• Henry Morgan
  ****

  opět nechápu ten neúspěch. Ve srovnání s mainstreamovkami jako je ordinace, pojištovna nebo VKVéčka mnohem inteligentnější. Ale na druhou stranu si uvědomuji, že se v tom důchodkyně neviděli, pánbíčkářky tím pohrdali, prvorodičky to odsuzovali a přitom v nesobeckém pohledu je to mnohem méně umělé, než mnoho dalších zvěrstev páchaných českou produkcí. Zásadní pro zaujetí divákem bude nejspíš právě ten omezený pohled--vztahy, sex, nevěra, vztahy, sex, nevěra....ani hovno navíc!(17.5.2010)

 • Jinny
  ***

  Tvůrci možná pochopili, že Dolanský za prvé dobře vypadá a za druhé dobře hraje. Jenom zapomněli, že hlavní postava rozhodně nemá dost prostoru vedle dvou desítek přihrávačů, že tři čtyři dějové linie bohatě stačí a větší porce humoru by neškodila. Škoda - celkově nevyužitá šance, ale rozhodně lepší než hodnocení tam nahoře v rohu.(1.11.2005)

 • Tom Riddle
  **

  Stoprocentně jeden z těch lepších českých seriálů (a že jich není mnoho...). Měl zajímavé vztahy, dobré postavy, sympatické herecké výkony (Květa Fialová), nebo přinejmenším krásné herečky (Alice Bendová), a bylo to i docela vtipné, hlavně části s Denisou (Sandra Pogodová), docela jsem se řezal smíchy. Jen 18% si Bazén nezaslouží...(13.9.2007)

 • sinp
  **

  Nudná rychlokvaška, seriál doufající že si uchytne pár diváků v dobách, kdy bylo seriálů skutečně moc. Barevnost postav bych vyjádřil reklamní "superhláškou" znějící chlorovaná voda. Že není moc barevná? No právě. Herci toho moc nepředvedli, jenže v té marnosti není vůbec divu. Scénář vyprchá a celý seriál vyprchá jako chlorovaná voda. Ten slogan je přesný:))(24.9.2005)

 • HoneyBunny
  ***

  Pravda, dvojčata Bártů si s nějakým dějovým obloukem nedělají hlavu. Ale už první díl překvapil technickou kvalitou (krásná kamera na hony vzdálená "vyblitým" seriálům ČT i Novy, moc hezká hudba včetně titulkové písničky) a dost neobvyklým hereckým ansámblem, kde vedle sebe najdete herce, které byste v seriálu nečekali (občasnou nudu zachraňující Dolanský, dobrý Petr Čtvrtníček, standartní Květa Fialová) a staré známé z Rodinných pout (Bendová, Matonoha, Révai), které bych bez váhání postrádala. Jen ten scénář...(11.10.2005)

 • - Natáčelo se převážně kolem Mělníka a v ateliérech v pražských Vysočanech. (Zdroj: kniha Seriály od A do Z). (M.B)

 • - Seriál měl původně mít  43 epizod, ale po 20 epizodách se seriál stáhli pro nízkou sledovanost.(Zdroj: kniha Seriály od A do Z). (M.B)

 • - Na premiérový díl se dívalo 1 250 000 lidí, poté sledovanost rapidně padala. (Zdroj: kniha Seriály od A do Z). (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace