Vabr

Wes Craven dokázal natočit pěkně napínavej biják. Je to zkrátka thriller, jak má být. Už z úvodu je zřejmé, že tempo bude rychlé. Jsme seznámeni s hlavními postavami, které jsou nad míru sympatické a zajímavé, a napříč příběhem ještě s mnoha dalšími vedlejšími postavami. Ty byly za mě na celém filmu úplně to nejlepší - nikde jsem snad neviděl tak dobře napsané vedlejší postavy, aby snad každá z nich měla nějaké své scenáristicky šikovně promyšlené využití. Toto velmi oceňuji společně s napínavou atmosférou, která byla místy velmi hutná, minimem nelogik (právě naopak), kamerou a i lehkým humorem, který není Cravenovi cizí a u něhož jsem se i pousmál. Finále mimo letadlo je sice slabší než předcházející události, ale dokáže přesto dobře bavit a udržet nastavenou laťku. Jsem tedy rád za existenci Nočního letu a kéž by více thrillerů bylo takových. V jednoduchosti je zkrátka krása. Vyhodnocení: Jedná se o film, který bych doporučil snad každému ()

SFalconJ

Hodně dobrý takřka bezchybný thrillerový snímek, který překvapil především tím, že byl silně psychologický, přičemž jej natáčel tvůrce hororů Vřískot a Noční Můra v Elm Street, jestli můžete, jděte na něj do kina, i když s nijak výrazným hereckým osbsazením velice dobrý film, kterému se nebojím dát pět hvězdiček bez výčitek svědomí. ()

Gardenboy

Nemám rád Cravenové filmy. Jednoducho vždy keď sa pozerám na horor z produkcie tohto režiséra už po prvých piatich minútach viem, ako to skončí, prípadne, kto je padouch. Ani scény, ktoré ma mali pmraziť ma vlastne vôbwec nemrazili. Tona nelogičností a vlastne o celom príbehu sa z logického hladiska dá pochybovať. Tri hviezdičky sú len za hlavnú mužskú hereckú úlohu a za záver, ktorý ma ako tak zaujal. ()

markotter

Wes umí navodit atmoséru a nápad s letadlem nebyl vůbec špatný. Sice postrádal logiku (proč by to Murphy nemoh udělat jinak), ale kdo chodí na horůrky, aby v nich hledal nějakou logiku? :-) Akorát že ten Murphy nedokáže zahrát příjemnýho chlapíka - padoušství mu přímo kouká z očí a na kafe bych s nám na letišti rozhodně nešel. ()

Kingjiri

Velice koukatelné béčko s roztomilou Rachel McAdams v hlavní roli. Dobrou práci ale odvedl i Cillian Murphy, který se už jen svým vzhledem hodí do podobných rolí. Příběh Nočního letu není nijak složitý, za to je však velmi pěkně zfilmovaný a dost napínavý. Jak to skončí člověk tuší, ale co se do samotného konce filmu všechno odehraje, to už tušit nemůže. Samotné finále se mi vcelku líbilo, jen jsem si řikal, kde se to všechno najednou v postavě Lisy vzalo. Je tu pár logických nesrovnalostí, jenomže příběh tak pěkně odsýpá, že to člověk prostě promine a ani nemá pořádně čas se nad tím pozastavovat. Se stopáží to Wes Craven nepřeháněl a já jsem neměl šanci se delší dobu nudit. Především za zajímavý a dobře zpracovaný nápad dávám čtyři slabší hvězdy. ()

Brinkley

Rozhodně bych od sebe nečekala, že věnuju Cravenovi nebo thrilleru tohoto ražení čtyři hvězdičky (škoda jen, že se celý Noční let neodehrával pouze v letadle, možná bych dala dokonce i plný počet). Jasně, největší zásluha patří C. Murphymu, ale též oceňuji fakt, že pouhým dialogem v letadle lze po desítky minut udržovat napětí i tempo filmu (podobně jako u Schumacherovy Telefonní budky). Znovu však opakuju, zatracená škoda toho závěru. ()

Acrobat

Za najzasadnejsie plus treba ratat jednoznacne vhodne zvolenu stopaz. V parhodinovom lete nemozno vymyslat napady do nekonecna a nieco co dej neskor osvetli je mozne zazit aj v inokedy nudnej letiskovej hale. Nocny let ma prekvapil, nenudil a nebyt zbytocne hororoveho nahanania sa s nozmi v obrovskom byte bolo by to hodnotnejsie. Nizky rozpocet citit v porovnani so Serrovym Nonstop, avsak pobavenie a nie teatralne sa odohralo a ja za to inac celkom sympatickej dvojici hercov dakujem. ( videne 02.03.2020, Hdrip) ()

Threepwood

Slušný thriller na pomezí tří a čtyř hvězdiček.Je hodně přímočarý,neohromuje nečekanýma pointama což je na něm nejvíc sympatické.Cillian Murphy podává velice slušný a přesvědčivý výkon.Jen ten konec je jako z Vřískotu,což filmu ubýrá na atmosféře. ()

shifter

Suhlasim so 70%, snad by som dal o hviezdicku viac nebyt finalnej sceny v hoteli. Rachel McAdams to vsak ovela viac slusalo vo Wedding Crashers :-) ()

7duster

..... až do konečné akce v domě hlavní hrdinky film nemá chybu. výhodou tohoto filmu je, že má krátkou stopáž a tím pádem neztrácí na tempu, Wes Craven to celé zdařile kočíruje, hudba Marca Beltramiho to celé skvěle podkresluje, Cillian Murphy je padouch k pohledání a Rachel McAdams???? dokonalá :) ()

D.awi.d

V letadle je to hodně napínák, skoro jako Telefonní budka, která pro mě osobně v žebříčku "beware_of_heartattack" vede! Jenže po přistání Wes zase točí tak, jak mu to příroda přisoudila, stačilo by Cillianovi nasadit masku a byl by to onen starý známý Scary killer.. ()