Farma Rak

• USA A.N.T. Farm
Akční / Komedie / Rodinný
USA, (2011–2014), 25 h 7 min (Minutáž: 21–51 min)

Tvůrci:

Dan Signer

China Anne McClain, Sierra McCormick, Jake Short, Stefanie Scott, Aedin Mincks, Carlon Jeffery, Elise Neal, Alexandria DeBerry, Caroline Sunshine (více)

Série(3) / Epizody(62)

Chyna Parksová je hudebně nadaná dívka zařazená v A.N.T. programu, díky kterému se talentované děti dostanou na střední školu o tři roky dříve než obvykle. Chyna musí zvládnout nepřátelství ostatních studentů, aby mezi ně zapadla. (oficiální text distributora)

Lokitre odpad!

A zase další odpadní materiál. Celá tahle myšlenka o škole pro nadané děti v různých oblastech je trochu postavená na hlavu. Když má vaše dítě mimořádný talent pro umění, tak ho přece nedáte do školi, kde se jeho schopnosti vůbec nerozvíjí (ba dokonce naopak, díky úděsným písničkám může příjit o rozum). Vtipy jsou tu asi jako ve většině podobných seriálů - NUDA. Celý seriál je herecky postaven na trojici (nijak moc herecky nadaných) dětech. Disney Channel evidentně nemá peníze na placení dospělích herců. Za celý seriál se tam příliž mnoho kulis nevystřídá. Jestli se tohle dětem líbí, půjde to s námi z kopce. ()

Verunka1995 odpad!

Už podle trailerů bylo jasné, že to bude další trapárna. Viděla sem jeden díl a úplně mi to stačilo. Disney už prostě neví co chce, nejdřív Hannah Montana, Kouzelníci z Waverly, Zeke a Luther, Sladký život... Vážně už to stačí! ()

LentilleLily odpad!

Jedním slovem- stupidní. Jednoznačně nejhorší show v historii Disney Channel, možná i v historii televizního vysílání. Herecký výkon stojí prostě za nic, každá epizoda je tak..trapná, zpěvačka zní jako když useknete koňovi ocas a vtipy nejsou vtipné. Pokud jste křesťan/ka tak potom varování: dvakrát zmíní Satana. Celá myšlenka tohodle seriálu o 11ti letých holkách na střední škole je STUPIDNÍ, proč na to Disney jen pomyslelo? Slova nemohou vyjádřit mou nenávist k tomuto seriálu-- je to prostě blbost. Pilotní epizoda byla místama vtipná, ale potom to šlo z kopce. Já budu jenom doufat, že tuhle katastrofu Disney zruší předtím, než si nějací diváci začnou stěžovat protože tahle blbost už nemůže nadále existovat. ()

krokoss odpad!

Otresna zalezitost.Pripada mi to jako by disney dostal rozkaz od americkyho prezidenta natocit serial s afroamericankou v hlavni roli jedno o cem to bude a podle toho to vypada. ()

Tomasek.

Omluvte mě , ale já ty 3* musím dát . Už jen kvůli Čajně , některé pasáže nejsou až tak hrozné , o 99,9% furt lepší než s prominutím kr*va Hannah Montana :-) ()

tobias15 odpad!

Jeden z nejpitomějších Disnep seriálů vůbec!! KATASTROFA! Ta hlavní postava, China, je děsně nesympatická, pokaždé, když se směje, tak mám chuť vyhodit televizi z okna. Doufám, že už ten seriál nikdy nebudu muset vidět. ()