Parádní Schneiderovka! Ruprecht! Dugan má prostě parádní komedie u kterych se pobavím vždy.. Gus Bus a další dva dementi hrajou baseball proti dětem. I am 12! ,,a co takovýho měsíce? TOHO JO!":-D(5.7.2010)

Já Schneidera prostě žeru a tohle mi docela dost sedlo. Bod navíc za Jona Lovitze, toho taky žeru. A snad první film, kde mě bavil Nick Swardson. Takže vlastně žeru i tenhle film.(29.5.2013)

Musím říct, že jsem čekal průměrnou blbinku, ale moc jsem se u toho nasmál. Nemůžu si pomoct(7.3.2009)

• Payushka

Skvely pisnicky, neskutecne vtipny Amaury "Sucre" Nolasco, ale ten zbytek byl na me az moc...no, jednoduchej. Uznavam, ze v ten samy den jsem videla i 1984... Ale vzdyt ty Benchwarmery zas tolik neshazuju :) prumer.(24.8.2009)

• rikitiki

Tupý fekální humor. /18. 4. 2011/(18.4.2011)

• - Objevil se zde Batmobil z Batmana (1966) a K.I.T.T. z Knight Ridera (1982). (HappySmile)

• - Na začátku filmu, kdy si jdou hlavní postavy filmu zahrát o to, kdo bude na hřišti trénovat, jeden z protivníků pronese, že jich je 9 proti 3. V dalším záběru, kdy se společně radí, jich je však 10. O chvíli později ve okamžiku, kdy jsou připraveni ke hře, lze hráčů napočítat dokonce 11. (Mr.Hudson)

• - Prřípad s hráčem, který měl falešný rodný list se opravdu stal. Danny Almonte z Dominikánské republiky, který hrál za americký tým z New Yorku, byl příliš starý, jak bylo zjištěno. Padělal si totiž rodný list a ve skutečnosti mu nebylo 12, ale 14. Jeho tým vyhrál regionální soutěž a skončil v semifinále malé ligy světové série. V důsledku skandálu byl celý tým diskvalifikován, jejich záznamy byly vymazány a trenér dostal doživotní zákaz malé ligy v baseballu. (HappySmile)