• Grondal

Toto je presne štýl komédii ktoré nemám rád. Je až s podivom, že do tejto škatuľky filmov, čo sa vyznačujú humorom z rozmedzia primitívny až fekálny patrí snáď väčšina filmov z filmografie Roba Schneidera. Áno, už podľa tohto som mohol vedieť do čoho idem ale napriek tomu ma to neodradilo - čo už keď mám takú slabosť na pridávanie si takýchto volovín do zbierky. Ale aby som len nenadával, treba uznať že zopár krát som sa aj zasmial, a tento film u mňa nevyvolával záchvaty trápnosti ako iné podobne "humorné" diela. Objektívne by som sa mohol prikloniť aj k 2*, ale to ako je tu prezentované, že to byť "geek" je jedna z vlastností retardov ma fakt vytočilo, a tak nemôžem hodnotiť inak ako hodnotím.(1.2.2010)

• genetique

Sám seba sa po takýchto filmoch pýtam, čo ma donútilo si ho vôbec zapnúť a vydržať až do konca. Pri tomto mi zostáva spomenúť len pár faktov, ktoré robili film ako-tak pozerateľným. Sú to tie lacné vtipy a gagy, ale keď vynecháme tie úchylné a nechutné, ostáva ich naozaj len pár a potom jedna, dve potrhlé postavy, na ktorých sa dá pousmiať. Inak je to slabá úbožina. 35%.(18.2.2008)

• lamps

Je to přesně taková ztřeštěná komedie, která dokonale odpovídá dosavadní Schneiderově kariéře a jaké jsem se obával. Na jednu stranu se jí nedá upřít docela příjemná a pohodová atmosféra a několik momentů, u kterých jsem se musel chtě nechtě hlasitě zasmát. Hlavně postava Jona Lovitze a jeho image zarputilého fanouška Star Wars jsou vynikajícím zpestřením. Ale bohužel záplavu poměrně vydařených a zábavných baseballových sekvencí narušuje až moc trapných a nechutných vtípků, které již klasicky zdobí většinu Duganových filmů. Potenciál nulový, konečný výsledek těsně pod průměrem.(15.2.2012)

Je to celkem kravina, kde tradičně sex hraje obrovskou roli. NAštěstí tady ale ne takovou. Jde o slušnou sportovní komedii, která má ovšem silný morální podtext. A upřímně se mi to moc líbí. R. Schneider je tady fakt sympaťák, o jeho ženě nemluvě... Je to všechno hodně přehnané, ale takové by to mělo u satiry být. Jo, líbilo se mi to... Sice nejsem moc na ty typy přehrávajících komiků, ale mně se to líbilo... Dobrá postava A. Nolasca!(15.1.2011)

Taková běžná ptákovina, která se snaží dokázat, že i ti, od kterých by nikdo nic moc nečekal dokážou něco velkýho. Sice hustota povedenejch vtipů nedosahuje moc vysokýho čísla, ale nadruhou stranu ani těch supernudnejch chvilek moc nebylo. Celý to docela rychle uběhlo no a po skončení akorát dát nějakou tu hvězdičku na čsfd a plynule přejít v jinou činnost. Na odreagování dobrý.(9.3.2013)

• - Po první hře jde David Spade s dalšími dvěma herci a na nose má sluneční brýle. Je to jediná scéna, kde má Richie brýle, protože režisér zakázal, aby je postavy nosily. Nicméně zde je David Spade zapomněl sundat, když se vrátil ze zákulisí a režisér usoudil, že scéna byla tak dobrá, že se nebude obtěžovat s tím, aby ji točil znovu. (HappySmile)

• - Stadion postavený pro závěrečnou hru obsahuje architektonické detaily vypůjčené z některých hlavních ligových stadionů: Yankee, Wrigley Field, Fenway Park a Chase Field. (HappySmile)

• - Objevil se zde Batmobil z Batmana (1966) a K.I.T.T. z Knight Ridera (1982). (HappySmile)