Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil

• USA Sin City: A Dame to Kill For (více)

Je další horká noc. Bezvětrná a vyprahlá. Dwight (Josh Brolin) hloubá o tom, na kolik způsobů to v životě zvoral a co by dal za to, kdyby dostal šanci začít znova s čistým štítem. Vtom mu zavolá jeho osudová žena Ava (Eva Green) a požádá ho, aby jí ochránil před násilnickým manželem. Dwight však netuší, že Ava má úplně jiné úmysly. Marv (Mickey Rourke) se probudí na dálnici, obklopen několika mrtvými těly a ani za nic si nemůže vzpomenout, kde se tam vzal. Sebevědomý gambler Johnny (Joseph Gordon-Levitt) chce ve hře porazit největšího padoucha ve městě, senátora Roarka. Zahrává si ale s nebezpečným mužem a události se vymknou kontrole. Striptérka Nancy (Jessica Alba) se jen těžce vyrovnává se smrtí Johna Hartigana (Bruce Willis) a je odhodlaná jeho smrt pomstít za každou cenu. V pokračování kultovního snímku Sin City se v několika propojených povídkách vracíme do města hříchu, plného kriminálníků, zkorumpovaných policistů, zabijáků a sexy žen. (A-Company CZ)

LarisaDavid

Ten premet, keď ho zasiahla tým šípom...to čo bolo??? Inak dalo sa na to pozerať, Ava mala super oči a celkovo tej herečke tá rola sadla, vie super zahrať také ženské. Johnny..chudák, ten ma oslovil najviac zo všetkých, ale ani ostatní (dej) nebolí zlí. Celkovo pozerateľné. ()

majorzeman13

Určitě jde dle mne o nadprůměrný počin,ale jen lehce ! Vizuální stránka je mistrovská jako jednička a k tomu herecké obsazení Eva Green,Mickey Rourke ,Powers Booth..jejich role byly vskutku super,ale ostatní scénář,režie je průměr....takže 70% je dostačujících si myslím ?Tržby to je zas jiná otázka,že? ()

JerryPilsen

Jediné pozitivum je vizuál,zbytek běda.Děj i když jde o parodii je hloupý a akční scény nesmyslné.Je znát,že je to natočeno pro fanoušky,což já nejsem. ()

PORTER44

Oproti jedničce o něco slabší ani né tak efekty,triky a hereckými výkony ty byli stejný jako v jedničce ale slabší to bylo v příbězích asi to bylo trochu tím že předtím to bylo něco nového a teď už se vědělo jak to bude vypadat,zase na druhou stranu víc erotiky.Jako v jedničce se objeví spousta známích herců jak z předchozího dílu tak se objeví nové tváře určitě dominovala E.Green a opět M.Rourke a jeho způsoby zabíjení např.rozmáčknutá hlava,docela humor. ()

StarFsh

Je to slabšie, ako predchádzajúci film, očividne tam chýba Tarantinova ruka. Tu by som mohol recenziu skončiť, ale pridám ešte jednu vetu. Nechápem prečo Millerovi tak dlho trvalo napísať toto pokračovanie, ktoré to celé konečne nejako zavŕšilo. ()

BH7

Super podívaná, která je tak zábavná především díky originálnímu zpracování a díky tomu, že se s ničím nemaže. Partička neotřelejch drsňáků, co se vraždí kolem sebe, ještě navíc výborně prokreslená skrz řadu hříchů společnosti a podsvětí. Technika zpracování působí lehce animovaným a komiksovým způsobem, čímž zlehčuje přehnanost děje, což je výborný tah. Jinak oceňuji monology, které držely celou dobu mojí stoprocentní pozornost. ()

MIKETUK

Tak tohle je věc! Už první Sin city bylo fantastický, netušil jsem, že by ho pokračování mohlo trumfnout. A hle, ono se to povedlo. Fantastický Mickey Rourke, škoda jen, že už nebyl Michael Clark Duncan(toho člověka od Zelené míle žeru). Příběhy možná jednodušší, ale s větším spádem, prostě jízda na Střele. V poslední době určitě to nej, co jsem viděl. 90% ()

Sbisa22

Film přináší mnoho hezky zpracovaných efektů. Dochází k 3 příběhům ne na sebe navazujících, což je trochu zvláštní. ()

Drslw

No jo, ale tie husté hlášky už po nejakom čase začínajú nudiť. Dôstojné pokračovanie štýlu aj príbehu. ()

kriplozoik

Řemeslně pěkně udělané, obsahově a kvalitativně na úrovni tuctového škváru; zabíjení a mučení jen pro efekt, neuvěřitelné, neztotožnitelné postavy, spousta nahoty, cigaretového smradu a debilních, rádoby tvrdejch keců. ()

Tempter

Velmi, ale velmi naředěný odvar jedničky. Ničím nové, nudné, film vlastně vyvolává jedinou otázku. Proč? Ale jsem rád, že jsem to viděl. Konečně už totiž chápu, proč se o tomto filmu, na rozdíl od jedničky, vůbec nemluví.... ()

SeeSaw

Po jedničce přichází menší zklamání. Příběh Sin City: Ženská,..a.k.a. "Jak si Evička *vyšlapala* cestu před zelené plátno" už známe z "300: Vzestup říše". A i když další pohled na Evčino představení opět stojí za to, stějně se nedokážu vyhnout pocitu že v jedničce byly ty ženský cejtit z odéru SinCity tak nějak víc. Naštěstí je zde opět badass Mickey Rourke a dává filmu alespoň ty správný "koule". Bohužel již ne tolik originální, ale rád jsem se opět podíval na svět očima Franka Millera. /// 65%/// ()

Fisik

Já se bavil, jednak vizuální podívanou a jednak hereckými výkony. Příjemná změna oproti zabředlým filmům poslední doby. ()

Cornello

Geniální pokračování prvního dílů. Je to originální, je to akční, není tam krev ale přitom mrtvých jak cikánů u sběrny, výborný obsazení, krásný ženský, dobrý bouchačky, délka akorát. Super filmek ()

KcarlosK

Vcelku lituju ty, který nečetli komiks. Hodnotit pouze film je dost zavádějící. Což je podle hodnocení vidět. Ale asi tomu uškodila i ta pauza od jedničky. Nicméně Evička byla dokonalá fém fatál a Marva prostě musíte milovat. ()

ragnar1

Skoro deset let jsem čekal na pokračováni a vyplatilo se. Film je stejná bomba jako vydařená jednička. Skvělá kamera jde ruku v ruce s kvalitním scénářem. Velmi mě potěšil i výběr hlavní herečky Evy Green a musím říci, kdo z Vás by pro ni nevraždil? ()

Conriocht

Hrozné sklamanie. Eva Green ako femme fatale asi ťažko, jedinou femme fatale pre jednotku aj dvojku zostáva Rosario Dawson(-ová). Josh Brolin ako náhrada za Clive Owena nebol práve dobrý krok. Jessica Alba nie je herečka (slovo herec je od slova hrať, a ju som ešte "hrať" doteraz nevidel), takže ju nemá význam ani hodnotiť. Bruce bol len do počtu a jediní, kto držali ako tak atmosféru boli Rourke a Powers Boothe, čoby senátor Roark. Príbeh o hráčovi bol totálne jebnutý, a napokon aj zbytok filmu za veľa nestál. ()

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády