• Eldoth
  *

  Další,z dnes již dlouhé řady bezcených televizních seriálu sponzorovaných našimi dvěma,na život a na smrt znepřátelenými veřejnopravkami(alespoň co se točení těchto braku týče),zoufalý a velmi utahaný děj bez jediné špetky humoru,propracovaných dialogů a napadité režie.Nezachrání to ani těch pár slavnějších jmen,jen za ně,ale opravdu pouze za ně davám jednu hvězdu,víc ani Ň i kdyby mě mučili.(24.5.2007)

 • Tom Riddle
  **

  Stoprocentně jeden z těch lepších českých seriálů (a že jich není mnoho...). Měl zajímavé vztahy, dobré postavy, sympatické herecké výkony (Květa Fialová), nebo přinejmenším krásné herečky (Alice Bendová), a bylo to i docela vtipné, hlavně části s Denisou (Sandra Pogodová), docela jsem se řezal smíchy. Jen 18% si Bazén nezaslouží...(13.9.2007)

 • sinp
  **

  Nudná rychlokvaška, seriál doufající že si uchytne pár diváků v dobách, kdy bylo seriálů skutečně moc. Barevnost postav bych vyjádřil reklamní "superhláškou" znějící chlorovaná voda. Že není moc barevná? No právě. Herci toho moc nepředvedli, jenže v té marnosti není vůbec divu. Scénář vyprchá a celý seriál vyprchá jako chlorovaná voda. Ten slogan je přesný:))(24.9.2005)

 • HoneyBunny
  ***

  Pravda, dvojčata Bártů si s nějakým dějovým obloukem nedělají hlavu. Ale už první díl překvapil technickou kvalitou (krásná kamera na hony vzdálená "vyblitým" seriálům ČT i Novy, moc hezká hudba včetně titulkové písničky) a dost neobvyklým hereckým ansámblem, kde vedle sebe najdete herce, které byste v seriálu nečekali (občasnou nudu zachraňující Dolanský, dobrý Petr Čtvrtníček, standartní Květa Fialová) a staré známé z Rodinných pout (Bendová, Matonoha, Révai), které bych bez váhání postrádala. Jen ten scénář...(11.10.2005)

 • Tosim
  ***

  Že by to byl a priori komediální serál? To jistě ne, i když vtipných momentů se tam najde dost. A taky dost dobrých herců, což spolu velice úzce souvisí. Jan Dolanský, Petr Čtrvrníček, Tomáš Matonoha, Bolek Polívka... Nezastírám, že moje hodnocení se hodně odvíjí od toho, že sestry Bártů dokázaly napsat po příšerných Rodinných poutech serál, který je "aspoň normální." LIFE IS GOING NĚKAM...(18.1.2006)

 • - Natáčelo se převážně kolem Mělníka a v ateliérech v pražských Vysočanech. (Zdroj: kniha Seriály od A do Z). (M.B)

 • - Na premiérový díl se dívalo 1 250 000 lidí, poté sledovanost rapidně padala. (Zdroj: kniha Seriály od A do Z). (M.B)

 • - Seriál měl původně mít  43 epizod, ale po 20 epizodách se seriál stáhli pro nízkou sledovanost.(Zdroj: kniha Seriály od A do Z). (M.B)