem dobře se to rozjede,a od druhý poloviny to ztrácí dech.Škoda. ()

Marrianna

Borec má rád hovězí, zásadně jen z jednoho vruhu. Že se Jennifer neudrží a tak trochu se zapomene? No a..."to né já, to jsou geny" - no nevím. Než Costner měl rozhodně pro mě větší šmrnc Marc ověnčený parožím a protože mám slabost pro ublížené tvory s psím pohledem, a protože když na obrazovku vpluje Shirley, připadáte si jak v jiném světě 3*. ()

Daertelon

Nemá to šťávu, je to ublafané, hloupé a neuvěřitelně nudné. Příběh je naprosto tuctový a film nemá naprosto nic, čím by vás mohl oslovit. Máte-li chorobnou znuděnost, pomůže vám to ukončit trápení, páč vás to dorazí. 21% ()

hackstolle odpad!

Nechat se k teto vycpele limonade ukecat, je jako spáchat hereckou sebevraždu. Navíc z dabingu Kevina jsem si musel dvakrát neplánovaně odskočit. Ale možná i v originále přináší dialogy bolest břicha. Dokonce to urazilo i moji zadnici, která musela sedět u tohoto .... ... ... to slovo ještě nevynalezli. 3% Do průměrného filmu to má pár desítek světelných let. ()

PlysovyMacko

Nechapem ze tak lahko skoci to postele s niekym, kto obstastnil jej mamu a babicku a zaroven je zasnubena. Parazituje to na Absolventovi, ten je na inom leveli. ()

Plague.

Jednoduchá průměrná oddechovka, sice nenadchne, ale ani neurazí. U mě si film mohl opravdu hodně polepšit, KDYBY na konci opravdu došlo k zabouchnutí dveří... ()

sunjata

Zcela podceňovaný, super fuck, hezká Aniston, prostě perfekt, kometa vede nad Litvínovem, perfekt film. Nevím, jestli to byklo tou lahví víno nebo tím samotným fileme, ale sedal sem k TV s tou nejhorší skepsí, že si při tom vyberu MP3 přehrávač. A nakonec sem si vtom sentimentu našel pěkných pár míst, kde sem se teda dost zachlámal. Samo že je to hlavně ooddychovka a nemá to žádé ambice, ale proč si nevyrazit s kopýtka a nedat tomu pět hvězd. Dneska teda klidně ... Nejlepší byl ta scéna s hudbou z Tenkrát na západě. Kdo nevěří, hrad Veveří má devět věží. ()

Dextwer

Tuto romantickou komedii táhne duo Jennifer Aniston a Kevin Costner. Jinak zajímavostí je odkaz na film Absolvent. Co říct závěrem, snad jen, že je to průměrný snímek s obyčejným scénářem. Zajímavosti: * Ve filmu je zmíněno, že Absolvent (1967) byl prvním filmem Richarda Dreyfusse. Jeho filmovým debutem byl však filmÚdolí panenek (1967), který vyšel měsíc před Absolventem * Původně se ve filmu měli objevit Dustin Hoffman a Anne Bancroft jako Beau Burroughs a Katherine Richelieu. Bohužel však Bancroft umřela a Hoffman se upsal jiným projektům. Moje hodnocení: 50 % ()

Lenka93

Typická americká, romantická komedie. Hlavní hrdinka řeší svůj milostný vztah, do toho se ji vdává její sestra a nesmí zde chybět nikdo „ujetý“, což zde splňuje Shirley Maclaine v roli hrdinčiny babičky. Tento film ničím nepřekvapí, ale ani neurazí. Dobrý film pro trávení volného času, kdy se vám nad ničím nechce přemýšlet. ()

megajalec

Tiež som toho názoru, že film parazituje na sláve a nápade Absolventa, bez neho by išlo asi o podpriemernú romantickú komédiu. Pri tomto hereckom obsadení mám právo očakávať niečo extra a nie tuctový. Bohužiaľ, deje sa tak. Vyšumí z hlavy ako kocovina z kvalitnej domoviny a o týždeň nebudete vedieť, že o čom to bolo. ()

david666

No jediné na tom filmu, co stojí za to, je Jennifer. Jinak hodně slabé přesto, že zpracovává vcelku zajímavé téma. ()

jopal

Sympaticka romanticka komedia so slusnym hereckym obsadenim. Akurat ten vek mi moc nesedel. Ked spal s babickou, ta mala o 13 rokov menej. Kolko teda mal, ked spal s vnuckou? No na 70 nevyzeral... ()

Tentokrát bez koně Kevine!

Tentokrát bez koně Kevine!

12.02.2005