Krása a osobitost, větší popularita, závislost na drogách, to už je tak ohraná písnička, která potkává snad každou druhou dnešní "hvězdičku", co na rozdíl od Gii ani nesplňuje tu druhou věc. Ona byla opravdu svá a jestliže je tento film založen na chvílích, které se opravdu staly, tak klobouk dolů před ní a její odvahou. Škoda jen, že tu slávu neustála...zároveň musím smeknout před mladičkou Angelinou, která zde byla fenomenální. Nebála se svléknout a i u scén, které nemuseli být zrovna dvakrát lehké, vypadala přirozeně a ne nijak nervózně. Utvrdila u mě to, že patří mezi ty nejlepší herečky. Už o tom nemusím pochybovat. Tato role, pak o rok později v Narušení a ve Výměně. Patří mezi elitu!!(29.9.2013)

Nenápadný, ale výborný životopisný film americké supermodelky o tom, jaký je skutečný showbussines, jak chutná sláva, a jak snadno spadnete do největí špíny a skončíte v úplném zapomnění. Mínus je, že snad na každé scéně bylo vidět, že jde o TV film, devadesátková hudbička, prolínačky a míchání barevných a černobílých záběrů (hlavně ze začátku) bylo vyloženě nepříjemné. 70%(21.9.2008)

jedna z prvých veľkých rolí pre Angelinu a výborne spracovaný život Gie, rovnako ako pohľad na feťáka a to čo je kvôli dávke schoný urobiť a ako sa z jednoduchej dievčiny dokáže stať to čo sa stalo... keď si to porovnám s nedávno videným Requiem for a Dream, tak pre mňa kvalitatívne oveľa vyššie, hoci sú to neporovnateľné filmy... 7/10(29.7.2012)

Velmi povedené vyprávění o dramatickém životním příběhu modelky-rebelky...Celkem decentní, obyčejné zpracování neurazí, spíš naopak...Celý film stojí na perfektním hereckém výkonu hlavní herečky a neobyčejném pravdivém příběhu ženy s krásnou tváří a duší dítěte ve velkém světě show-businessu...Angelinu jsem takhle hrát ještě neviděl, opravdu velmi dobrý výkon a hlavně jí to neskutečně sluší, za což musím přidat i tu pátou hvězdičku :)(22.5.2011)

Miluji biografické filmy a tenhle patří k mým nej. Angelina předvedla úžasný výkon. Dokázala se perfektně vžít do role. Obdivuji na Angelině to, že se nebojí svléknout a ukázat se. V tom má můj obdiv a do tohoto filmu to prostě patří. Je to emotivní film o životě modelky. Konec mě rozbrečel. Strhující snímek!(2.6.2012)

• - Film je natočen podle skutečnosti. (Elisebah)

• - Film získal kromě dalších prestižních cen i dva prestižní Zlaté Glóby. (Elisebah)

• - Gia Marie Carangi se narodila 29.ledna 1960 ve Philadelphii v Pennsylvanii, kam chodila i do školy. Vystudovala Abraham Lincoln High School. Její matka Kathleen Adams Carangi opustila celou rodinu, když bylo Gie jedenáct let. Později Gia pomáhala v bistru svého otce, Josepha Carangi, ale nakonec utekla do New Yorku, kde rozjela dráhu supermodelky. Měla ještě dva bratry, Michaela a Joea. Gia, která se nikdy netajila svoji lesbickou orientací, měla také velmi pozitivní vztah k drogám. Ke klasickému kouření cigaret postupně přibývala marihuanna, LSD, kokain a nakonec heroin, který se jí stal osudným, když se nakazila od použité jehly. Zemřela na AIDS 18.listopadu 1986 v Hahnemann University Hospital ve Philadelphii. Její pozůstatky jsou pohřbeny v Sunset Memorial Park, Feasterville v Pennsylvanii. (Rodriguez)