Medzi regálmi bájneho obchodu Quick Stop, v ktorom dvaja flákači Randall a Dante zabíjajú deň táraním o sexe, preberaním Hviezdnych vojen, čítaním komiksov a zhúleným meditovaním nad podstatou bytia. Kevin Smith sa vracia na miesto svojho kultového debutu, kde jeho hlavní hrdinovia dospievajú do kristových rokov. Je čas si rozmyslieť, čo ďalej. Voľné pokračovanie úspešného filmu Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder... (oficiální text distributora)

P.J.2

Střelené, ale za odkazy na filmečky a velice vtipný a místama až střelený humor a hlavně za Kelly a sexy hřebce musím dát hodnocené nejvyšší..řezal jsem se ještě dlouho po filmu a čas od času si ho ještě pustím... ()

Radek.SCH

O řád lepší, než nudný, černobílý starší bratříček. Bylo tam vše, co by americká komedie měla mít: rasismus, nekorektnost, vtip, nadhled a obcování s oslem ;-) (Zatím) nejlepší komedie nové dekády. - 100% ()

drankeryth

Super pokracovanie jednotky, aj tu som sa dost nasmial na dialogoch, ake tu predviedli v tejto komedii. Takyto druh komedii mam rad a reziser Kevin Smith je fakt talent na komedie:) Aj tu si zahrali podivni dvaja typkovia, Jay a mlcanlivy Bob, ktory len postavaju pred Quick Shopom a nic tam nerobia. ()

boul

Volný pokračování Jay a mlčenlivej bob vrací úder?? tak to vůbec,.. neměli tam ani jednu dobrou a vtipnou scénu a herci? LOL.. jediná Rosario Dawson to zachraňovala a to jsem čekal o moc víc s hodnocením 81%. Tento film jsem nějak jako komedii nepobral.. 2* a 45% ()

Kolssteyn

"K čemu by ti byl internet, když ne ke koukání na úchylné obrázky spojené s praktikami, které nikdy nebudeš provozovat?" ()

Raziel_cz

Tak tohle už je jiná nakládačka. Dante a Randal jsou zpátky, stejně tak Jay a Tichej Bob, mizernej džob a absurdní situace a všechno to tady funguje mnohem líp než v jedničce. Dokonce i ty odkazy na první díl a návrat na místo činu je bezva. Některý scény mě naprosto rozsekaly, a když jsem se zrovna neválel pod stolem, musel jsem uznat, že Kevin Smith je prostě masér. Až mě zamrzelo, že po tomhle filmu trochu poněkud zanevřel na svůj styl. Těším se na trojku a doufám, že to bude podobná mrda. ()

Rathalos

Tak jednotka bola totalna katastrofa,dvojka o nieco lepsia,ale taktiez ziadna slava,absolutna strata casu ako i v prvej casti...:-) ()

BOURQUE

K. Smith sa rozhodol natočiť pokračovanie dnes už kultového Clerksu. Výsledok? Nie je to lepší, ale a ani horší. Spíš by som povedal, že z určitého hľadiska doplňuje prvé dielo. Pokračovanie z pohľadu hlavných postáv je viac osobitnejší. Ako celok je to opäť dosť dobre napísané a režírované a (opäť) obsahuje pár nezabudnuteľných scén (napr. Recenzia Star Wars vs. The Lord of Rings). Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

Folky

Nejlepší Smithův film. Nejenže trhá bránici, ale nakonec mě dokázal dojmout víc, než celý Titanic. Jeden z vrcholů komediálního žánru. ()

Xatrix

Pokaždé, když dokoukám Clerks II mám sto chutí zvednout telefon a zavolat nejlepšímu kámošovi, že se vys*erem na školu/práci a budem ti Báječní muži za pultem....9/10 ()

Miki68

Kevin Smith opět v plné síle. Návrat Flákačů s plnou parádou. Skoro už jsem nedoufal... Je možné, že Smith dospěl, aniž by ztratil smysl pro ten nádherně idiotský způsob humoru? JO! Může mít fekální humor filozofický přesah? JASNĚ! Může být tenhle film ještě vtipnější, než všechno co Kevin Smith natočil dosud? NEUVĚŘITELNÉ, ALE ANO! Už dlouho jsem se tak nebavil. Chechtal jsem se, až mi tekly slzy smíchu... Film tak skvělý, že byste ho asi žádné slušné návštěvě nepustili. Dal bych i 6*, ale to asi nejde, co? ()

JimiH

Bravo, Kevine Smithi. Titul komedie roku je jasně tvůj. Až budu třicátník, pustím si tenhle film jako léčebnou terapii, abych nezfotrovatěl. ;-). ()

Yojimbo

Je to vlastně stejné schéma jako u jedničky, ale stojí to za to! Vyšperkované dialogy a legrační vtípky (ano, opět skvěle nekorektní a k popukání) se mísí s nostalgií a sentimentem dvou chlápků, kteří cítí, že už nejsou nejmladší. Rosario Dawson je sexy a víc prostoru dostal i Jay a Mlčenlivý Bob. Jestli máte rádi dobrou zábavu a mezidruhovou erotiku, tento film je pro přesně tím pravým! ()

martiňák

Prvních 25 minut (což je celkem dost) jsou dialogy spíš jen sprosté, ne vtipné, ale pak se film dostane do správných smithovských kolejí, vulgární je pořád a navíc inteligentní a mimořádně zábavný. Scénky s oslíkem jsem se obával, ale právě při ní film graduje. Sice i ke konci by se pár drobných vad na kráse najít dalo, ale já je hledat nechci. Naopak se raduju nad dalším zdařilým dílem výjimečného tvůrce - pro mě a věřím že i pro ostatní fanoušky KS je film pastvou pro oči i pro uši. ()

KOOHA

Důstojné pokračování starého příběhu, tentokrát už v barvě a co víc, nasmál jsem se ještě více, než v prním díle. Pustil jsem si ho hned po dokoukání toho prvního tu noc v Itálii. Moc příjemné překvapení. Kdo se na to podívá a viděl první díl, musí mi dát za pravdu, že konec těsně před závěrečnými titulky je nejlepší tečka za celým filmem. Ať žijou "Mlýkařky" ()

TylerGage

dva blbí prodavači,dva fe'táci prodávající trávu u obchodu. No prostě Kevin smith ukázal zase něco neskutečného...Jay a mlčenlivý Bob zase hráli výborně,ale nejvíce se mi líbil blbeček co miluje Pána Prstenů..A hustě vystižená trilogie,kterou ukázal Randall..Hodnocení je snad jasné. ()

Malkovich vykrade Comic-Con

Malkovich vykrade Comic-Con

05.07.2016

John Malkovich už se objevil ve třech comicsových filmech (Red, Red 2, Jonah Hex) a teď se ke kresleným sešitům vrací. Výjimečně se ale neupsal klasické adaptaci, nýbrž komediálnímu heistu jménem… (více)

Jste připraveni na mroží horor?

Jste připraveni na mroží horor?

18.07.2014

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008