Tak trochu netypická komedie ze zajímavého prostředí odehrávající se v satirickém ovzduší. Není (jen) o kouření, co je na něm špatného a co ne, je o propagaci, o mediálním vlivu, o tom, jak se má cigareta prodat, jak se dělá reportáž, jak se umlčují fakta, jak se prodávají fakta, jak se obchoduje "se smrtí"... a hlavně o rétorickém umění. // Aaron Eckhart jako lobbista, který by vás přesvědčil o čemkoli, je vynikající. Ať už jsou jeho důvody jakékoliv (třeba splátka hypotéky), svou "práci" dělá oddaně. A je v ní prostě dobrý. // Jason Reitman natočil zajímavý film, u kterého jsem se fakt bavila.(23.4.2008)

Výborně natočený a skvěle zahraný, ale přece jenom se mi to zdálo celý až moc jednotvárný.A možná proto mi to nepřišlo tak dobrý, jak by to podle mě mohlo být, ale zase se musí nechat, že výkon Aarona Eckharta je fakt famózní a zábavnost se tomu taky nedá upřít, ale těch 90 minut prostě nějak uběhne a žádnej extra dojem to nezanechá. Určitě to mohlo být ještě lepší, ale i tak sem rád, že sem to viděl, protože taková pěkná studie toho jak se dá všechno pěkně okecat se jen tak nevidí(11.12.2006)

Neprodáváme Tic Tac, do prkejnek. Prodáváme cigarety. A ty jsou dostupný, skvělý a návykový. To nám vlastně dělá všechnu práci...... Dobre vymyslená a originálna cynická komédia. Síce som sa nerehotal, ale usmieval som sa asi počas celého filmu..... Týdně se scházíme u Barta, mluvčí výrobců tabáku, alkoholu a zbraní. Říkáme si Parta snů. SNÚ - Smrt na Náš Účet.(14.9.2011)

Kdybych kouřil, určitě bych po shlédnutí šáhnul po cigaretce. Aaron Eckhart je sympaťák, který zastává heslo "Nemusím tě přesvědčit o své pravdě, stačí když vyvrátím tu tvojí." Nemůžu říct, že bych se u toho nějak úžasně pobavil, najdou se zde i pasáže, které nudily. Když nad tím ale tak přemýšlím, byl tenhle satirystický polodokument docela fajn.(16.8.2011)

Solidní, svižně natočený filmeček o tom "jak to v tom zákulisí asi funguje." Aaron Eckhart se do té role neuvěřitelně hodí, zato mi tam úplně neseděla postava Camerona Brighta a ty jeho přemoudřelé dialogy, které by žádný malý dítě nikdy nevyplodilo.(27.10.2006)

• - Obal DVD s filmem je vyrobený podle krabičky cigaret Lucky Strike. (imro)

• - Rob Lowe natočil svou roli za jeden den. (don corleone)

• - Jason Reitman napsal individuálně každému herci, kterého chtěl do filmu obsadit a nabídnul mu roli. Udělal to starou dobrou tištěnou formou, která očividně zapůsobila, protože většina oslovených roli přijala. (don corleone)