Chuck Norris musí najít a ochránit chlapce, který utíká před pomstou vrahů svého otce a očistit nevinně nařčeného kolegu z dvojnásobné vraždy. (oficiální text distributora)

zabro

Dneska rano na nove ho davali. Tak sem se koukl.Nehorazna blbost.Ale jedine na tomto filmu je dobre to ze ho davaji v tv a vy to kdykoliv muzete prepnout na jiny kanal.Mel sem dneska docela stesti ze na ct1 davali opakovani uvolnete se prosim s krausovou rodinou.:-) ()

walkingdead

Nemůžu dát méně než 2 hvězdy, protože se bojím, co by se mnou udělal Chuck Norris, kdyby se k němu to hodnocení doneslo... Ale vážně - když člověk vypne mozek a jen vnímá akci, tak se i ty novější Norrisovy filmy dají snést. ()

MaxQ69

Naivníí až trapné nápady a okamžiky, spousta filmových chyb, kterých si všimne i malé dítě. Ubohý a utopický příběh. Walker byl v první dílech docela sympatický, ale teď mi tou jeho filozofií a naprostou duševní čistotou spíš leze na nervy. Nuda. 20% ()

Svarog

Od filmu som toho veľa nečakal, ale ani to málo sa mi nedostalo. Dej je úplne primitívny. Nejaký špióni zo Severnej Kóreje s čipom (trápna hovadina) a nespravodlivo obvinený ranger (obohraná nuda). Dialógy sú dosť slabé, primálo akcie a ani Chuck toho veľa nepredvedie. Páčil sa mi len koniec, ktorý som vôbec nečakal. ()

saaaky

Tento film jsem dobrovolně shlédnul. Donutila mě k tomu zvědavost, zda-li se alespoň jednou povedlo panu Norrisovi provést alespoň průměrný film. A jak vidno, nepovedlo. Plno přehrávaných scén, rádoby kyselé úsměvy a pokus o " drsňáctví " celého filmu nějak stále nevychází. Takže 1 hvězdička jen kvůli Sheree J. Wilson. Nic víc, nic míň. ()

Honza__St. odpad!

Závěrečný film měli udělat z toho příběhu s Prezidentem (beztak celý zbytek poslední řady byl na nic). Tohle se nepovedlo ani trochu, o závěru ani nemluvě. ()

Buakawp.P

Je to naprostý blití to je nepochybné,bojové scény připomínají film Tygr a drak,ale tam to byla pohádka,tady to myslej vážně o to je to horší,jediné za co je ta hvězdička je to,že ta jeho pinda S.J.Wilson konečně natáhla brka a Norris a jeho parta vošampéru dostávali asi nejvíc do držky co jsem kdy viděl,páč v normalnim seriálu zmlátili armádu od pohledu špatných týpku do jedný minuty....tady to trvalo asi dvě minuty:-)................jo a taky mě rozsekaly obvyklé detaily jako každý špatný týpek je od pohledu ten nejhorší človek,kterej nikoho nemá rád a hláška tý druhý pindy při odebírání krve tomu tzv"hezounovi" :dali ti antibiotika jo? hmmmmmmmm....co?co?.......nevííííííííím :-D:-D:-D to byla pro mě poslední kapka,kdo viděl dobře ví..............ja boužel viděl ()