Dvanáct do tuctu 2

Cheaper by the Dozen 2

Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA / Kanada, 2005, 94 min

• Kryton

Pokračování nudné "rodinné podívané" s ještě více nesympatickými postavami. Je to jako produkt od McDonalda. Za pár šupů jsou pruměrné ingredience usmaženy v rychlém sledu. Výsledkem je produkt, po kterém se v USA utlučou a v ČR poblijou. Děkuji nechci Ronalde Steve McMartine.(18.11.2009)

O trosku mene ftipnejsi a zabavnejsi nez jednicka ale porad se na to da slusne divat, bez nejakych vycitek nebo nadavek, co to zase je.(11.7.2006)

Nenáročná rodinná pohodovka, která nijak zvlášť nenadchne, ale ani neurazí. Rutinní scénář nemá moc co nabídnout, režie se taky nevytáhla ničím zapamatovatelným a dvojnásobná porce dětí ještě neznamená dvojnásobnou porci zábavy. Přesto je to překvapivě zábavnější než jednička. Steve Martin je pořád sympaťák, kterému role chybujících milujících otců sednou jako ulité, sem tam se mihne vtípek a celé je to takové přijemně letně odlehčené. Věděl jsem co čekat a neměl přehnaná očekávání, proto teď nemusím vzdychat, tvářit se znechuceně. Strávil jsem se svými blízkými přijemný podvečer a z pozice otce, který tuší, co filmový otec prožívá, s úsměvem držel Stevovi palce.(23.2.2013)

• Attta

Vždycky jsem šíleně "nadšený" když běží v TV AMERICKÁ dobrodružná rodinná komedie, proto bych si něco takového sám nikdy nepustil. Tento film jsem viděl na návštěvě a myslím, že než tahle katastrofa by už byl lepší i pohřeb. Kdyby se udělovaly ceny za trapnost, tak tenhle film a celkově většina takovýchto hrůz z produkce USA by určitě držela přední příčky. Tady není ani třeba nic psát, protože pochybuju, že někdo u takového filmu komentáře čte.(22.1.2012)

Celkem příjemný rodinný film, který bych zařadila spíše k lehkému nadprůměru. I přes střídmou porci vtipu jsem se pobavila a jelikož to opravdu nebylo špatné (scéna k kině je bezkonkurenční), podívám se nejspíš i na první díl.;-)(30.7.2011)

• - Když si Bakerovi prohlíží fotoalbum, narazí na fotku Sarah jako miminka. Doopravdy je to fotka Alyson Stoner, která ji ve filmu představuje. (HappySmile)

• - Když Tom vstoupí do kina, je za ním vidět plakát k filmu Napoleon Dynamit (2004). (HappySmile)

• - Fotka malé Lorraine je ve skutečnosti fotka z dětství herečky, která ji hraje - Hilary Duff. (HappySmile)