PKD

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Hodně velké kindrvajíčko, u kterého jsem to na po1., chtěl po 10min. vypnouti. Sakra dobře, že jsem to neudělal, páč co se pak z toho vyklubalo za ultimátní depku, to mě zarazilo do křesla. Podle povídky od jedné z mála žen (maskující se pod slavným pseudonymem, jako James Tiptree jr. což je/byla ve skutečnosti Alice B.Sheldon) v oblasti SF literatury a jak vidno i dle této adptace, jedna z nejlepších. Je příjemné věděti, že ženy ´´umí´´ taky krom nekontrolovatelného plození dětí, též něco více povznášejícího. Ne, Brandona z BH 90210 bych tam fakt, nečekal. ()

filmmovier

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nesmírně zajímavá a rozhodně originální záležitost a stejně jako předchozí Dantův příspěvek, Homecoming, i jedno z největších překvapení celého seriálu. Sice se i nadále ukazuje, že druhá série je jako celek horší, než ta první, tenhle příspěvek patří k těm kvalitnějším a i když v seriálu asi dost výrazně zapadne, děj má tahle epizoda nesmírně zajímavý, je i výborně obsazená a napsaná a já jsem si to prostě užil. Má to v sobě i docela slušné poselství a konec je výborný. 70%. ()