Dennis Quaid a Rene Russo se dokonale hodí pro tuto neodolatelnou komedii o svobodných rodičích, kteří se vezmou jenom proto, aby neočekávaně narazili na bandu domácích vandalů – na vlastní děti! Admirál Frank Beardsley (Quaid), vdovec s osmi dětmi drží kormidlo své rodiny pevně v rukou. Frankův spořádaný život však změní kurs poté, co si z náhlého podnětu vezme dávnou lásku ze školních let Helen (Russo), volnomyšlenkářskou módní návrhářku s deseti dětmi. Pro diametrálně odlišné rodiny Franka a Helen je to souboj na první pohled. Děti proto přijmou společný plán – budou manželství sabotovat! Následuje děj, v němž žádné finty nejsou předem vyloučeny – domácí otevřený boj, který přináší komické momenty otřásající celým domem... a několik překvapení, která zahřejí u srdce. (oficiální text distributora)

dalziel

"Krok za krokom" vo filme ,ale na stereoidoch. Začiatok naznačoval oveľa väčší potenciál  ako z toho dokázali vyraziť.Rodičia OK, ale zostava deciek stojí za milú kedveš.Je ich skrátka veľmi veľa. Zbytočné šialenosti ako  v sám doma film skôr zrážajú ako ho ťahajú vpred či nahor. Napriek tomu rodinné filmy s René či Denisom sú stávka na istotu. ()

waska

Škoda, že zůstalo jen u romantické, bohužel ale nijak originální a dost průhledné komedie. Ne, že by se na to nedalo dívat, to zase jó a se svojí drahou polovičkou to bylo určitě ještě lepší, ale některé "psí kousky" mi přišly hodně přitažené za vlasy, někdy trapné a někdy to vypadalo, že režisér už neví co by, tak tam střihnul zmatený nákup v obchoďáku. Aspoň, že se povedl casting. ()

Moly

Televizi jsem zapínala s tím, že tohle bude ryze nepříjemný zážitek. Nemám ráda Dennise Quaida, český dabing taky příliš nepotěšil, ale párkrát jsem se opravdu zasmála. Jedna celá hvězdička je za vtip se skautíkem s odznáčky za stahování zvěře z kůže a, cituji, "sexy debilem", druhá za tu omáčku okolo. Jinými slovy, viděla jsem horší filmy a na jedno shlédnutí, pokud od tohoto filmu nic neočekáváte, se můžete i pobavit. ()

Whiskas

Tak na začátku jsem byla vážně překvapená. Rodinná komedie, na první pohled strašlivá blbost, a mě se se to líbí? Ztratila jsem vkus? Ke konci jsem ale zjistila, že jsem stále normální a dala mi smutnou zkušenost, že neodolatelná komedie o svobodných rodičích prostě nemůže být zábavná až dokonce ()

Murphy123

Jsem náročný divák, přesto nemusí se jednat o perfektní film aby nesplnil svůj učel...znáte ten pocit?...večer unavení z celého dne se člověk sklátí do gauče, hlava hučí od celoděnního přemýšlení, dá nohy na stůl...a potřebuje...právě takovýto film....nenáročný, přesto vtipný, odpočinkový...proč být tak kritický...) ()

Lalu

Po Kroku za krokem už celkem opotřebovaný nápad. To by ani tak nevadilo, kdyby to nebyl tak strašný, typicky americký kýč. U tohoto filmu zkrátka stačí zhlédnout začátek, pochopit pointu a konec si domyslet sami. Uvidíte, že budete úspěšní. ()

Max Q. odpad!

Tento rodinný skvost jsem musel přetrpět v autobusu a měl jsem co dělat, aby nevystoupil za jízdy. Možná by to bylo lepší. ()

Seuata

Tolik dětí...!!! Klasický příběh dvou rodin, co se náhle spojili. Boj dětí proti rodičům a je to právě boj o rozpad vzniklého vztahu, co je nakonec spojí v jednu rodinu a musí vše napravit. Průměrný film s pár dobrými scénkami. 3 slabší hvězdičky. Jednou stačí a podruhé možná za pár let. ()

lobo87

V porovnaní s rodinou Steva Martina sa mal Quaid čo obracať. Dvanásť do tucta sa mi však páčilo viac, asi hlavne vďaka Stevovi. Tento remake je príjemne odľahčenou komédiou, ktorej prakticky niet čo vytknúť, pretože sa na nič nehrá... 65% ()

kokofek

Typický americký rodinný filmeček, který se chce tvářit odlišně, ale nemá na to.Asi bych ty spratky zastřelila ač jsem velice tolerantní člověk. Nejvíc mě prudí sladký konec. ()

MaxQ69 odpad!

Tento typ "humoru" mi skutečně nic neříká. Ztráta času, která byla po většinu spíš utrpením než nudou. ()

Mangano

"Moje žena si přála mít velkou rodinu a je to pro mě ta nejpřirozenější věc na světě." - nevím sice co říká v originálu, ale z takových křesťansko-demokratických keců se mi vždycky dělá špatně. Celý je to nevtipný s humorem pro tříleté děti a s romantickou zápletkou level "ovladač od televizoru křečovitě oběma spocenýma rukama držíc skoro hluchoslepá plačící důchodkyně Drahomíra - 87 let, domov důchodců Zlatá brána, pokoj 4, přízemí". Scénář mnohem horší než originál z šedesátých let, který jinak sám o sobě žádný terno taky nebyl. ()

ki_ki_na

Ať si říká, kdo chce, co chce, já jsem se příjemně bavila a rozhodně nelituju večera prosezeného u tohoto filmu. Příjemní herci (Dennis Quaid je v té uniformě pěkně sexy) a pohodová atmosféra si dokázali udržet po celou dobu trvání mojí pozornost, nasmála jsem se taky poměrně dost a pokud jde o to prase u stolu, berte to s rezervou, amerikáni jsou amerikáni:-D ()