zelvicka.

Nikdy mne auta moc nezajímala, ale tenhle pořad je zábavný i bez toho, aniž bych všemu rozuměl. Tedy předpokládám, že to není klasický pořad jako náš autosalon atd. Ale taky proto mne to možná baví. ()

Shogin

Auta mě sice moc neberou, ale těch pár dílů, co jsem viděl mě bavili a musím uznat, že je to mistrně natočené. ()

M4Touch

Tak tohle je srdcovka. Jestli Vás ani trochu nezajmají auta, tak tohle je seriál přesně pro Vás! Protože tohle se snad musí líbit každému.. Jestli Vám tedy sedne britský humor třech hlavních postav "drsňáka" Jeremyho, "trpaslíka" Richarda a "gentlemana" Jamese. Tento seriál buď budete milovat nebo nenávidět, nic mezi tím. Bláznivé kousky co tam předávádí nemají kolikrát s auty moc společného.. ()

laepus

Auta nemám rád, ale protože v tomhle pořadu nejde primárně o auta, ale o srandu, mám rád tenhle pořad. Vzájemná chemie těch tří dinosaurů (ani jeden gay, ani jeden černoch, ani jedna ženská...) je skvělá a je neuvěřitelná pitomost, že tento pořad musel skončit. Ale i reprízované díly může člověk vidět snad stokrát. ()

javaznenevim odpad!

To co z Top Gearu udělalo BBC v roce 2016 je kulturně marxistická, social-justice volovina.Čistokrevný ODPAD. Top Gear z éry Clarkson, Hammond, May zaslouží 5* ()

Santino7

Moja asi najobľúbenejšia zahraničná relácia, ktorú pozerám síce veľmi nepravidelne, no zato zakaždým s o to väčšou chuťou (až na pravidelnú prostrednú sekciu "celebrita v aute za rozumnú cenu", ktorej moc neholdujem, príde mi vcelku nezaujímavá - ale chápem, že pre Britov, ktorým sú dané osobnosti dobre známe, to môže byť o poznanie zaujímavejšie, teda aspoň možno). Musím však priznať, že osobne mi vyhovujú skôr neskoršie série (pozor, nemám tým na mysli tie úplne najnovšie s obmeneným osadenstvom!), nakoľko obsahujú omnoho viac putovania po rôznych končinách sveta (prostredníctvom rôznych zaujímavých a uletených reportáží) a bizarných momentov/nápadov než série začiatočné, ktoré sú na opačnej strane zamerané viac na motorizmus ako taký so všetkým čo k tomu patrí (a to pretekárske okruhy, superšportiaky, o čosi viac vecných údajov atď. - to je teda aspoň môj osobný pohľad). Nuž a mne, ako človeku nie až tak zbláznenému do auto-moto sekcie, preto pochopiteľne vyhovujú viac tamtie spomínané brázdenia rôznych krajín, humor, bláznivé nápady. V tom je trio Clarkson, May, Hammond skvelé, či skôr bezkonkurenčné (dokonalo fungujúca chémia). Epizódy s obmeneným osadenstvom nekomentujem, nakoľko som zatiaľ nemal možnosť vidieť (v budúcnosti si však nejaký ten diel-dva zo zvedavosti určite pozriem). 90% ()

kujon

Absolutní špička mezi auto_pořady ;) Hlavní 3 protagonisté jsou natolik rozdílní, že s nima prostě nic jiného než legrace býti nemůže. Geniální nápady, geniální anglický humor, perfektní (zde bych mohl jmenovat, ale v seriálu je perfektní snad vše, takže nebudu plýtvat slovy :-)), dokonalý Stig. Kdyby bylo možné dát 6 hvězdiček, tak já osoně dám 7 :D ()

Luukec

Naprosto geniální seriál, 3 velmi povedení herci tu komentují různé auta v různých situacích..ale vždycky se u toho člověk baví.. ()

muoaner

To snad ani nejde pod 5*. Automobilový pořad co má snad větší rozpočet na díl než má David Backham na koupy svého spodního prádla. Krásná auta, bezprostřední záběry aut a svěží komentář, co víc si přát, jen aby to nebyl měsíčník a bylo víc jak 10 dílů ročně :(. ()

Gulde

Skvělý pořad, který donutil dokonce i mne, který se o auta příliš nezajímá, jej sledovat. Pro každého, kdo se alespoň trochu o auta zajímá, je tenhle pořad nutností. Díky těm hláškám, co tam v každém díle z úst Jeremyho Clarksona (a nejen jeho) zazní se vždy dobře bavím. ()

cinci

Není to klasický auto-moto pořad. Je to zábavná, originální a velmi zajímavá show která u nás bohužel (nebo možná bohudík) nemá konkurenci. Myslim si že pobaví nejen fanoušky automobilismu. Kam se hrabou české auto-moto pořady, Top Gear má prostě navrch ve všech ohledech. Hodně mě zaujaly neobyčejné ztřeštěnosti které trio moderátorů vymyslí. Jako příklad bych uvedl závod dopravního letadla proti rychlému autu (Ferrari 612 Scaglietti) z anglického studia do švýcarského Verbier. O 99% lepší než naše unuděné, a zdlouhavé AMR. ***** ()

kubyno

Top Gear postupem času získal takové renomé, že si dnes mohou dovolit už opravdu všechno. A na to se neskutečně dobře dívá. Seriál, se kterým si získáte takový automobilový přehled, o jakém se vám nesnilo, a přitom nemusíte být žádný autofreak - nikdo vám necpe, kudy se rozděluje výkon ve 4x4 pohonu apod. (před podobnými přednáškami Maye nás chrání Clarkson). A stejně, je to skoro primárně komedie - hlavně si dělat srandu z někoho, z něčeho, něco zesměšnit - ale v prvé řadě ze sebe sama (a to je úctyhodné). A díky této přeplněné porci zábavy a smíchu v každém díle a neskutečně se doplňující bandu tří jedinečných moderátorů se "Top Gear" stává nepřekonatelným vrcholem automobilové televizní produkce. A budiž čest neomezenému rozpočtu BBC. ()

Stanley619

Jednoznačně nejlepší pořad o autech všech dob. Vynikající záběry, povedené vtípky tří sarkastických moderátorů, šílené nápady a situace. Na tomhle pořadu je prostě znát, že se na něm nešetří a proto stojí za to. 93% ()

Benny99

Kam se hrabe Autosalon.I když zrovna nejsem největší fanda aut na tendle pořad koukám pravidelně (na COOLu, kde jinde). Kam jinam než do Top Gearu chodí britské celebrity typu Simon Pegg chodí říkat svý historky a jezdit kola na čas v autě za rozumnou cenu? Kde jinde uvidíte fotbal s autama nebo jak jeden drsňák jménem The Stig prohání super auta po okruhu? Nikde. A možná jednou, když budu bohatej a koupim si Mercedes SLR, tak si vzpomenu na Jeremyho Clarksona, jak říkal, že se s tím autem vůbec nedá jezdit... ()

Pitrsss

Motoristický pořad ve kterém nejde o auta, ale o srandu. Jeremy je bauch a jeho buranskej humor vážně můžu. 100% ()

Hepy13

Dost už bylo těch nudných a trapných pořadů jako je Auto-Moto Revue nebo Autosalon. Teď přijíždí nový čtyřmístný Bugatti Veyron. S posádkou Jeremy Clarkson, Richard Hammond, James May, Stig a poznávací značkou TOP GEAR! ()