• Dale
  ****

  Fantastický výkon Angeliny Jolie právom ocenený Zlatým Glóbusom.(22.7.2003)

 • gudaulin
  ***

  Z hlediska kvality scénáře nebo režie je to v podstatě průměrný televizní fim, nicméně jeho hrdinkou je slavná supermodelka, žena se skandálním způsobem života a tzv. celebrita. Takže divák se může kochat pozlátkem světa modelingu, krásnými dívkami a v neposlední řadě Angelinou Jolie v hlavní roli. Ne že by to byla tak skvělá herečka, ale typově se do role mondénní, lehce zvrácené krásky skutečně hodí. Celkový dojem: 60 %.(18.6.2006)

 • Mononoke.
  ****

  Nenápadný, ale výborný životopisný film americké supermodelky o tom, jaký je skutečný showbussines, jak chutná sláva, a jak snadno spadnete do největí špíny a skončíte v úplném zapomnění. Mínus je, že snad na každé scéně bylo vidět, že jde o TV film, devadesátková hudbička, prolínačky a míchání barevných a černobílých záběrů (hlavně ze začátku) bylo vyloženě nepříjemné. 70%(21.9.2008)

 • Asgy
  ****

  Bezpochyby jedna z nejsilnějších rolí Angeliny Jolie, a vzhledem k tomu, že jde o film, který se nedostal ani na stříbrné plátno musím trošku přimhouřit oči. Film jako celek mohl být určitě o něco lepší, a nebýt Angeliny, asi by těch hvězd bylo méně, ale tahle role jí padla jako ulitá.(1.9.2008)

 • sarume
  *****

  Pro mě zatím nejlepší film Anjeliny Jolie . Skvěle zpracované téma odhalující nástrahy cesty na vrchol v profesi zvané modeling(23.7.2005)

 • - Ve filmu sice nikde vidět podobizna skutečné Gii M. Carangi není, nicméně na dvou verzích originálního plakátu k filmu je  její obličej zachycen. (dickens)

 • - Film získal kromě dalších prestižních cen i dva prestižní Zlaté Glóby. (Elisebah)

 • - Gia Marie Carangi se narodila 29.ledna 1960 ve Philadelphii v Pennsylvanii, kam chodila i do školy. Vystudovala Abraham Lincoln High School. Její matka Kathleen Adams Carangi opustila celou rodinu, když bylo Gie jedenáct let. Později Gia pomáhala v bistru svého otce, Josepha Carangi, ale nakonec utekla do New Yorku, kde rozjela dráhu supermodelky. Měla ještě dva bratry, Michaela a Joea. Gia, která se nikdy netajila svoji lesbickou orientací, měla také velmi pozitivní vztah k drogám. Ke klasickému kouření cigaret postupně přibývala marihuanna, LSD, kokain a nakonec heroin, který se jí stal osudným, když se nakazila od použité jehly. Zemřela na AIDS 18.listopadu 1986 v Hahnemann University Hospital ve Philadelphii. Její pozůstatky jsou pohřbeny v Sunset Memorial Park, Feasterville v Pennsylvanii. (Rodriguez)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace