Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hrdina ostře nabroušené komedie se živí jako mluvčí tabákové firmy. Je vtipný, výmluvný a odzbrojující a je schopen překroutit každý argument a otočit ho ve svůj prospěch. Když to pěkně zabalíte a naservírujete s úsměvem, je kouření vlastně celkem fajn. Časy se ale mění a všude je plno lidí, co bůhvíproč bojují proti kouření. Jak zařídit, aby cigareta byla zase "cool"? (Palace Pictures)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (845)

BadoXXII 

všechny recenze uživatele

Neprodáváme Tic Tac, do prkejnek. Prodáváme cigarety. A ty jsou dostupný, skvělý a návykový. To nám vlastně dělá všechnu práci...... Dobre vymyslená a originálna cynická komédia. Síce som sa nerehotal, ale usmieval som sa asi počas celého filmu..... Týdně se scházíme u Barta, mluvčí výrobců tabáku, alkoholu a zbraní. Říkáme si Parta snů. SNÚ - Smrt na Náš Účet. ()

KevSpa 

všechny recenze uživatele

Pro mě osobně zatím bezkonkurenčně nejlepší film, který jsem letos viděla. Snímek napěchovaný satirickými komentáři a vtípky, které rozhodně nejsou prvoplánové. Ani na okamžik jsem neměla pocit nudy, naopak, dokázala bych se na toho ukecaného chlápka (v podání čím dál tím lepšího Aarona Eckharta) dívat klidně celé hodiny. Tenhle snímek mě prostě dostal propracovaným scénářem, uvěřitelnými hrdiny a velmi sarkastickým, ale trefným, náhledem na současný problém kuřáctví a především protikuřáckých kampaní. ()

Reklama

berg.12 

všechny recenze uživatele

Komedie, která v prvním plánu spolehlivě pobaví. Ale v tom druhém, o který se také pokouší (mj. ve vztahu Nicka se synem), by věrohodných motivací a charakterů pohledal. Na druhou stranu je tenhle film o kouření, ve kterém si za celou dobu nikdo nezapálí jedinou cigaretu, dokonalou studií ďáblova advokáta a práva na svobodný výběr. ()

gudaulin 

všechny recenze uživatele

Chytrá, jízlivě sarkastická komedie, která nešetří nikoho a nic a srší hláškami na všechny strany a přitom je tak říkajíc ze života. Člověk nemá v žádné scéně a u žádné postavy pocit něčeho umělého. Dobrý scénář se potkal se slušným režisérem a herecké obsazení je velmi kvalitní, takže dohromady jde sice ne o přelomový, ale velmi kvalitní žánrový film, který potěší fanouška inteligentního humoru. Je to přesně ten druh snímku, kde si některé hlášky vybavím určitě i po letech. Celkový dojem: 80 %. ()

Falko 

všechny recenze uživatele

Tento film mi ubehol velmi rychlo, mal sice svizne, vtipne dialogy, ale nezanechal vo mne nic, aby som mu mohol dat az 4 hviezdicky. Herecke vykony su vynikajuce, ale u mna tak na jedno pozretie. Inac zaujimave je, ze cely film je iba o fajceni, ale ziaden z hercov okrem tych zaberov zo starsich filmov tam nefajcil. ........02.04.2008 ()

Galerie (26)

Zajímavosti (22)

  • Satira za 6,5 milionů vydělala během prvních tří dnů promítání (17.–19. 3. 2006) v pěti severoamerických kinech 262 923 amerických dolarů a díky dobrému odhadu se po expanzi do více měst vyšplhal celkový výdělek akvizice distributora Fox v USA na 24,8 milionu. Součet celosvětových tržeb pak dosáhl 39,3 mil. (imro)

Související novinky

Co chystá Jason Reitman?

Co chystá Jason Reitman?

10.05.2016

Po Děkujeme, že kouříte, Juno a Lítám v tom patřil Jason Reitman mezi nejobletovanější mladé režiséry. Po Znovu a jinak, Prodlouženém víkendu a Mužích, ženách a dětech už mu ale tolik lidí nevěří.… (více)

Pintor, escultor, diseñador y cineasta

Pintor, escultor, diseñador y cineasta

06.11.2006

Život Salvadora Dalího, světoznámého španělského surrealistického malíře, si už co nevidět vezme na mušku osobitý Andrew Niccol, autor vynikajícího dramatu Obchodník se smrtí založených, jak jinak,… (více)

Reitman a zbouchnutá školačka

Reitman a zbouchnutá školačka

27.07.2006

Ač je otěhotnění v mladém věku závažným tématem a nelehkým materiálem pro filmové zpracování, stane se ústředním motivem tragikomedie JUNO. Tu měl původně režírovat seriálový tvůrce Brad Silberling … (více)

Reklama

Reklama