Film vypráví příběh zprvu zcela nenápadného mladého muže Oskara (Kryštof Hádek), který se v podstatě ničím nevymyká svému okolí – má rád počítače a kamarádku své sestry, dívku Lucii. Tu ovšem jenom zbožně pozoruje dalekohledem z okna na půdě. Jinak podstupuje všechno jako každý jiný běžný student, utkává se se svým profesorem (ve filmu se jmenuje Smrtka a neodolatelně ho hraje Petr Čtvrtníček), má problémy s vlastní sestrou a s rodiči. Oskar má kamaráda Filipa, který se přece jenom o něco víc vyzná. Po jednom z večírků se hrdina rozhodne radikálně změnit svůj životní styl. Koupí si nové oblečení, chodí do fit centra, svých znalostí v oblasti počítačů využívá k různým podnikatelským aktivitám. Díky nim se seznamuje s mnoha atraktivními ženami, které okouzluje víc, než jako počítačový "expert", svým mládím a nezkušeností... (Česká televize)

tsatsiki

Tento film není tak špatný jak hodnocení na tomto serveru. Sice nevím, jestli to má být agitka na alkohol, sex nebo to má být o programatorech,ale rozhodně díky Hádkovi se na to dalo koukat. Jenom někdy to vypadalo, že už scénáristům došel dech. 40% ()

Alden_Larson

Tento film mi připomíná porno v téměř každém slova smyslu. Děj je nesmyslný a místy tak bizarní, že bych se nebál ho nazvat "tak špatný až je dobrý". Herecké výkony jsou slabé, obzvlášť Kryštof Hádek byl hrozný. Prezentace byla fajn, pár zajímavých záběrů bych tam našel, ale jinak nic moc. Hudba ale byla strašná, vůbec se nehodila do takového filmu, spíš bych si jí představil v pornu. Film jsem si spíše užil ironicky, ale jen druhou polovinu, tam se film odváže a volným pádem letí bůhví kam. 2/10 ()

wowylgu313

Vůbec nechápu to nízké hodnocení. Pamatuji když jsem na toto koukal poprvé a nyní po rekapitulaci, stále nemůžu říct že horší jak 50-55% to nebude ... V jistých částech filmu by to koštovalo klidně i čisté tři hvězdy. Dalo by se to přirovnat k humoru alá Snowboarďáci, Rafťáci, Rock Podvraťáků atd atd ... Jen zde zaměřené na pozadí ajťáka. Přijatelná česká komedie, která nemůže na svojí dobu ničím urazit. Začátky Hádka a i přesto dobře odehrané. Za mě, rozhodně lepší průměr a když není k dispozici lepší kalibr, tak proč by né. ()

Nerajohn

Herecké výkony nevýrazné, snad jen s vyjímkou Hádka, Čtvrtníček je stejný jako v Kinoboxu. Snad jen ty zajímavé pokusy, jako scéna u holiče ala Discopříběh se stejnou holičkou nebo....................vlastně nic víc zajímavého jsem tam neviděl. ()

Sekel

Jedna hvezdicka je za me nulove ocekavani, ktere bylo prekonano, druha za obsazeni snimku, ktere me temer vsemi rolemi potesilo a treti, ze jsem se obcas od srdce zasmal. ()

česnek odpad!

Vydržet se dívat na tuto splácaninu až dokonce chce opravdu notnou dávku trpělivosti. Nicméně herecký výkon hlavního představitele Kryštofa Hádka byl excelentní (anebo tak alespoň působil vedle otřesných výkonů ostatních neherců). ()

pursuer odpad!

Jako že trochu o počítačích vim, tak tohle mě vyloženě namíchlo a jen podpořilo moji teorii, že Hádek je neherecký debil, který by nezahrál ani sezení u polívky. Jestli se tímhle baví česká mladá veřejnost, tak jsem nejspíš důchodce. Myslel jsem, že středoškoláci jsou chytřejší. ()

racing666 odpad!

Byl jsem na tom v kině. Asi opravdu nejhorší česká "komedie" a český film. V polovině filmu jsem myslel, že usnu a ničemu jsem se tam za těch pro mě hrozných 86 minut nezasmál. Prostě ODPAD!!! ()

BlueNeon81

Všetko tu už bolo spomenuté.... ja len dodám, pozrite si na DVD film o filme, alebo rozhovory a najmä na to, čo a ako rozpráva o filme Kryštof Hádek, ani ten moc filmu neveril a pravdepodobne keď videl hotový výsledok, tak sa možno za seba hanbil, že išiel do toho... teda aspoň tak mi pripadal... ()

Thanyss odpad!

Nejvýstižnější odůvodnění mého hodnocení je asi to, že si z tohoto "filmu" nepamatuji vůbec, ale vůbec NIC! ()

fafejt001

HÁDEK TO SÁM NEVYTRHNE . JINAK VELICE SLABÉ , KDE JSOU TI NOVÍ DIETLOVÉ ????? JÁ VÁM TO ŘEKNU -- NIKDE . U NÁS ROZHODNĚ NE . JO MOMENT, PAN HUBAČ TO BYLA TŘÍDA !!!!! TO JO . ALE NENÍ TO MÁÁÁLO NA TAKOVOU ZEMI , ZEMI ČESKOU DOMOV MŮJ ??? JOJO , JE TO MÁLO . ()