Vzrušující příběh Santiaga Muneze (Kuno Becker) pokračuje v akcí a dynamikou nabitém pokračování Gól 2. Vynikající hráč anglického týmu Newcastle United dosáhne hvězdného – a každého fotbalisty – velkého snu, když přestoupí do týmu Real Madrid, aby hrál v lize evropského šampionátu UEFA po boku takových hvězd jako je David Beckham, Zinedine Zidane, Raul, Guti nebo Iker Casillas. S přicházející záplavou úspěchů, popularity a bohatství se však začíná odkrývat i druhá, méně příjemná strana fotbalové mince. A ta může zničit vše, na čem Santiago doposud tak tvrdě a obětavě pracoval – slibnou sportovní kariéru a city svých nejbližších. (oficiální text distributora)

Nix

Jelikož jedničku mám fakt rád a je to pozitivní film, tak i z toho důvodu jsem byl skeptický vůči dvojce, protože jak už to prostě bejvá, dvojky v takovém případě smrdí zklamáním. A zdání opravdu neklame, on ten vzorec ne vždy funguje a tohle se snaží být víc a lepší, ale není a ani už to nepředává pozitivní message jako první film. Bohužel ale Santiagovu cestu jsem přestal tímto filmem sledovat. Ale rád bych ji dokončil. Uvidíme. ()

BaronX

Oproti jedničce proběhly dvě podstatné změny, ubylo fotbalu a přibylo žvanění ... jednoznačně slabší jízda než v prvním díle. Děj je rozmělněný a lehce předvídatelný, větší prostor dostaly i skutečné fotbalové hvědy: Beckham, Zidane, Ronaldo, Raúl naopak Muňez už není "nepřekanatelným" což je rozdhoně pozitivum. Konec je těžce upiclý, takže je jasně zaděláno na trojku. Začínám se trochu bát ... jestli to bude mít i nadále sestupnou tendenci, není vyloučeno, že se můžeme dočkat i odpadu a to bych u "fotbalového" filmu dával moc nerad. Chce to nápad a to setsakra dobrý, jinak uvidíme místo Living the Dream - Dying the Dream! ()

Alojs

Ještě pohádkovější než posledně. Muňééézovi tam padá prakticky všechno. Už jednička byla přitažená za vlasy, dvojka za ně přímo tahá. Přesto sympatické, koukatelné a náladu spravující :) solidní tři hvězdy. ()

PanPaniscus

Asi nejlepší díl.. ale přes 60% si to vážně nezaslouží. Nuda u sportu, nuda u romance ...ale furt tam je sport a romantika, tak aspoň tři :) ()

Azrail

Goal II. trpí klasickými problémy druhých dílů - všeho víc, všechno větší, opulentnější a zároveň předvídatelnější. Ale i tak se stále jedná o nadprůměr v rámci sportovních snímků a záběry ze hřiště jsou dokonalé. ()

LuNaj

Ještě předtím, než jsem se na film podíval, jsem tady na čsfd zjistil, že Santiago přestupuje do Realu. A už jsem věděl o čem to celé bude. Vzhledem k tomu, že jsme zhlédl i trailer, kde byla narážka na jeho rodinu mi bylo jasné, že mě film nemá už ničím překvapit. Jasně, zpočátku hraje Harris kulové a Munezovi stačí i 5 minut ke vstřelení nějaké krásné branky, přesto pořád sedí. Důležité góly dává buď Harris, Munez nebo Beckham. No a? Komu to vadí? Mám rád fotbal, líbila se mi jednička a 2 má zhruba stejnou úroveň. Možná o špetku horší. Ale pořád to udýchá na ty 4*. Pakliže jste fotbalový fanda, nemáte nic proti Realu Madrid a chcete si odpočinout u nějakého fajn filmu, tak Goal 2 můžu v klídku doporučit. A už jsem zvědavý na 3;-) ()

Brano

V porovnaní s jednotkou sa jedná o veľmi slabé pokračovanie ako to už u dvojkách býva. Film už stratil tu skvelú atmosféru z prvého dielu. V prvej časti je Santiago veľmi skromný chlapec, ktorý ide za svojím snom. No tu už mu sláva udrela do hlavy. Plno nezmyselných scén, nudná zápletka a ešte k tomu prestúpil do Realu Madrid. Veľmi priemerný športový film. ()

MaxPower

Tak tohle už ne. Příšerný scénář, vyloženě trapná zápletka se ztracenou matkou. Jedno klišé za druhým. A úplně nejhorší je, jak tam vždycky a naběhne a za minutu d8 góla. Jednička se mi líbila moc, tohle je sotva za 50%. ()

pOne

Jednička asi vydělala, tak přichází klasická dvojka. Navíc rovnou s dovětkem "To be continued". Goal! mě mile překvapil. V pokračovaní Goal! 2 je však pouze pár efektních záběrů z fotbalu (kromě laciného Trondheimu, tedy) - nic víc. ()

swell

Pokračování rozhodně horší než díl první... Příběh byl znatelně slabší a v polovině filmu jsem se i chvíli nudil... Dost se mi taky nelíbil Gavin Harris (Alessandro Nivola), který je buď špatný herec, nebo špatný fotbalista, nebo možná oboje. Bylo lepší, když ho v prvním díle moc nepustili k balónu. Na druhou stranu se mi líbily oproti prvnímu dílu propracovanější fintičky a fotbalové scény. Občas sice trochu nereálné (tohle zvládnou na světě jenom 2 lidé - já a Ronaldinho, jenomže toho jsem to stejně učil já :-)), ale i tak lahodící oku fotbalového nadšence. Hodnotím na slušných 60%. ()

ondrasz odpad!

Tedy to byla ale blbost.... Ten zaverecny zapas, to snad ne. A ty komentare :D jsou jako z telenovel.. "Backham střílí, vypadá to dobře a gooool :). Otresne preslazeny, setkani s maminkou, zaver jak z cervene knihovny, a hloupy film. Copak asi scenariste vymysli priste... Ze by cimrmanovske: nejsem totiž tvůj otec, jsem tvůj syn.................... vsak vite :D ()

oktoupus odpad!

Tak tenhle snímek byl misty až trapny úplně nerealizací a já jako milovník sportu jsem u toho trpěl a nechápu jak to muže byt 62% .... ()

FREEWHEELER

Podstata prvého dielu sa vytratila, nič tu nesedí, je to plytké, prvoplánové, bez ducha. Pozitívum je lepšie nasnímaný futbal, poctivejšia réžia, ale ako film je to nelogické, takže naozaj žiadna sláva. ()

RipperTM

Slabší než první díl. Jednoznačně. Příběh už tak nehraje roli a dramatičnost prchá mílovými kroky. Je to koukatelný film, ale nijak výjimečný. ()

Tuty

Je to sice tak trochu umělá, oddechová a předvídatelná pohádka a reklama na fotbal, ale kdo by to tomu filmu neodpustil, když se na to tak dobře kouká. Navíc o nic horší než jednička, zajímá mě jen jak Santiago dopadne v třetím díle, jen doufám, že ne jako Rocky na sklonku boxerské kariéry... ()