Toto je prvý film, v ktorom som videla Angelinu poriadne hrať. Podala ozaj skvelý herecký výkon.. Smutný ale skutočný príbeh.. škoda tej krásnej mladej ženy, ktorej život vyhasol, keď bola mladšia než som ja teraz, preto mi z toho ide mráz po chrbte ešte viac. Ale život s drogami zvyčajne končí takto.(19.6.2011)

Tenhle příběh mě dostal především svojí reálností a samozřejmě i zajímavostí hlavní hrdinky.. Gia byla jiná než ostatní modelky, byla svá a chovala se tak, jak chtěla, i když to třeba bylo proti společenským pravidlům.. Takových lidí moc není, všichni se bojí být takoví, jací být chtějí, a právě proto ji obdivuji! Byla nespoutaná, sexy a "šílená"... Angelině Jolie tahle role neskutečně sedla, dala do toho všechno a vyplatilo se. Podle mě její nejlepší herecký výkon, co jsem zatím měla možnost vidět. Focení, sex, drogy.. Všechno je v tomto snímku vykresleno poměrně do detailů a to mě baví! A ta závěrečná scéna prostě neměla chybu!!! ...heaven on earth - back again - into - under - far in between - through it - in it - and above...(17.12.2011)

Konečně jsem měl možnost vidět Giu, která Angelině nastartovala kariéru. Ta role zhýralé modelky ji neskonale sedla. Jeden z jejich nejlepších výkonů a stojí za tím, že tento víceméně levně vypadající televizní film má takové hodnocení jaké má. Život samotné Gii je typickým příkladem modelky, která neuřídí svůj život a podlehne nástrahám. Určitě škoda života.(24.1.2015)

Co si budeme povídat, těch důkazů, že je Angie skutečně skvělá herečka zase tolik není, protože mnohdy hrála prostě jen v mainstreamu, kde nejsou ty schopnosti tak patrné, ale právě snímek "Gia" ukazuje, jak dovede být úchvatně živelná, něžná, krásná i hnusná a jak se toho nebojí. Je to její koncert.(29.3.2017)

Potreba lásky a pocitu, že na tomto svete nie sme osamotení je veľmi dôležitá, no žiaľ občas sa stáva, že to dostane patologický rozmer. Hlavne keď v minulosti zasiahla človeka nejaká ťažká trauma... Asi najvýraznejšia herecká rola A. Jolie. Maximálne herecky presvedčivá, maximálne charizmatická, maximálne živelná a hlavne diabolsky krásna... Nemôžem povedať, že by súkromný i profesný život prvej supermodelky na svete menom Gia Marie Carangi nebol dostatočne zaujímavý, no samotné spracovanie, i keď informačne veľmi hutné a realistické (niečo na spôsob životopisnej dokudrámy), nemalo na mňa taký emotívny účinok ako som čakal. Ale koniec bol veľmi silný a smutný - prvá slávna ženská obeť AIDS. To ako tam opísali jej smrť, no hrôza, hlavne keď si uvedomíme akou krásou skutočná Gia oplývala. Na hranici 3-4 hviezd. 69/100(24.5.2017)

• - Film je natočen podle skutečnosti. (Elisebah)

• - Angelina Jolie získala za svůj herecký výkon v titulní roli Zlatý glób. (Elisebah)

• - Faye Dunaway získala za svůj herecký výkon Zlatý glób. (Elisebah)