Čapí dobrodružství

Čápi nosí děti... nebo alespoň nosívali. Teď nosí balíčky pro celosvětového internetového giganta Cornerstore.com. Nejlepší doručovatel společnosti, čáp Junior, má být zanedlouho povýšen, když náhodně aktivuje stroj na výrobu dětí a ten bez jakékoliv autorizace vyrobí rozkošnou holčičku. Junior a jeho kamarád Tulip, jediný člověk na Čapí hoře, v zoufalé snaze doručit zásilku dřív, než se to dozví šéf, a závodí s časem, aby doručili své první dítě – na divoké a objevné cestě, která by mohla pomoci k úplnosti nejedné rodině a vrátit čápům na celém světě jejich původní poslání. (Freeman Ent.)

HellFire

Tisíckrát lepší než nějaký Zootropolis a Pixarovky posledních let. Perfektní animák nabitý humornými scénkami, u kterých se zasměje každý. ()

ARI50

Můj první vánoční dárek je rozbalený a můžu dodat že tohle bylo dělo užasná pohádka z dokonalým příběhem. Juniora sem žral od první chvíle u Tulip mi to trošku trvalo, kopec srandy užasně propracované nemělo to nikde chybu až na holuba ale to je maličkost, nejlepší scéna když smečka vlku byla v rauši z mrněte to mě doslova dostalo. Vlčí formace :-D ()

Jenda

Tři hvězdy hlavně za vlky a tučňáky. Bez nich by to byl jen další řadový animák, který není až zase tak vtipný. I když se Samberg snažil. ()

Necrotongue

Na rozdíl od filmu Obr Dobr jsem se bavil od začátku až do konce,Tulip a Junior tvoří klasickou dvojici plnou protikladů,což je už čisté klišé,ale v tomto snímku to na mě fungovalo výborně.Tvůrci navíc zapracovali do děje pár skvělých nápadů,takže jsem si mohl mimo jiné užít vlčí transformace a tichý boj s tučňáky,ale celou dobu jsem měl silné obavy ze závěrečného hlubokého a mazlavého patosu,který se k mému překvapení nekonal,namísto toho jsem odhalil,že je Tulip buď irského nebo skotského původu.Jednou z mála věcí,které se mi na filmu nelíbily,je úplně zbytečná postava holuba,jež má zřejmě nahradit prvoplánové uklouznutí na banánové slupce,zásah šlehačkovým dortem do obličeje,Jar Jar Bingse apod. ()

veru_needy

Tak tohle byla taková čápovina, že se mi to nakonec začalo líbit. Tento animovaný film představuje čápy jako profesionální doručovatele, kteří pověsili nošení dětí na hřebík a pracují pro internetový obchod. A také je to film s největším počtem dětí vůbec. Děj vyloženě moc bodů nepobral, protože stejně jako tenhle, je většina animáků na jedno brdo, ale zase je to originální nápad. V každém případě, snímek nahání body na vynikající, roztomile stylizované animaci, na sympatických postavách, na správném timingu gagů a na tom, jak vtipně se sem tam nějaký čáp dovede zatvářit - k čemuž dochází celkem často. Ale důležité je, že hlavní podstata příběhu je věnovat se dětem a ne práci. Za to velký palec nahoru. - "Look at that sunrise. How can you not look at it." ()

luka4615

Tak tohle mi sedlo neskutečným způsobem. Storks je totiž skvěle broušeným animovaným filmem, ve kterém kromě slušného příběhu figuruje i hutná nálož vtipných scén a gagů, z nichž nejvíce vyčnívá vlčí smečka a praštěný holub. Dejte toto všechno dohromady a vznikne Vám parádní oddechový film, u kterého bude většinu času "řvát" smíchy. Tohle se moc povedlo! PS: "Rvačka" v absolutním tichu mezi tučňáky a čápem aspiruje na jednu z nejlepších filmových scén v tomto roce! „Wolf Pack, form of broken heart!“ ()

malylada

Z trailerů jsem si říkal, že mě bude čekat další průměrná hovadina se zvířátky a jak to dopadlo? Zatím nejlepší animák po Zoopolis v tomto roce !!!!!! Klasická zápletka o důležitosti rodiny, která je cílena spíš pro menší publikum a občas se nevyvaruje trapným momentům, ale vše je vynahrazováno skvělými nápady, našlapaným humorem a sympatickými postavičkami. Padá jedna hláška za druhou a akční scény srší nápady. Když je třeba dojmout diváky, tak tam prckové házejí ksichtíky a ono to funguje......7/10 ()

Lacike

Tento animak je prilis detinsky. Evidentne je zamerany na najmensieho divaka. Vtipy su zalozene na neustalom nemotornom padani roztomilych postaviciek. Zapletka tiez nie je nejak extra prepracovana a odvíja sa skoro uplne nahodne bez nejakeho stupnovania. Proste sa len striedaju lokacie v ktorych niekto neustale pada. Zootropolis alebo Secret life of Pets su ovela vyssia liga, pretoze zabavia aj dospelych. 4/10. ()

Vxxx

To teda byla pěkně nudná ptákovina. Animace ničím originální, vtipy nevtipné a postavy na facku. Jediné plus byla postava chlapce, co si přál bratříčka, a to proto, že mi připomínal Andyho z Toy Story. Jinak fuj fuj ne. Pro děti to funguje, ale za "rodinný" film bych to rozhodně nepovažovala. 1* ()

filmsim

Hravý animák, který nadchne svou nápaditostí, vtipem a povedenými akčními sekvencemi. Animace nepatří mezi úplnou špičku, ale na úrovni sérií jako Já, padouch či Doba ledová je. Film je v originále výtečně namluvený a takový čapí šéf v podání Kelseyho Grammera mi v paměti ještě nějaký ten pátek zůstane. Škoda nepřekvapivého děje, který je alespoň částečně vynahrazen agresivním tempem a krátkou stopáží, díky které mě snímek nepřestával bavit. Plus je zde spousta nahláškovaných sekvencí, které pobaví víc, jak leckterý jiný animák pro děti. 7.5/10 ()

kaylin

Neměl jsem nějak vysoká očekávání, ale líbí se mi, co jsem nakonec dostal. Tohle je velmi dobrý animák s podařenou animací, který ale více sází na příběh a na humor. Příběh je originální, ale humor, ten to táhne. Chvílemi je film skutečně k popukání. V některých chvílích se mi skutečně podařilo vybouchnout smíchy. ()

Britney75

Nevím, co se na tom někomu nelíbí, ale vždyť je to proboha pohádka pro děti a já myslím, že těm se to líbit bude, mě se to líbilo, prostě další animák, roztomilé dětičky, dávám za 3*** ()

gegina31

Né úplně nejlepší animák, ale taky je dost možný, že jsem tím množstvím, co se poslední dobou natáčí tak přehlcená, že už mě jen tak něco neoslní. Skvěle jsem se ale pobavila nástupem vlků. Stejně jako Já, padouch má mimoně, Zootropolis má lenochody, tak tady jsou vlci. Malinko mi vadila naprostá nereálnost. Jako je to pohádka, ale opravdu tam lidé čekali na dítě od čápa? To neznají jiný způsob? :) Ale v Turbovi jsem taky odpustila, že šnek, který ujížděl na dusíku nebo na čemsi, závodil s formulemi. Tak proč ne tady. ()

Aljak

Originálne áno, ale inak dosť slabé. Príliš veľa infantilnosti a afektu, príliš málo dôvtipu a nápaditosti. Proste, asi všetko to, čo by som od animáku nechcel. K postávam som nepociťoval takmer žiadnu sympatiu, a dialógy boli nanajvýš slabé. Jediné, čo ako tak pobavilo, tak boli tie vlky a ich formácie. Ale inak dosť bieda, hoci potenciál ktorý mohol ťažiť najmä z originality v tom určite bol. Jeden z najslabších animákov aké som v poslednej dobe videl. ()

Vyhy

To je ale čápovina. Takovou šílenost jsem ještě neviděl. Ze začátku jsem byl mírně rozpačitý, ale pak se z toho vyklubala taková ztřeštěná jízda, že musím tu třetí hvězdu dát. Hlavní podstata příběhu - věnovat se rodině, ne práci, děti - ta funguje. ()

M.i.k.e

Stoller po pár velmi dobrých komediích i pár půserech zkusil animák a ono to vyšlo.Storks sice nejsou nijak úplně převratní,ale dějová klišátka jsou vyrovnávána spoustou vtípků a gagů,které jsou většinou velmi vtipné.Nechybí navíc nápaditost a velmi slušný spád.Překvapení z ničeho a spravení chuti po infantilních a otravných Trolech...70% ()

honajz2

Viděno v žlutém buse během cest Praha-Louny a Louny-Praha. Jedná se o průměrný, ale zato celkem fajn animák, co dokáže pobavit, má dvě sympatické hlavní postavy (zato pak jednu divnou rodinku) a dokonce není až tak trapný, jak jsem se bál. Dokonce i český dabing byl dobrý. 3* ()