Wishkah

Geniální pořad o autech. Už v první sérii byla cítit chemie mezi Clarksonem a Hammondem. Když potom Jasona Dawea nahradil James "Captain Slow" May se svým nadhledem, hláškama, perfekcionismem a katastrofálním smyslem pro orientaci, tak bylo hotovo. Asi u žádného moderátorského týmu sem nikdy neviděl tak dokonalou sehranost, pohodu a vtip co u téhle trojky. Každý má svůj styl, svoje hlášky a každý z nich je dokonale zábavný. Ty jejich výlety, nákupy ojetin, různé testy všeho možného, olympijský, botswanský, polární a vietnamský speciál a spousta dalšího. A k tomu všemu ještě The Stig. Jen smekám pánové. Každému z těch třech závidím jeho práci. Musí to být neskutečná sranda. Nemůžu než vřele doporučit. Jako důkaz kvality můžu svědčit i to, že moje přítelkyně má Top Gear ráda a to se o auta nezajímá ()

Warle

Excelentní Jeremy, křeček z Birminghamu a Captain Slow s jeho létající pračkou. Nejlepší motoristický pořad všech dob. Clarksone, ty infantilní kreténe!! ()

Schuldiner

Ne, že bych měl něco proti autům, ale tento pořad je mírně řečeno velmi nevtipný (ač se o vtip snaží)... Blboučké až trapné neustálé pokusy o vtip jsou opravdu něco, co člověka někdy dokáže až nasrat! ()

DannyBoy80

Tihle 3 magoři mě hodně baví, auta mě moc neberou, ale tento pořed je vynikající. Za nejlepší díly považuju jejich závody v různých zemích. Perfektní humor nevyjimaje. ()

Jorge-Z

Nejlepší seriál o autech co znám. Geniální trio Clarkson-Hammond-May se neskutečně doplňuje, jsou to ti nejvtipnější britové co znám. Za zmínku stojí také jejich speciály (hlavně Polární, Botswanský, Vietnamský, Bolívijský, Vánoční východní a Indický), které jsou vrcholem dokumentárního automobilismu. No co dodat, jejich práce je nejlepší na světě. Jen tak dál chlapi! Oblíbené hlášky: Jeremy Clarskon: "How hard could it be?", James May: "Hello" a Richard Hamond: "Porsche Nineeleven - The best sports car ever" ()

Lionheart

Neexistuje lepší současný pořad o autech. Vlastně neexistuje lepší současný zábavný pořad. Neexistuje sehranější moderátorské trio. Neexistuje známější neznámý automobilový jezdec. Prostě špica. ()

Dyas

Podobně jako Malarkey nesnáším auta, ale tenhle pořad má něco do sebe, což má i Jeremy Clarkson. Občas se na něj podívám a jejich řeči, soutěžení a hlášky mě zabaví. ()

Jespi

Skvělý pořad s vtipnými nápady a hlavně trojkou neskutečně charismatických a vtipných moderátorů. Recenze aut dokážou podat vtipně, ale přesto profesionálně a hlavně, nenechají se podplatit a všechno co se jim na autě nelíbí, tak řeknou, i když jde o Ferrari nebo Bentley. Závod proti stíhačce nezapomenutelnej. 95% ()

ondrula

Nejlepší automoto pořad všech dob, to bez pochyby. Ohromně mě pohltila kombinace výbornýho humoru, invence a pořádných aut. Je neuvěřitelný, že se takto dá dělat pořad ve veřejnoprávní televizi. Už vidím, jak by to dopadlo na ČT, kdyby měla takovýhle rozpočty - většinu prachů by rozkradli kamarádi managementu a za zbytek by Jiří Strach natočil dokument, jak jel fábií na výlet na Kokořín. ()

Charon11

Tak tohle je vždy žhavá jízda, plná hlášek a skvělého humoru. Miluji hlášky na německá a francouzská auta! Musím říci, že o autech toho moc nevím (pouze líbí-nelíbí následně co stojí a kolik žere) ale tento top pořad vždy rád sleduji (klidně i starší díly). ()

Mikino00

Jezza, Hamster a Captain Slow předvádí jak může být pořad o autech zábavný a zajímavý. Podařilo se jim totiž vytvořit nejzábavnější pořad na obrazovkách televize. Rychlá auta, vzájemné popichování, netradiční testy, humor = ideální směsice pro 50 minut mého času. Nesmím zapomenout na skvělé speciály a výzvy, ve kterých mezi sebou soutěží. Nová tvář pořadu s novými moderátory bohužel po pouhých šesti dílech ukázala, jak důležitá byla ústřední trojice a jejich chemie, vtípky, nekorektnost a nápady. 24. série s pozměněným obsazením přinesla zábavný a zdařilý pořad s dobře fungujícím týmem i novými nápady. Takhle by to do budoucna šlo. ()

Delaney

Přeřadit, podívat se do zrcátek, zabít prostitutku, přeřadit, zrcátka, prostitutka, no je to fuška. Skvělý suchý britský humor v PŮVODNĚ motoristickém magazínu... ()

Pompaj

Nebyl jsem fanda do aut.... Ale tohle překonalo všechny moje představy! Naprosto geniální seriál, není díl, kde bych se nenasmál. ()

AIMÉE

Za automobilového fajnšmekra se rozhodně nepovažuji, ale tento pořad vlastně není úplně jen o autech. Suchý humor moderátorů, kteří na vlastní kůži v terénu zkoušejí co určité auto zkousne (nejlepší momenty jsou ty se staršími plečkami, kdy je důležité vůbec přežít záměr produkce). Trio Hammond-Clarkson-May jsou natolik sehraní, že občasná absence normálnosti nevadí, naopak je spíš žádaným artiklem tohoto pořadu. A na jejich vzájemné hecování je radost pohledět. ()

TwoFace

Originální, vtipné, bláznivé. Tohle trio dokáže překonat všechny moderátory z téhle branže. Auta mě nikdy moc nebrala, ale je to tak zábavné… Na speciály nikdy nezapomenu. ()