Medzi regálmi bájneho obchodu Quick Stop, v ktorom dvaja flákači Randall a Dante zabíjajú deň táraním o sexe, preberaním Hviezdnych vojen, čítaním komiksov a zhúleným meditovaním nad podstatou bytia. Kevin Smith sa vracia na miesto svojho kultového debutu, kde jeho hlavní hrdinovia dospievajú do kristových rokov. Je čas si rozmyslieť, čo ďalej. Voľné pokračovanie úspešného filmu Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder... (oficiální text distributora)

Perverz

Je to pořád stejně našlapané jako jednotka. Pro mě dvojka však ztrácí na kouzle, nemá nádech Debutu, je to jaksi "novější"-je to rok 2006, a i když je poznat, že Kevin jede pořád svůj styl,tak to smrdí novotou, je to barevné, jsou tam ty roky cítit, nevím jak to vyjádřit, jednička byla takové retro, jestli mě nechápete tak vás seru, vaše věc. Vtip jede na 100%. ()

Klay

Nejlepší Smith! Dokonale mě to pobavilo, rozesmálo a v závěru hluboce dojalo. Film, kterému nemám co vytknout. Dokonce i ta Rosario Dawson, kterou jinak nemusím je tu skvělá. ()

evil_ryu

Geniálnymi hláškami a lepším príbehom sa podarilo Smithovy zábavnosťou vyrovnať prvému Clerks, len mi v ňom trochu chýbala tá pôvodná čiernobiela kamera. Nezabudnuteľné dialógy. ()

ottis

Jedničku jsem zatím neviděl,ale tohle mě celkem dostalo,bavil jsem se královsky.Chvilkama sem se opravdu trhal smíchy.V celku dobré herecké výkony,ale musím vyzdvihnout Rosario Dawson,v téhle roli se mi moc libila,každopádně zkouknu vícekrát. ()

chim.chim

Byla jsem v pokušení dát jenom tři hvězdy, protože tohle je na můj vkus až moc velká úchylárna. Nebýt ale oněch inkriminovaných pasáží, je to super film - skvělý soundtrack, skvělé hlášky, skvělé postavy a zase jeden svérázný pohled na typické životní dilema. ()

1945

Oba díly Clerks jsem shlédl za jeden večer, první považuji za úvod do děje a druhý za solidní komedii. Dvojka mi je zřejmě bližší i proto, že vtipy v ní jsou aktuálnější než v předchozím díle: Pán prstenů, Transformers, skřítci Polštáříček a Zubáček aj. ()

Delaney

Narozdíl od prvních Clerks tyhle trochu změkli dějem a romantikou, ale kouzlo Clerks jim zpátky navrátili tak odporný a nechutný scény, že člověk nemůže nic, než se smát a milovat to 90% ()

dehlie

po pre mňa "nepochopenom" prvom diele som sa iba kvôli rosario dawson pozrel na dvojku. opäť nič. oba filmy clesks, ich humor a vysoké hodnotenia sú pre mňa bermudským trojuholníkom. ()

Phorbo

"Today is the first day of the rest of our lives." U Clerks II jsem se nasmál o hodně víc nez u jedničky, která mi přišlo byla brána až moc filozoficky a zaujatě na problémy jednoho člověka. A to až moc do hloubky. Ve dvojce je prostě o dost víc ftipu. Naprostý kousek je u srovnání SW a LOTR. Neskutečná prupovídka dvou protistran které se hádají která trilogie je lepší... mazec :D ()

TheKiw

(Clerks + pořádná nosná linka + lepší humor) ^ 2. Moc jsem toho od Smithe neviděl, ale režisérský a hlavně scénáristický skok od prvnch Clerks je brutální. Lord? Nigger knife. ()

Marys

Napriek štyrom hlavným predstaviteľom z jednotky tento film stráca to čaro, ktoré mali pôvodní Clerks. Toto pokračovanie sa mi zdalo až príliš uspôsobené pre vnímanie súčasného diváka, nové postavy sa v mojom ponímaní nejak nechytili a úroveň humoru išla rapídne dole vzhľadom na intelekt diváka. Na jednotku to nemalo ani zďaleka. ()

peto580

PRE MNA JEDNA Z NAJ (ak nie najlepsia) komedii... A vlastne nejde ani o to ze to je komedia ale o to ze tohle je bravurne filmove dielo!.... Viac sa ani napisat neda- JUST FCKIN AWESOME! ()

Ukko

Musím uznat, že Kevin Smith je jeden z mála režisérů, kteří opravud umí točit nechtné, oplzlé ale velmi vtipné komedie ze života těch běžných. V jeho filmech prostě neuvidíte pobouchané milionáře, hrdinské spasitele nebo snad dokonalé modelovské typy s IQ 650. Nicméně jako revadž u něj můžete zhlédnout skěvlé dialogy o vagíně a analínm sexu, kupu votrlejch nadávek a spoustu šílených scén. To vše podtrhnuté lidskou a civilní nadsázkou . Ve filmu Clerks 2 najdete vše zmiňované. tak na co čekáte, vy jste to ještě nevděli? ()

Reverger

Ty zmetku, vždyť ty víš, co je pro nás dobrý. Smith tenhle svět zná moc dobře a tak neuvěřitelně skvostně nám ho podává přímo pod nos, že někdo, jako jsem já, prostě nezaváhá a ponoří do toho celou svou podstatu. Tenhle film má vážně něco do sebe, něco tak - ať se to zdá pravdivé, či ne - hlubokého, než by se na první pohled zdálo. Ryzí komedie ze života s trochou té ironie a nadsázky, přesně jak to mám rád. ()

Oralfabet

Ok, mezidruhová erotika pobavila, ale jinak oproti jedničce docela zhoršení, řek bych. Změna prostředí nepotěšila, navíc to už není ta příjemně nezávislá dialogovka, působí to tak nějak kýčovité, nevím... 6/10 ()

Phoppy

Trochu pomalejší rozjezd ale s postupem času film najíždí na dobré tempo, které si drží až do konce...trocha nostalgie společně s atypickým humorem z toho místama dělají opravdu výstřední podívanou nicméně má to svou úroveň což se musí ocenit...pro mě typická tři ta čtvrtá je za Pilopanta... ()

Malkovich vykrade Comic-Con

Malkovich vykrade Comic-Con

05.07.2016

John Malkovich už se objevil ve třech comicsových filmech (Red, Red 2, Jonah Hex) a teď se ke kresleným sešitům vrací. Výjimečně se ale neupsal klasické adaptaci, nýbrž komediálnímu heistu jménem… (více)

Jste připraveni na mroží horor?

Jste připraveni na mroží horor?

18.07.2014

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008