Po smrti novinářky, která se stala terčem útoků v sociálních médiích, začnou zkušená detektivka a její technologicky zdatná pomocnice odhalovat krutou pravdu. (Netflix)

lemonova

Vrámci Black Mirror som sa konečne dočkala detektívky a musím uznať, že naozaj skvelej. Aj v tomto prípade však viac než samotný zločin zamrazí niečo, čo je skryté pod jeho povrchom: aké ľahké je (už aj v súčasnej dobe) šíriť nenávisť. ()

Porp

U mňa jedna z najlepších epizód. Detektívna zápletka, ktorá by sa v nesprávnych rukách dala tak ľahko pokaziť. Do poslednej chvíle je divák držaný v napätí, že kto asi tak môže byť vrahom? No a keď už je to viac-menej jásné, prichádza ešte väčší nášup. ()

kukkik

Pro mě nejlepší díl ze všech tří sérií :) Popravdě všechny předchozí byly pro mě plýtvání časem, kdybych mohl, podíval bych se jen na tenhle a všechny předchozí bych vynechal ;) ()

fallanga

Skvělé detektivní drama, které využívá technologii prospěšnou lidem a obrovskou sílu internetových trollů a tinder-botů. Jakožto člověk, který má strach z hmyzu jsem objevil navíc další, hororový, rozměr tohoto dílu. ()

movemat

K dnešnému dňu je toto najdhšia časť z Black Mirror a práve to je aj jej najväčšou slabinou. Námet je totiž sám o sebe skvelý, ale kvôli viacerým hluchým miestam tomu chýba ten nonstop wow efekt, ktorý je typický pre tie najlepšie časti z tohto seriálu. Slabšie využitý potenciál. ()

makakus

...a přitom stačila helma na motorku, plynová maska, respirátor, včelařský klobouk, tričko přes hlavu...  :-)  Taková zásadní díra v logice nepotěší. Navíc naprosto zbytečný závěr, konec měl přijít už v okamžiku vzletu roje za všemi těmi hejtry. Jinak v zásadě dobrý příběh na téma - cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly. 70 %. ()

MartinTerran

Zajímavý detektivní díl s jasným poselstvím a to očistit společnost. Zda-li se to povedlo či nikoliv se však už  nedozvíme jak je zvykem, ale jak znám lidi tak zmrdi se vždy nějací najdou. Styl vraždy i vražedná zbraň velmi neobvyklá. Stavba příběhu dobrá. ()

zuzza11

"Černé zrcadlo" aneb kdo jinému jámu kopá - sám do ní padá :-). Strašně moc se mi líbil tento díl, nehledě na poslední rok co se děje na sociálních sítích. Každý by měl shlédnout a sám se zamyslet nad svými činy. ()

Víteček

Nenávidět někoho na internetu je velmi snadná věc. Dobré téma, kriminální zápletka a skvělé britské přízvuky, co víc si přát? Z mého pohledu zatím nejlepší díl celého seriálu. ()

PaTeXx

Se stopáží se nešetřilo a asi se to o pár procent projevilo na hodnocení. Scény na začátku se v klidu mohly přeskočit a kdyby nás režisér hodil přímo do vyšetřování, asi bysme se nezlobili. Jinak průběh téměř bez výtek a závěr nás svou tenmostí samozřejmě nezklamal. Nedávno jsem dosledoval Boardwalk Empire a nechutná skotština z úst Kelly Macdonald mi vůbec nechyběla. ()

Don Kryspin

Základní nápad, ten základní rámec - ano. Dobré, aktuální téma, zajímavé. Ale to konkrétní provedení je strašně strašně hloupé. Trpěl jsem jak zvíře nad hloupostí všech postav, kterou jim bohužel scénárista musel vnutit, aby mohl dotlačit děj tam, kam chtěl... To opravdu nikoho nenapadlo to nejjednodušší řešení? - kombinéza, maska, skafandr, ... zabalit hlavu do kabátu, ... ach jo, to bolelo. :-( ()