Haley Graham (Missy Peregrym) je 17-ročná rebelka, ktorá má rada punk a všetko, čo môže zvýšiť jej adrenalín. Nie raz sa dostala do konfliktu s okolím a autoritami. Keď však dôjde k poslednej zrážke so zákonom, dostane na výber. Trest alebo zápis na elitnú gymnastickú akadémiu vedenú legendárnym trénerom Burtom Vickermanom (Jeff Bridges). Jej neskrotný duch a žarty rýchlo otrasú prísne vedenou školou... (oficiální text distributora)

TetaJane

Jediným důvodem proč tam Jeff Bridges hrál asi bylo to velké množství krásných prdelek. Jinak si to nedokážu vysvětlit = film celkově o ničem. Dvě hvězdičky dávám jen těm opravdovým gymnaskám, které ve filmu dublovali a váleli to o sto šest na všech různých cvičebních nástrojích. ()

Psycho.R

Nezaručuji, že se u toho budete bavit, jako já. Je to taková klasická sportovní "komedie", kterých jsou tucty a jsou jako, kdybyste natáčeli remake za remakem. Ale, když se občas nudím, tak se rád podívám a nemusím u toho přemýšlet. Tady je k plusu, že jde o gymnastiku, se kterou jsem moc filmů neviděl. ()

mliko

Pomerne vydarena podivana, kde kazdych 5 minut hraje vhodne zvolena hudba.Doporucuji predevsim vsem sportovnim nadsencum,kteri maji radi gymnastiku. 65% + 5% za opravdu vychytany konec. Jinak jako komedie to dle meho moc neni, je to takovy filmecek no. ()

chicab8

K ději a hlavní myšlence netřeba se vyjadřovat, prakticky absentují. Film je z horoucích pekel zachráněn sportovními výkony, hudbou, Jeffem na trampolíně a sympatickou protagonistkou. ()

SuicideKing

dementni moralistyckej blabol, kdybych nebyl línej dojit pro ovladač, okamžitě bych to přepnul a žádná síla by mě nedonutila to dokoukat. chjo, lenost je lenost ()

RajCZitko

Jako samotný film jsem si docela užil, ale určitě ne proto, že by byl světoborný, ale proto, že jsem měl doboru náladu. Jinka budu rád, když za pár minut na tento titul zapomenu. ()

snebka

Jedna hvězda za Jeffa Bridgese a druhá za hudební doprovod. A to jsem ještě přimhouřil oko nad tím paskvilem v závěru. 40/100 ** ()

jafuska

bohužel musím dát jen jednu hvězdičku, i když od tohoto filmu jsem očekávala více, škoda, bylo hezké se dívat na gymnastiku, protože je to krásný sport, ale nějak to bylo divně natočený, děj sice dobrý, hlavní představitelka taky dobrý, ale chybělo mě tam napětí, mohlo to být daleko lepší, fakt škoda, ()

Daertelon

Film dostupný volně na "Ty tubo" (abych nedělal reklamu) jsem si pustil s tím, že to bude čistě americká ptákovina na bázi "aby něco hrálo v pozadí". Jenže příběh se rozjel, s mladou Haley jsem začal sympatizovat a do filmu se zakoukal. Je pravda, že to není kdovíjak úžasné, ale je to ekstra z hlediska akrobatických kousků a super sestav, které tu jsou. Dalo se na to dívat, příběh byl hezký a místy velmi poutavý. Já osobně dávám velké plus za již zmíněné gymnastické kousky, jež vženou krev do žil i divákovi na gauči. Herecké výkony raději rozebírat nebudu, výběr hudby byl průměrný a nějaká estetická stránka (mimo tu akrobacii) taky nic moc. Takže o dost lepší průměr. 70% ()

Bratr

Jasně žádné světoborné drama, příběh je takovej umělohmotnej, ale na můj vkus se ve filmu objevuje poměrně dost zajímavých vizuálních nápadů, zkrátka je to průměrná oddechovka na víkendové odpoledne s bonusem navíc. ()

pida123

Začátek nic moc, průběh nezáživný, konec super. Občas nějaká ta dobrá hláška. Tři * s odřenýma ušima. ()

Leyla

Nááhodou jsem na tenhle film dneska narazila v televizi tak jsem si řekla, že to zkusím. A dokoukala jsem to a dobře se pobavila. Možná i proto, že mám slabost pro gymnastiku, už se těším na olympiádu:) Missy Peregrym je moc příjemné překvapení, moc se mi tu líbila. Jen ten český dabing...ee. ()

gpx

Kdyby byl scénář alespoň tak dobrý jako soundtrack, dalo by se na to dívat bez toho, aby ve vás film vyvolal neodolatelnou touhu někomu fyzicky ublížit (ideálně tvůrčímu týmu, který bohužel nejspíš nebudete mít po ruce). Kdyby hlavní hrdinka neměla prdel jak pivovarskej valach, dalo by se věřit tomu, že je to gymnastka. Kdyby autoři nepropagovali a neoslavovali nesportovní chování, možná by se dalo s hlavní postavou sympatizovat. Kdyby hrdinka nemlela hovadiny, byl by film alespoň průměrný (např. Haley ukáže fatalisticky na žíněnku se slovy: "tohle je větší než ty nebo já"). Hovno! ()

unclejack

Prekvapil ma režisérkin jedinečný štýl a spôsob akým nasnímala úvodné extrémne kúsky si zaslúži skutočný obdiv. ()