m.a.t.o.

"Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či si u vás môžem poistiť auto." – "Samozrejme, o aké auto ide?" – "Bugatti Veyron." – "Bugatti? To je akože Rover?" Relácia o autách, v ktorej autá nie sú na prvom mieste. Na prvom mieste je totiž zábava, a tak treba brať aj tento program. Ak sa chystáte kúpiť nové auto, sledovanie Top Gearu vám bude asi nanič, ak teda objekt kúpy nie je práve Ferrari F430 Scuderia, ale ak sa chcete zasmiať a máte radi autá, môže byť. ()

R1CH1E

Ta nejlepší možná show, která se dá o autech natoči. Bláznivé nápady tvůrců tohoto seriálu jsou prostě neodolatelné, stejně jako břitký britský humor moderátorů. No a samozřejmě, hlavním tahákem jsou ty hromady úžasných aut, se kterými se zde můžeme potkat. ()

Ravi

Šílené nápady, charismatičtí moderátoři, zajímavé informace o nových vozech, které si stejně nekoupím, ale i netradiční úkoly. To vše v jednom úhledně zabaleném a vymazleném podání. Sice mě někdy štvou trochu povýšené kecy, ale celkově je to skvělý pořad, u kterého se od srdce zasměju. 80% = 4/5 ()

Vertigo666

Zábavná trojice moderátorů, netradiční pojetí prezentace motorismu a samozřejmě ty nabušený káry:D (teda většinou:)) dělají z tohoto pořadu nadprůměrnou zábavu. ()

Elleannie

Nejspíše se nenajde nikdo jiný s větším nadšením jak pro auta, způsoby jejich demolování, tak i pro humor s kapkou nadsázky, jako jsou tihle tři.. Co víc na to říct, než to, že pobavení i poučení je zaručeno:)) ()

xhonza09

Podle mně vůbec nejlepší pořad o motorismu kam se hrabe český autosalon nebo fifth gear.A se skvělýma moderátorama to je opravdu výborný pořad ke kterému se rád každý půl roku vracím. ()

Zagi20

Je vůbec možné, aby pořad o autech byl zábavný a zabavil milióny lidí po celém světě ??? To Gear dokazuje, že to možné je. Klíčem je geniální trojce moderátorů (testovacích jezdců, komiků, diplomatů a skvělých kutilů), kteří jakoby se v každém dílu proměnili na malé kluky kteří si rádi hrajou s autíčkama a dělají s nimi kraviny. Akorát že v trochu větším měřítku :) ()

vyfuk

Pořad plný aut a především humoru, který pořadu dodává velmi úžasný podtext. Ty výzvy, ten humor, ty auta, ten Clarkson... já se byvím každou epizodou a nikdy mě toto nepřestane bavit! ()

ghatos

23. (zlomová) série...celkové hodnocení po 4. dílech - 55%. V angličtině to přesně vystihuje slovo prick. To je Chris Evans. Nechtěl jsem být dopředu zaujatý a poctivě jsem shlédl pár dílů...no prostě jednoduše řečeno není Evans autentický (takový piču*ek). Snaží se to tlačit, jak se dá, ale je to marný, je to marný, je to marný (netrvalo to dlouho a skončil). Není to úplný propadák, ovšem tady šli všichni zúčastnění do předem prohrané války. ()

Puyi

Já vím, že mi to trvalo. Ale toto je jednoznačně jeden z nejlepších a nejzábavnějších pořadů vůbec. A už jen tajně doufám, že tato trojce bude takto pokračovat i v Grand Tour. ()

Wbcko

Televizní show o autech, při které se zasměji víc než při jakémkoil sitcomu. Nečekejte žádný Autosalon, kde vám moderátor ukáže automobil, sdělí rozvor kol, váhu a kolik to žere a že se s tim celkem dobře jezdí. V tomto pořadu mají auta duši, moderátoři jim přidělují takové přívlastky, že by se za ně nemusela stydět nejedna modelka. PS: Jeremy Clarkson for prime minister ()

Liqid

Jediný seriál o autech svého druhu. ŠÍlení testy, předváhnění Claksona, Maye a Hammonda ve všech možnejch i nemožnejch závodech. Nejluxusnější automobily světa vščetne Bugatti Veyron. Zde nejde ani tak o testy jako o pobavení se s auty a o vysmívání se obyčejným značkám a chudým zemím. ()

Hruzi

Víte, jak poznám, že tento seriál je opravdu dobrý? Vůbec netuším, co to je auto, ale tento seriál miluju. ()