W.I.T.C.H.

• Francie W.I.T.C.H.

Série(2) / Epizody(52)

Seriál o magickém dobrodružství pěti dívčích čarodějek, natočený na motivy stejnojmenného světově oblíbeného komiksu. (oficiální text distributora)

Gabushe

Pamatuji si na ty časy, kdy jsem byla ještě 6-ti leté dítě a každou sobotu ráno jsem vstávala v 6 hodin ráno abych si W.I.T.C.H. pustit, kde jsou ty časy co seriál normálně běžel a dělal na mě dojem. ()

TimyD.

Reálně bych dala dvě hvězdy, ale když nad tím chvíli popřemýšlím, tak to byl seriál mého dětství. Vstávání o půl páté ráno, abych se mohla podívat na mé oblíbené hrdinky? Není problém. Děj jednoduchý, asi jako většina dětských seriálů. Dobrodružství, láska a komedie. Teď raději doporučím komiksy, které vás zahltí krásnými kresbami a dobrodružným dějem. ()

Niko_DA339

Veľmi skvelý seriál a dokonalo spracovaný, len ma mrzí že sa urobili len 2 série a že aj v časopise je všetko už omnoho viac pustejšie. Komixy, ktoré vychádzali v rokoch 2007 - 2008 mali rozhodne vynikajúci dej a na seriáli som miloval to, ako všetko krásne do seba zapadalo a aj ked bolo niečo inak spravené, ako v komixe, dokázali ste sa v tom ľahko orientovať. Prvá séria krásne a jednoducho ukazovala, ako sa WITCH učili svojim schopnostiam. Druhá séria bola skôr o tom, ako im správne porozumieť a nájsť v nich tú najhlbšiu silu. 10/10 :)) ()

ES13

Jedno plus jen za to, že to byly Witch. Jinak totální katastrofa! Nechápu proč to nenechali jen u komiksu! Tohle bylo pro moje dětství fakt zklamání, když se k tomu vracím po letech. ()

K4sum1

Další ze seriálů mého Fox Kidsového/Jetixového dětství. Nemluvě o velmi poutavé úvodní písni, kterou znám nazpaměť ještě teď po těch letech :D Oblíbená postava Hay Lin a ten srandovní zelený smrdutý trpajzlík, jehož jméno už si nevybavím :D ()

vrch07256732

Seriál vyšiel v rovnakom roku ako WINX - aj názov je podobný. Len Winx si získal väčšiu popularitu, neviem prečo, ale WITCH je fajn, škoda že sa dajú zohnať len 2 série v češtine - neviem či vôbec bolo viac natočených. Každopádne ako oddychovka úplne v pohode, silno neodporúčam pre intelektuálnych maniakov - ide o seriál určený pre nácť ročné začínajúce teensky a to sa trafil do publika ktorému bol určený. U mňa super pohoda oddych bez nejakých vyšších ambícii len zaujať a pobaviť - a to sa tomuto seriálu podarilo ()