Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sarkastic
  ****

  Na film jsem byl hodně natěšený kvůli prý slušné úrovni humoru a výbornému Eckhartovi. Obojího se mi dostalo měrou vrchovatou (zvláště Aaron mě svým hereckým výkonem opravdu odzbrojil :-)). Ne že by mě, zatrvrzelého nekuřáka, Nick Naylor přesvědčil o "výhodách" kouření, ale způsob jakým to na diváka zkouší se mi líbil :-). Přirovnání k Lord of War je docela trefné (ikdyž Obchodník se mi líbil více :-)). 5* to sice nebude (chtělo by to ještě více humoru a méně ohraných témat), ale solidní 4* každopádně. Doporučuju zvláště kuřákům ;-).(9.2.2009)

 • Le_Chuck
  ***

  Thank You for Smoking je film s výborným názvom, výbornými úvodnými titulkami, výbornou hudbou, výbornými dialógmi a vôbec výborne sa človek pri ňom baví. Potom keď na druhý deň rekapitujulem, čože som to vlastne včera videl, tak si vybavím akurát to, že sa dobre bavil. Viazuálna pestrosť, variabilita a dynamika prostedia a šokujúcejšie obrazy dopadu konania človeka, ktorý sa "živí" smrťou iných, sú body navyše pre Niccolovho Obchodníka so srmťou, ktorý ináč veľmi podobný tejto viac ako vydarenej Reitmonovej velkoplátnovej prvotine. 70%(16.10.2006)

 • Cervenak
  ****

  Ďakujeme, že pre nás natáčate takéto filmy. Ku koncu to trochu stratilo dych a prišlo aj na mierne moralizovanie, ale tá smršť nekorektných, cynických hlášok v prvej polovici aj tak stojí zato. No a Eckhart mal samozrejme dostať Oscara. "Vstúpil do Národnej gardy, lebo aj on chcel strieľať študentov. Lenže dostal sa do Panamy, kde síce tiež mohol strieľať ľudí, ale títo na rozdiel od študentov paľbu opätovali." :-)(21.10.2008)

 • MM_Ramone
  ***

  Hovorí sa, že každý má na niečo talent. Michael Jordan hrá basketbal, Charles Manson zabíja ľudí a Nick Naylor rozpráva. Je hovorcom Akademie pre výskum tabaku, sponzorovanej veľkými cigaretovými spoločnosťami. Inak povedané je lobistom amerického tabakového priemyslu. Je to obratný majster slova, ktorý pádnymi argumentami dokáže ľudí vždy presvedčiť. Mediálny macher. Jeho prácou je mať pravdu. Celkom podarená cynická komédia. ***(1.6.2010)

 • Djkoma
  ****

  Ne tak úplně běžná komedie, pří které se budete neustále smát, ale spíše něco na způsob Lord of war(Obchodníka se smrtí) a jeho dokonalé ironické roviny a perfektní hlavní postavy. Aaron Eckhart po tragickém Jádře ukazuje všem jeho kritikům, že umí hrát a ten chlap vás opravdu přesvědčí o čemkoliv! Až uvidíte jak přesvědčí v televizní show chlapce co trpí nemocemi kvůli cigaretám, že ve skutečnosti jsou právě cigarety to nejlepší co ho potkalo a zdravotnictví, které ho léčí jen touží po jeho smrti, aby do kolonky úmrtí přidali další obět a tím si navýšili rozpočet? Ten chlap je neodolatelný a klidně slíbí akci proti kouření dětí, jen aby ho většina lidí v Americe milovala a co se s tou akcí stane dál? Lidé zapomenou :) Rozhodně kvalitní satira, která se snaží ukázat vše trochu jinak a je na vás jestli se budete jen bezduše smát a nebo vám z toho filmu zůstane mnohem víc než pár vtípků...(8.11.2006)

 • - Keď Nick Naylor (Aaron Eckhart) sedí so svojím synom v hale a čakajú na stretnutie s Jeffom Megallom (Rob Lowe), pozerajú program The Blue Planet (2001) na BBC. (misterz)

 • - Snímek získal dvě nominace na Zlaté globy, jednu v kategorii Nejlepší muzikál či komedie a druhou Aaron Eckhart jako Nejlepší herec v Muzikálu či komedii. (imro)

 • - Televizní společnost NBC ohlásila výrobu pilotního dílu k připravovanému seriálu založeneho na filmu. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace