Dvanáct do tuctu 2

Cheaper by the Dozen 2

Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA / Kanada, 2005, 94 min

• reccal

Oproti jedničce ještě slabší odvar, nicméně souboj dvou konkurenčních rodin je zase příjemné oživení, kdyby.... kdyby to opět tolik netlačili na pilu. Díky tomu je plno situací i vtipů tak umělých, až do flákne do očí i vaši babičku zvyklou na Dallas a Tak jde čas. Nejtrapnější scéna? Zpívaní rodinné hymny u jezera, brrrr.....(11.4.2013)

Pokračování dílu prvního...překvapivě:-) Jelikož jsem nahlédl rovnou na díl druhý, jedničku pominu a oznámím vám, že se jedná o další průměrnou rodinnou komedii se Stevem Martinem v hlavní roli. Ty ostatní lidičky jsou vcelku zbyteční, teda až na jeho souseda a věčného rivala E. Levyho. Jo, ta dvojka by si vystačila sama :-) 50%(26.12.2008)

První díl jsem neviděla ale není vůbec těžké přijít na to o co jde :D) .. Průměrná rodinná komedie u které se pobavíte :) ale víckrát ji asi vidět nemusíte.. Perfektní složení hereckého obsazení (Eugene Levy, Tom Welling, Carmen Electra, Jaime King, Hilary Duff, Taylor Lautner a mnoho dalších). Zakončení docela nepředvídatelné, netypické :))(21.9.2014)

• dopita

Další slátanina se Steve Martinem. Už první díl za moc nestál, tohle je ještě horší. Mohla by to bejt ucházející oddechovka, ale to neustálý trapný pitvoření Stevea Martina mě vážně lezlo krkem. Steve Martin byl vždycky můj oblíbenej herec, ale poslední dobou to s ním jde nepěkně z kopce. Ostatní postavy taky nestály za nic, vesměs všichni nesympatičtí, včetně Eugena Levyho. Takže nakonec nejsympatičtější postavou byla Carmen Electra. To bych teda nečekal.(22.8.2010)

Dvojka příjemně překvapila tím, že tvůrci překročili laťku nastavenou prvním dílem a pokračování této komedie je tak ještě lepší. Je tu příjemná sporotvní zápletka ozvláštněná další početnou americkou rodinkou. Celý díl je ještě vtipnější a svižnější než jednička, zaručená zábava pro celou rodinu. Bavili mne herci v dětských rolích ( ehm, Taylor Lautner ne ), Steve Martin i jeho přihrávač Eugene Levy. Pokud se u nějaké rodinné komedie zaručeně pobvíte, tak jedině u pokračování Dvanácti do tuctu. 80%.(31.3.2012)

• - Bonnie Hunt by musela svou filmovou dceru Piper Perabo porodit v 15 letech, aby byla skutečně její matkou. (tyna97)

• - Carmen Electra je alergická na psy. Když jdou Bakerovi do Murtaughova domu, jejich pes Gunner všechno poskáče. Když později odcházejí, můžete si všimnout, že má Carmen Electra po celém těle malé červené tečky. (HappySmile)

• - Když si Bakerovi prohlíží fotoalbum, narazí na fotku Sarah jako miminka. Doopravdy je to fotka Alyson Stoner, která ji ve filmu představuje. (HappySmile)