poster

Šampióni 3

 • USA

  D3: The Mighty Ducks

Rodinný / Komedie / Sportovní

USA, 1996, 104 min

Komentáře uživatelů k filmu (22)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $22,955,097Tržby Celosvetovo $26,300,000║ už len vývar bez tak chabej kostry /35%/(8.2.2009)

 • sinp
  ***

  Zdá se zbytečné točit pokračování podobného druhu komedií, ale Lieberman to uhrál s bravůrou a porazil svého předchůdce na body. Indispozice trenéra vrhnou naše hrdiny do osidel skutčně profesioální úrovně hokeje. Tvůrci scénář obohatily řadou vtipných momentů nevztahujících se přímo k ději, ale velmi osvěžujících. V zásadě platí identický rezůltát, co pro první díl.(24.9.2005)

 • Chrustyn
  ***

  Takřka na stejné úrovni jako první díl.(6.8.2007)

 • ARI50
  ***

  Do třetice všeho dobrého se tady konalo jenom v tom že nezkazily celou sérii, jinak film nabízí ledový příběh slušný ale ne strhující což je škoda přesto aspoň to dopadlo dobře.(1.12.2018)

 • Kryton
  ***

  Jako jednička, jako dvojka a jako trojka. No ono pokud byste si pustili všechny díly tak rozdíl nepoznáte. Jen jsou děti o něco starší. Ve své době to byla moje VHSková klasika. Dnes se jen pousměju na co jsem se to díval.(6.4.2008)

 • sidzej
  ***

  Detskí herci vyrástli, humorná stránka išla do úzadia na úkor dramatickej, pôvodného trenéra vystriedal iný, prísnejší. Tento film vyslovene zachraňuje druhá polovica v ktorej sa vracia Emilio Estevez nie však v úlohe trenéra ale právnika. Prvému dielu sa však ani jedno z pokračovaní nevyrovná. Záverečný diel Šampiónov je však lepší než ten predošlý. (btw český distrubučný názov nechápem ide predsa o tretiu časť) 65%(3.11.2008)

 • Tony.cs
  ****

  Chyběl mi tam Gordon a jeho tréninkové metody. Ani v malé roli mi nestačil. Prostě to bez něj nebylo tak dobré.(17.3.2012)

 • kaylin
  **

  Rozhodně nejslabší díl celé série, protože už zde nebylo co říct. Je to dokonce i vidět na tom, jak se hlavní hvězda - Emilio Estevez - objevuje jen v několika málo scénách. Hodně se zde hraje na city, což se s Disneym vleče tradičně, ale tady mi to přišlo otravné. Tohle pokračování už se nemuselo natáčet.(27.6.2017)

 • slunicko2
  ***

  Káčata na střední škole. Opět nový režisér, Estevez jen trochu, ale jinak je všechno jako v předchozích dvou dílech.(26.7.2018)

 • Nihlathak
  ****

  Já vždycky miloval hokej, tohle je milá až roztomilá blbůstka, která ho miluje také. Nehledejte v tom žádný herecký ultraum, prostě se bavte.(2.10.2008)

 • Prochy38
  **

  Hlavní protagonisté nám trošku vyrostli. Už to není tolik komediálně laděné jako předchozí díl, to bude tou pubertou káčat. Takže snímek nabrat na drsnějším hokeji i hudbě, mnohé se začalo točit kolem holek. Hodnocení ale u mě zůstává na úrovni prvního dílu, stejně jako pocit po jeho zhlédnutí.(29.4.2010)

 • Mr.FreeZer
  ****

  Poslední díl začíná zajímavě, příchodem nového trenéra. Estevez se tu ukazuje z jiné pozice než jsme byli zvyklí, ale i tak to vcelku Káčatům jde.(29.5.2009)

 • dandislav1991
  ***

  Kačeři jsou nejlepší! Od malička nejoblíbenější klub v NHL.(25.2.2014)

 • Psichi
  **

  A do třetice káčata, pořád stejný film, který s hokejem nemá nic moc společného. Je to komedie, která občas pobaví, občas poukáže na pár životních hodnot, ale jednou v životě stačilo... opět zhruba 40%(10.5.2015)

 • Likan7
  ***

  Estevez poslal Káčata na prestižní školu a vyklidil pole. A nutno dodat, že pro film jen dobře. Trojka je najednou s přehledem nejlepším dílem série. Z dětí se stali puberťáci, cloumají s nimi hormony a jsou poprvé konfrontováni s něčím, co alespoň vzdáleně připomíná hokej. Vtip tu je sice stále, ale určitě je to nejvážnější díl série, i kvůli jednomu úmrtí. Neříkám, že jsou třetí Káčata drama, stále je to komedie až na půdu, kdy za 10 minut víte jak to dopadne. Ale změna prostředí, trenéra a o nějaký ten rok dospělejší herci filmu jen a jen pomohli.(7.7.2019)

 • mangui
  ***

  Asi nejslabší z této trilogie... Ano říkám trilogie, protože to trilogie je... Bohužel zřejmě distributor to nějak popletl a fůrt jsou v této sérii tak trochu zmatky... Tento film jsem viděl poprvé tušim na HBO jako Šampioni 2 a pak na Nově jako Šampioni 3 (podle mě správný název)...(16.6.2009)

 • BrckoGOS
  ****

  Nedosahuje to takových kvalit, jako první díl, ale určitě mne to pobavilo, rozesmálo a prostě nenudil jsem se. Po zklamání v podobě "dvojky" určitě vzpruha. Opakuji se vlastně už podruhé, ale opět celý film táhnou Emilio Estevez a Joshua Jackson. 8/10(14.7.2011)

 • Flamik
  ***

  Profi hokej už není taková zábava jako v před pár roky na rybníku, ale když chceš bejt dobrej, tak tomu musíš něco obětovat.(19.8.2013)

 • Vořežprut
  ***

  I když to měl být asi návrat k jedničce a nebylo to špatné, ale tak jako kde je sakra emííílo estavéééz? :-) O rajen se sice snaží, ale ne ne :-) Potěšil mě návrat kachního bratra :-D A absolutně jsem nechápal přeměnu toho drsného trenéra na chápajícího kouče ani házení s Banksem sem a tam, ani tolik zatracovanou prohru, když na tabuli bylo 9:9, ani proč potřebovali právníka, když mají všichni smlouvy ani o co se vlastně bojovalo v posledním zápase ... ale čert to vem, hlavně že jsem se bavil(31.5.2012)

 • baclajean
  **

  Kde sa vzal, tu sa vzal - Paul Kariya.(23.6.2017)

<< předchozí 1 2