Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mahalik
  ****

  Ivan Reitman předal svému synáčkovi žezlo komediálního režiséra a ten stvořil jako mávnutím kouzelné cigaretky jednu z nejlepších komedií poslední doby. Ďábelský Aaron Eckhart je opravdu famózní herec a ty jeho kecy jsem fakt žral i s navijákem. Jinak s herců ještě vykukuje rychle mluvící Adam Brody a Katie Holmes v roli nadržený novinářky (btw ta její závěrečná scéna mě fakt dostala). Tuhle jízdu si musím dát ještě jednou a taky pevně doufám, že si nakonec Děkujeme vyskočí pro tu pátou hvězdičku.(13.4.2007)

 • B!shop
  ****

  Rozhodne zajimavej, originalni a hodne vtipnej film, ale clovek se neubrani dojmu, ze to mohlo bejt jeste lepsi, vtipnejsi a drsnejsi. Film je pouze o okecavani, proc ne, zvlast kdyz skvelej Aaron Eckhart pali argumenty se smrtici rychlosti, dialogy jsou skvele napsany a humor je misty cernejsi. Ale precejen to dokonaly argumentovani je misty prolozeny nijak zvlast zajimavejma scenkama se synem. Jinak pribeh v podstate neni dulezitej a ani tu nakej zvlast neni, spis takovejch par pribehu v jednom, at uz de o seznamovani se se synem nebo "souboj" s Williamem Macym, kterej je taky perfektni. A obcas Reitman film prolozi nakou vychytavkou, ale zbytecne s nima setri. Tak nevim, jak film hodnotit, na jednu stranu sem se fakt docela nasmal a film utece jako nic, ale na druhou stranu to ve me nak zvlast velkej dojem nezanechalo, natoz abych to oznacil za nakou komedii roku nebo tak.(12.8.2007)

 • FlyBoy
  ****

  Resty z minulosti sa snažím postupne dobiehať a teší ma, že na tejto ceste som sa mohol stretnúť i keď s nedotiahnutým (postrádam najmenej 30-40 min. ďalšieho materiálu) ale za to určite humorne a prefíkane poskladaným výtvorom talentovaného režiséra od javorových listov. Nie náhodou mi je osoba menom Nick Naylor blízka, nie preto čo obhajoval, nie kvôli jeho suverénnemu prejavu, (štvrté "nie" už nepríde:) ale z očividne jasného dôvodu, komunikáciu a jej spôsob postavil za hranice chápania druhých a aj keď prevažnú väčšinu dospelého života bojuje za postupnú smrť, v konečnom dôsledku svojimi výrokmi dáva na výber a poukazuje na to, že gro problému je uložené oveľa hlbšie než si niektorí mudrci myslia. Keby mala aspoň nejaká časť svetovej populácie rodičov, ktorí by dostali taký dar ako má Nick (dar komunikovať), tak si dovolím tvrdiť, že zmýšľanie ich detí by sa pravdepodobne uberalo iným (lepším) smerom. "Thank You for Smoking" je samozrejme typicky "reitmanovsky" bezpečný, ale i trefný štuchanec, ktorý rozhodne nezaškodí a aj menej náročného uspokojí...(14.5.2009)

 • Traffic
  ***

  Možná jsem starý cynik, ale když mi ukážete chlapíka, který se živí obhajováním cigaret a ještě ho to baví, čelist mi šokem nespadne. Někteří možná budou hýkat blahem nad pravdivým zobrazením naší zkažené civilisace, já mám naopak škodolibou radost z každého momentu, ve kterém pokrytci, prosazující zákaz všeho co je momentálně nejvíc trendy nenávidět, dostávají na prdel. Oproti mým veškerým očekáváním byl film poměrně milý; celuloid rozhodně snese i břitčí satiru, kor když se otírá o tak kontroverzní téma.(20.12.2009)

 • Fr
  ****

  ,,KAŽDÝ MÁME NA NĚCO TALENT. JÁ MLUVÍM.....“ /// …protože, když správně argumentuješ, neuděláš chybu! Srozumitelně účelný, drasticky pravdivý a černohumorně dokonalý. Film pro všechny, co zvládaj morální flexibilitu. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou knihu, kterou v roce 1994 napsal Christopher Buckley, číst nebudu. 2.) Zajímám se o frajery, co se snažej udržet na uzdě světovou populační explozi. 3.) Thx za titule ,,g33w1z“ a ,,fridatom“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ *(29.7.2013)

 • - Snímek získal dvě nominace na Zlaté globy, jednu v kategorii Nejlepší muzikál či komedie a druhou Aaron Eckhart jako Nejlepší herec v Muzikálu či komedii. (imro)

 • - V scéne, kde sa Nick (Aaron Eckhart) ospravedlňuje svojím priateľom z OSS, požiada Polly (Maria Bello) Bobbyho (David Koechner) o kúsok koláča, z ktorého vezme syr spolu s malou americkou vlajkou, no v nasledujúcom zábere sú už opäť na vrchu koláča. (N0X.)

 • - Do role Nicka Naylora tvůrci zvažovali obsazení Dwayna Johnsona. (Listeroman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace