kloaf

Miluji dramata a kvalitní komedie a tento film mi byl doporučen, jelikož prý skrývá obojí. Bohužel mě nudil již od začátku. Nepřišlo mi to vtipné ani tragické. Pointa i příběh byl velmi zajímavý, ale to zpracování bylo jedno z nejhorších, co jsem za poslední dobu viděla. ()

ilias

Metapříběh se silou překvapit všechny zúčastněné a snad i diváctvo. Pěkný! Líbí se mi tyhle "meta" věci. :-) Asi je budu sbírat - metaromány (Fowles), meta ve filmu (zatím znám jenom tohle)... Meta mi chybí v hudbě a na divadle. Navíc mám ráda příběhy o spisovatelích (mimo tohle třeba Californication). (Uznávám, že komentář má spíše deníkový charakter a pro čtenáře moc není.) ()

subic

Tentokrát "Will Ferrellovka" tak trochu navážno. Krom toho Marc Forster ještě neudělal horší než průměrný film. 75% ()

Brano

Film ma absolútne nezaujal. Dej o tom, ako hlavná postava ( Will Ferrell) jedného dňa začne počuť hlasy vo svojej hlave, ktoré časom zisti, že patria spisovateľke, ktorá o ňom píše príbeh-tragédiu. Ako dráma je to slabé, bez emócii, ako komédia nezábavné. Od začiatku do konca sa to vlečie pomalým tempom, až v polovici filmu som skoro zaspal. Plus do toho drevený Ferell, ktorého vôbec nemusím. Jednoducho nezáživný film! ()

PAVLIS

Motivační, mírně naivní pohodovka, vtipná jen tak zlehka, u které si dlouhodobě nepamatuji konec. Přesto ji mám rád. Originální námět se tu snoubí s příjemnou hudbou (objevil jsem si tu Spoon), výbornými herci nebo vkusným výběrem lokací. PS: Snesitelné i s dabingem. 15.9.2023 - ČSFD 79% / 75% IMDb. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 7,5/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 73%, Audience Score - 85% | FDb.cz - 75.5% | Opravdu povedený nenápadný filmeček s originálním scénářem i zápletkou, který vás hned několikrát pobaví, nechá vás se zamyslet a zpříjemní vám večer jak jen to jde. Ne, že by nás nadchnul, ale fakticky nás bavil. Navíc velmi dobře vybrané herecké obsazení: Will Ferrell se snad poprvé (a naposled) v nějaké roli našel, Maggie odehrála svůj standart, Emma jako vždy super, ale nejvíc si to dává Dusty, ten opravdu válí, jak herecky tak "vtipově". Holt my romantické komedie opravdu máme velmi rádi, a i když zde je "láska" až ve vedlejší roli, přesto musíme rozhodně doporučit! 80% ()

adamix

Naivné znázornenie toho, že stereotypný život je naprd, podané inteligentnou formou skrz spisovateľskú vsuvku. Dobrá myšlienka, ale Ferrell nie je Carrey (to pochopíte) a v závere tá pointa až tak neprekvapí, keď ju odhadnete už v polke filmu. Za mňa 65%. ()

RigorMortis

Konečne film, v ktorom Ferrell nehral postavu arogantného debila, čo bolo celkom príjemné prekvapenie.. Prelínanie fiktívneho a reálneho sveta so zaujímavým (hoci možno trocha očakávaným) plot twistom. Postava Karen Eiffel mi svojm správaním a neustálym fajčením cigariet pripomínala ženskú verziu Bernarda Blacka. ()

Peters18

Sakra dobrej film. Will Ferrel nepatří mezi mé oblíbence. Ale film byl imho geniální a to i díky němu. Námět i samotný scénář originální a Maggie k sežrání. Jasnejch pět hvězdiček. ()

boqvai.

Zase nekdo pri nataceni filmu premyslel a to je jenom dobre. Nemam co vytknout, snad jen ten konec filmu, a s nim i ta knizka mela dopadnout, tak jak bylo puvodne zamysleno. Jak rekl prof. Hilbert, bylo by to tak nejlepsi. ()

sinom

tak prirodzene herecke vykony sa nevidia tak casto...Maggie sa mi nejak extra nepaci, ale tu by som je zjedol aj s podrazkami:) fakt jedno z najprijemnejsich prekvapeni tohto roku... ()

Miloško

Tento film nie je pre každého diváka,je to hlavne určené pre inteligentného diváka. Zvláštny humor,atmosféra,hry s realitou a herci robia tento film skutočnou lahodkou ()

Bateman

Willa Ferrella jsem neznal,ale moc mě neuchvátil.Tak na vodě plovoucí zápletku jsem nečekal.Tolik nesrovnalostí a naprosto divného a nepřirozeného chování postav jsem dlouho neviděl.To bylo ještě horší než Božský Bruce.Emma Thompson hraje dobře,ale pokud opravdu uvažovala o tom,že chladnokrevně zavraždí (a to už vědomě) devátého člověka,dost to kazí pohled na celej (zřejmě)záměr filmu.Jednu * za Hoffmana a druhou za příjemnou romanci. ()

swell

Zapadnu se svým hodnocením lehce pod současných celkových 84%. Tato komedie mi přišla příjemně uvolňující, pohodová a na strávení pěkného večera ideální. Výprava se mi hodně líbila, příjemný humor se k námětu velice hodil - možná ho tam ale mohlo být o kapku více. Herecké výkony všech zúčastněných byly výtečné. Ale prostě jsem se necítil tak, abych dal 5 hvězdiček...Možná při dalším shlédnutí... 80% ()

Gottfried

Uz dlho som sa takto dobre nezabavil. Romanticka komedia so vsetkym ako ma byt, bez prehravania, s dobrou hudbou a zaujimavymi postavami. Nie dokonale, ale skutocne dobre. ()

Hoffman miluje Thompsonovou

Hoffman miluje Thompsonovou