• Henry Morgan
  ****

  opět nechápu ten neúspěch. Ve srovnání s mainstreamovkami jako je ordinace, pojištovna nebo VKVéčka mnohem inteligentnější. Ale na druhou stranu si uvědomuji, že se v tom důchodkyně neviděli, pánbíčkářky tím pohrdali, prvorodičky to odsuzovali a přitom v nesobeckém pohledu je to mnohem méně umělé, než mnoho dalších zvěrstev páchaných českou produkcí. Zásadní pro zaujetí divákem bude nejspíš právě ten omezený pohled--vztahy, sex, nevěra, vztahy, sex, nevěra....ani hovno navíc!(17.5.2010)

 • HoneyBunny
  ***

  Pravda, dvojčata Bártů si s nějakým dějovým obloukem nedělají hlavu. Ale už první díl překvapil technickou kvalitou (krásná kamera na hony vzdálená "vyblitým" seriálům ČT i Novy, moc hezká hudba včetně titulkové písničky) a dost neobvyklým hereckým ansámblem, kde vedle sebe najdete herce, které byste v seriálu nečekali (občasnou nudu zachraňující Dolanský, dobrý Petr Čtvrtníček, standartní Květa Fialová) a staré známé z Rodinných pout (Bendová, Matonoha, Révai), které bych bez váhání postrádala. Jen ten scénář...(11.10.2005)

 • Tosim
  ***

  Že by to byl a priori komediální serál? To jistě ne, i když vtipných momentů se tam najde dost. A taky dost dobrých herců, což spolu velice úzce souvisí. Jan Dolanský, Petr Čtrvrníček, Tomáš Matonoha, Bolek Polívka... Nezastírám, že moje hodnocení se hodně odvíjí od toho, že sestry Bártů dokázaly napsat po příšerných Rodinných poutech serál, který je "aspoň normální." LIFE IS GOING NĚKAM...(18.1.2006)

 • Jinny
  ***

  Tvůrci možná pochopili, že Dolanský za prvé dobře vypadá a za druhé dobře hraje. Jenom zapomněli, že hlavní postava rozhodně nemá dost prostoru vedle dvou desítek přihrávačů, že tři čtyři dějové linie bohatě stačí a větší porce humoru by neškodila. Škoda - celkově nevyužitá šance, ale rozhodně lepší než hodnocení tam nahoře v rohu.(1.11.2005)

 • sinp
  **

  Nudná rychlokvaška, seriál doufající že si uchytne pár diváků v dobách, kdy bylo seriálů skutečně moc. Barevnost postav bych vyjádřil reklamní "superhláškou" znějící chlorovaná voda. Že není moc barevná? No právě. Herci toho moc nepředvedli, jenže v té marnosti není vůbec divu. Scénář vyprchá a celý seriál vyprchá jako chlorovaná voda. Ten slogan je přesný:))(24.9.2005)

 • - Natáčelo se převážně kolem Mělníka a v ateliérech v pražských Vysočanech. (Zdroj: kniha Seriály od A do Z). (M.B)

 • - Na premiérový díl se dívalo 1 250 000 lidí, poté sledovanost rapidně padala. (Zdroj: kniha Seriály od A do Z). (M.B)

 • - Seriál měl původně mít  43 epizod, ale po 20 epizodách se seriál stáhli pro nízkou sledovanost.(Zdroj: kniha Seriály od A do Z). (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace