Šarmantní podvodník Viktor neztrácí po propuštění z vězení čas a hned se pustí do nových podvodů. Nejprve prodá dům své milenky Heleny, aby získal peníze na věno své dcery Katrin, a pak se pokusí prodat jachtu, která mu pochopitelně nepatří. Pak ale dojde v jeho životě k osudovému zlomu - setkává se se svou kurátorkou Charlottou. Z lásky k ní začne dokonce uvažovat o tom, že by přestal spolupracovat se svým komplicem Kamilem a napravil se, jenže v rozhodující okamžik ho svým nečekaným návrhem zaskočí sama Charlotta... Kriminální komedii Philippa de Broky vévodí okouzlující Jean-Paul Belmondo v roli rozpačitého zamilovaného podvodníka. (TV Prima)

hronik

Pro me jasnych pět hvězdiček.S Belmondem se vždy zasměju.Má to vše co k dobrému filmu patří,humor, trocha toho napětí a hlavně je to vkusné. Což u něktrých fimu z USA neni. ()

Klariska

Typ francouzského filmu, od kterého můžete odejít, za půl hodiny přijít a víte, o co jde. Musím přiznat, že série eskapád a buranského teatrálního chování nenapravitelného chronického lháře "Belmonda" mě místy lezla na nervy. Přesto konec filmu mi přišel trefný a výstižný. Takže taková lehčí oddechovka za tři. ()

Peči

Belmondo je v těchto rolích svůdníků, lhářů a podvodníků prostě nenapravitelný... Tady mě trochu překvapil ten konec. Nicméně svižné, akční, šílené a rozhodně zábavné. ()

Gynekolog007

Můj nejoblíbenější film s Belmondem..."Celerový salát? A proč ne rovnou strouhanou mrkev?! Já už mám toho poroučení po krk! Otevři okno, přines mi štaflíčky, zapni parkovací světla, nařiď zrcadlo, rozsviť všechny lustry!! Ty vaše prasárničky! Myslela ste, že vám tu budu dělat šaška? To ne, nikdy madam!" :D http://www.youtube.com/watch?v=hhGJ8er4hGA ()

Salvator

Roztomile bláznivá komedie s excelentním Belmondem, po jejímž zhlédnutí si uvědomíte, že podobné filmu dnes již bohužel nevznikají. ()

PTuranyi

Toto je božský Bebel tak ako ho mám rád. Dobrodruh, zvodca, milenec a klamár. Vynikajúci scenár plný komických momentov a hlavne priestoru pre Jeana-Paula Belmonda, ktorý tu plný svojho šarmu seká scénu za scénou v plnom nasadení. Všetci herci však hrajú výborne a mihne sa tu v svojej prvej roli Catherine Alric. Chorobný klamár, ktorého veštica potulných komediantov jeho postavu výstižne charakterizuje: "Je ako čarovná lampa, jedenkrát mi v zapadnutej kôlni ukázal Carihrad. Zaspala som v tej kôlni a snívalo sa mi o sultánovi." Nie je to síce pravda ale presne to vystihuje tú prácu s fantáziou, ktorú investuje hlavný hrdina pri vymýšľaní svojich klamstiev a pritom sa to z neho rinie samovoľne ako vodopád. To všetko zabalené slušivou francúzskou produkciou. Skrátka skvelá zábava. ()

Xylobalsam

Hodne ulitla komedie, ktera je sita na miru prave pro Belmonda. Ten zde naprosto exceluje. Vyborni jsou i jeho herecti kolegove. Celkove jde o velmi podarene dilko. ()

P@\/EL

Skvělá francouzská komedie, která je plná povedených humorných situací. Líbila se mi zejména postava hlavního hrdiny, který po tom co vyleze z vězení rozjíždí parádní falešnou hru plnou drobných podvodů a neustálých lží. Každá scénka je výborně promyšlená a patřičně vypointovaná, což dohromady tvoří jeden velký komický celek. Krom toho jsem ještě ocenil zajímavou zápletku a poměrně nečekaný závěr. ()

gizi

Jedna z nejlepších belmondovek, kupodivu jsem ji viděl nyní poprvé. Belmondo zde prostě exceluje, ale i bez toho se jedná o slušný film - klasická francouzská komedie sedmdesátých let, které mám tak rád. A hlavní hrdinka je opravdu moc milá a pěkná. 85%. Znovu jsem se podíval 28.7.2012 a i když zpočátku se to jen nenápadně rozjíždělo, nakonec bych dal i 90%. ()

JB001

Tahle komedie na rozdíl od Muže z Acapulca mne moc nebavila resp dokoukal jsem ji pouze kvůli Genevieve Bujold. Ta se mi líbila moc... ()

Chlo0opek

Film, který stojí především na Belmondovi a také na roztomilé Geneviève. Jinak dějově to připomíná až grotesku. Průměr. ()

Hombre8

Dlouhá a vesměs dost úspěšná série belmondovek měla hodně společných jmenovatelů. V podstatě by se dalo říct, že jsou vlastně všechny na jedno brdo. To ale neznamená, že jsou špatné. Divácká obec dostala co chtěla, recept většinou není příliš složitý. ()

Zemřel herec Charles Gérard

Zemřel herec Charles Gérard

20.09.2019

Ve věku 92 let zemřel francouzský herec Charles Gérard. Gérard patřil mezi oblíbené spolupracovníky režiséra Claudea Leloucha (Dobrodružství je dobrodružství) a byl také blízkým přítelem herce Jean… (více)