Medzi regálmi bájneho obchodu Quick Stop, v ktorom dvaja flákači Randall a Dante zabíjajú deň táraním o sexe, preberaním Hviezdnych vojen, čítaním komiksov a zhúleným meditovaním nad podstatou bytia. Kevin Smith sa vracia na miesto svojho kultového debutu, kde jeho hlavní hrdinovia dospievajú do kristových rokov. Je čas si rozmyslieť, čo ďalej. Voľné pokračovanie úspešného filmu Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder... (oficiální text distributora)

Martyr

Jedinecne rozhovory ''o hovne'' rozobrane do najmensieho detailu s perfektnymi hlaskami sa nedaju zabudnut. Sranda je, ze aj v takejto zmesi totalnych debilit sa najde velka zivotna pravda, ktoru si casto opakujem. A komu by sa nepacilo vystupenie oslomrda? :D 90% ()

jarvis

škoda některých přehnaných scén (osel); diskuze o LOTR (Look at you two whipping out your preciouses) -- GENIÁLNÍ ()

Rehooo

Začátek filmu mě tedy moc nezaujal. Místy mi to připadalo spíš ubohé než směšné. Naštěstí film postupně začal nabírat na obrátkách. A tím se zlepšílo všechno - humor, příběh, narážky a snad i herci (?) Takže konec byl geniální. ()

Saur.us

Proč mi stále nemůže přijít Kevin Smith k chuti? Hvězdička za mezidruhovou romantiku a hvězdička za Rosario Dawson roztomile třeštící na střeše obchodu. A hvězdička za ten zbytek. A Jason Mewes je úchyl! ()

melloun

První díl se mi moc nelíbil, ale tohle pokračování to je jiná káva. Oba dva díly jsem viděl bezprostředně po sobě a musím říct, že dvojka je jednoznačně lepší film. Je vtipnější, zábavnější a tak nějak dospělejší. A protože jsem se solidně bavil, možná dám prvnímu dílu ještě jednu šanci. ()

El-Barto

Podle mě o fous zábavnější než jednička - svižnější, úchylnější, plus víc popkulturních narážek (one ring). Sice jsem se bavil víc než u jedničky, ale první poflakování Randella a Danteho mě víc sedlo v tý filozofický a životní rovině, proto stejný hodnocení. ()

troxor

Pokud jsou obvykle druhé díly příšerné, tak Clerks 2 jsou výjimkou. Dočkáme se toho, co nám od dokoukání titulků prvního dílu (ne)chybělo. Vypečený skoro southparkovský nekorektní humor, typické smithovské gagy, kultovní hlášky, Jaye a Silent Boba (vylepšené) a hlavně 97 minut diskuzí o ničem. Přijde na konflikt Pána Prstenů s "jedinou pravou" trilogií - Star Wars. Naši "hrdinové" se musí vyrovnat s děsivou ztrátou - vyhoří jim Quick stop! Začnou tedy prodávat ve fastfoodu... Další devizy filmu jsou - inter-species erotica, Jay s Biblí a hlavně Phillopants, pussy troll, kvůli kterému jsem smíchy spadl ze židle. I miss my donkey... ()

Puol

Veľmi zabavné, začínam prichádzať humoru Kevina Smitha na chuť. Výborne dialógy o popkultúre, a sexe. ()

Trešlson

Já jsem se královsky bavil a musim říci, že dokonce i o něco víc než u prvního dílu (ten byl ale také famózní) a můžu jen doufat, že Kevin Smith se ještě ke svým osvědčeným postavám vrátí, ať už tu budou Randal a Dante nebo Jay a Silent Bob. Bez jediného zaváhání je moje hodnocení v podobě pěti hvězd a klidně bych ještě nějakou přihodil... ()

vojo

Nevidel som síce jednotku no toto pokračovanie sa dá myslím zvládnuť aj bez toho, len treba byť trochu zbehlý vo filmoch, hlavne Star Wars a LOTR, aby ste si užili perfektné dialógy. Inak bude pre vás film nepochopeným šialeným zlepencom humoru toho najhrubšieho zrna. Za Rosario Dawson plus jedna hviezdička:) ()

Romeo5

Toto je neuvěřitelně stupidní komedie, vhodná tak pro vyhulené hlavy.Větší snůšku tak přízemních hoven jsem snad ještě v komedii neslyšel. To snad není možné co někdo dokáže vytvořit a jiný skousnout. Ani snad nemá cenu se ptát, jak se to dnes někomu může líbit .Podle mého zde došlo k mylnému označení žánru - není to dokument o idiotech ?. ()

Krchy

Oproti prvnímu dílu dost vyměklý Dante, ale Elias a zejména scéna s oslem to víc než plně nahrazují a Randall je king! Za pět. ()

Napospas

Jedním slovem úžasné. Kevin Smith je můj oblíbenec, takže moje hodnocení je asi trochu zaujaté, ale nemůžu si pomoct. Vyšperkované hlášky, postavy, hudba, příběh, jediné co mě štvalo byl Randall, který byl místy fakt otravný, ale nakonec to napravil. Společně s Mallrats a Chasing Amy nejlepší Smithovka. Asi jsem jeden z mála, ale dvojka se mi líbila asi víc než jednička, možná proto, že je barevnější, dojemnější a úchylnější. Přemýšlím, co bych ještě mohl napsat, ale Cival to naprosto přesně shrnul v jedné větě, cokoli navíc je už zbytečné :) ()

Malkovich vykrade Comic-Con

Malkovich vykrade Comic-Con

05.07.2016

John Malkovich už se objevil ve třech comicsových filmech (Red, Red 2, Jonah Hex) a teď se ke kresleným sešitům vrací. Výjimečně se ale neupsal klasické adaptaci, nýbrž komediálnímu heistu jménem… (více)

Jste připraveni na mroží horor?

Jste připraveni na mroží horor?

18.07.2014

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008