• Spike23

Nemohu říct, že mě to vůbec nebavilo a že jsem se ani jednou nezasmál, ale chyběly mi tam nejspíš všechny základy, které od jakéhokilv filmu požaduji. Až na pár scének to byla nepředstavitelná nuda a stereotyp. Divil bych se, kdyby mi Benchwarmers jakýmkoliv způsobem uvízli v pamět na delší dobu než týden.(27.11.2010)

• teplic

Kriste ježiši, toľko retardovaného detinského humoru som videl naposledy na učiteľskej praxi v triede plnej násťročných zajebákovaných mutujúcich budúcich inžinierov, doktorov, právnikov, feťákov, športovcov, nespokojných slušných občanov a frustrovaných žien v domácnosti. Nakoniec, to asi aj bola cieľová skupina tohto ušľachtilého snímku, v ktorom sa nikto ani len nesnaží a to už je veľmi zlé, keď rob šnajder vo filme medzi ostatnými komicky a herecky exceluje (okrem jona lovitza, ktorý nemá nijaké rozsiahle party). K jednému životnému problému (šikane) film moralizátorsky zaujal naozaj jedinečný diskutabilný a zjednodušený postoj. Špeciálne zo scény, kde sa šnajder ospravedlňuje svojej obeti, sa mi dvíhal estetický aj morálny kufor. Celé posolstvo filmu sa dá zhrnúť do vety: ak ťa niekto šikanuje, nechaj ostatných, nech to vyriešia, hlavne ak je k dispozícii keš.(6.6.2016)

• pufina

Čekala jsem aspoň půměrnou komedii s Robem Schneiderem, ale tady se ukazuje spíš více normální než vtipný - což je škoda, jako komediant vyniká mnohem líp. Ten zbytek "vtipálků" byli z 99% trapní a smát se tomu většinou ani nedalo. Nic skvělého, na ten průměr to u mě nemá. Název zněl dobře, ale je to taková blbost na jedno zhlédnutí.(18.4.2011)

• Radiq

Hej těžká slabota. Jediná věc, které jsem se vážně zasmál, bylo to háro Davida Spadea (vážně zasmál - to je blbost smát se vážně, myslel sem jako upřímně). Ani Rob Schneider to nijak nezachránil. Nejen, že to byla tragédie po dějové stránce, ale ani ty další postavy nebyly nijak vtipný (šťourání v nose, dělání ze sebe debily a nechuťáky, americké šikanovací móresy, to není vtipný). Co musím vyjimečně pochválit, je českej název, kterej má jakž takž nápad...(12.1.2009)

• genetique

Sám seba sa po takýchto filmoch pýtam, čo ma donútilo si ho vôbec zapnúť a vydržať až do konca. Pri tomto mi zostáva spomenúť len pár faktov, ktoré robili film ako-tak pozerateľným. Sú to tie lacné vtipy a gagy, ale keď vynecháme tie úchylné a nechutné, ostáva ich naozaj len pár a potom jedna, dve potrhlé postavy, na ktorých sa dá pousmiať. Inak je to slabá úbožina. 35%.(18.2.2008)

• - Po první hře jde David Spade s dalšími dvěma herci a na nose má sluneční brýle. Je to jediná scéna, kde má Richie brýle, protože režisér zakázal, aby je postavy nosily. Nicméně zde je David Spade zapomněl sundat, když se vrátil ze zákulisí a režisér usoudil, že scéna byla tak dobrá, že se nebude obtěžovat s tím, aby ji točil znovu. (HappySmile)

• - Na začátku filmu, kdy si jdou hlavní postavy filmu zahrát o to, kdo bude na hřišti trénovat, jeden z protivníků pronese, že jich je 9 proti 3. V dalším záběru, kdy se společně radí, jich je však 10. O chvíli později ve okamžiku, kdy jsou připraveni ke hře, lze hráčů napočítat dokonce 11. (Mr.Hudson)

• - Prřípad s hráčem, který měl falešný rodný list se opravdu stal. Danny Almonte z Dominikánské republiky, který hrál za americký tým z New Yorku, byl příliš starý, jak bylo zjištěno. Padělal si totiž rodný list a ve skutečnosti mu nebylo 12, ale 14. Jeho tým vyhrál regionální soutěž a skončil v semifinále malé ligy světové série. V důsledku skandálu byl celý tým diskvalifikován, jejich záznamy byly vymazány a trenér dostal doživotní zákaz malé ligy v baseballu. (HappySmile)