Noc v muzeu

Noc v múzeu

Akční / Komedie / Fantasy / Dobrodružný

USA / Velká Británie, 2006, 104 min

• Radyo

Dopadlo to přesně tak, jako drtivá většina filmů, v nichž se vyskytuje duo Stiller-Wilson - neslaně, nemastně. Pro děti je to nepochybně zajímavá, legrační a částečně i napínavá podívaná, jako dospělý jsem se ale řehtal spíše "kouzlu nechtěného", přičemž v tomto směru opravdu bylo čemu se smát. Možná původně zajímavý (byť odlehčený) námět se v rukou režiséra Levyho i díky přehnaně pestrému scénáři přeměnil ve všehochuťovou taškařici cirkusového ražení, v níž si najdou kromě dětí a samotných tvůrců zalíbení snad již pouze jedinci s větším či menším sklonem k infantilitě (aniž bych se chtěl dotknout jiných uživatelů ČSFD :-) ).(11.6.2007)

Tržby v USA za první víkend: 30 433 781 $ (3685 kin) Tržby v ČR za první víkend: 3 386 572 Kč (20 kin) Diváci v ČR za první víkend: 27 837 diváků(26.6.2016)

Tak ja tento film hodnotim ako velmi dobry spolu s dvojkou i trojkou,mne sa tato seria paci,Bena Stillera mam fest rad ako herca a komedie mu sedia dokonale,cize u mna bez vyhrad...:-)(15.2.2017)

Rodinný biják kde to po zavíračce v Muzeu pěkně ožívá :) sen každého malého kluka.. oživlá kostra T- rexe, mamut.. zvířata .. historické postavy.. prostě celé muzeum a že tam toho je dostatek.. vše doplňuje Stiller se svým tradičním humorem. 65% příjemný filmek(3.1.2019)

Těžká oddychovka plná triků více či méně zdařilých. Římané jsou sympaťáci - ti se nebojí:). Jenom ten konec mi přišel nějaký zkopaný - nějak moc idilický, ale u takovévo filmu je to asi nutnost.(2.3.2007)

• Blotto

No, spíš bych dal tak 2 a půl*. Koukatelné to bylo, ale myslím, že se z toho nápadu dalo vytáhnout trochu víc...(30.4.2007)

Pěkná pohádka. Malé děti však ocení víc než já. Přiznejme si, že kdyby se ve filmu neobjevili známé tváře, které dobře hrají (Stillera s Wilsonem vždycky rád uvidím) byl by to film, který by vysílali leda tak na Jetixu. 50% Ale Jedadiah super.(10.12.2007)

65% - panečku to je oddychovka. ani mi nějaq nevadilo, že to místy postrádá logiku, tady o to nejde, tady jde o relax a u tohohle filmečku se relaxuje pěkně + Robin Williams se tu trošku vrací k Jumanji :)(8.8.2008)

Nenáročná rodinná komedie s vynikajícím hereckým výkonem Bena Stillera a i jiných herců. Mě se se to dost líbilo. Dobré až vynikající efekty a námět. No celý film je kouzelný.(3.11.2008)

povedena rodinna komedie,ktera stavi na orginalite , nejvice se mi libila hlava z Velikonocniho ostrova(8.6.2009)

Oživlé exponáty v muzeu, páni, to je ale nápad. Jako kluk bych to hltal. Ale že už jsem trochu odrostlejší, dávám poctivé tři hvězdy.(12.10.2009)

Dětem se to určitě líbit bude, ale já čekal trochu víc, potenciál na to rozhodně byl. Žádná velká zábava se nedostavila, ale nenudil jsem se. Stačí vypnout mozek a příjemně to uteče.(18.11.2009)

Sice slabsi pribeh s nejakou moralitkou ke konci, ale ja se dobre bavil. Triky jsou povedena, ozivle exponaty se jen tak nevidi... Po vsech hodocenich, co jsem zde videl, jsem se uz bal, co to bude... Ale mile prekvapeni...(11.12.2009)

Příjemná oddechovka.(4.4.2010)

Je to celkem zábavné, je to takový film z ranku Jumanji, která ale byla lepší. Nijak mě to neurazilo, ale Owena Wilsona já prostě nemůžu ani vidět, v čemkoli hraje, je mi nesympatický. Celkově mi potenciál filmu přišel nevyužitý a umím si představit, že kdyby hlavního hrdinu místo Bena Stillera hrál Bruce Campbell, byl by celý snímek o třídu výš.(17.4.2010)

• nula87

Stiller si vybral nadějnou látku, ze které se dalo vyždímat mnohem víc. Takhle se to smrsklo na rádoby taškařici pro 10-ti leté děti, a pokud od toho čekáte cokoliv víc, o nic nepřijdete, pokud tento film vynecháte. Ledaže by vás přivedla k vytržení aportující kostra T-Rexe. Ale to už asi dneska ne. Pro ty předpubertální děti je to ale relativně neškodná zábava. 35%(21.4.2010)

Tohle mne mile překvapilo :) film na jeden příjemně strávený večer u dobrých triků, typicky amerického hereckého obsazení a sem tam povedeného vtípku. A pokud se trošku vrátíte do dětských let a přenesete se přes tu povrchnost, můžete si užít hezkého výletu .)(3.5.2010)

• Pitryx

Jako nápad dobré. Pokud snímek přidělíme spíše dětskému divákovi, jistě bude mít úspěch zaručen. Efekty dobré, dějové také až na pár zbytečných hluchých míst. Mne sice film moc nebavil, ale to neznamená, že by byl špatný. Jako průměrná podívaná to jde. Prima 17042010 994410403(14.12.2010)

• RyanRainheart

Bohužel pro mě to byla strašná nuda.(28.12.2010)

• alpeew

Potřebovala jsem jen vidět nějakou blbinu bez myšlenek, jen se zasmát a Stillera mám docela ráda - leč tuto trapnou stupidní "komedii" jsem vydržela sledovat ani ne 3/4 hodiny. Komu byla tahle věc určená? Slaboduchým dětem?(5.4.2011)

• Ernie_13

50%...čakal som viac.(8.4.2012)