Králové ro(c)ku

• USA Tenacious D: The Pick of Destiny (více)

Staňte se svědky zrození Králů ro(c)ku, nejúžasnější – a nejpraštěnější – rockové skupiny "ve filmu, jehož osudem je stát se nejslavnějším hudebním počinem od This is Spinal Tap ” (Pete Hammond, Maxim). Uvidíte spoustu filmových i rockových hvězd a určitě budete na konci prosit o přídavek. Onoho osudného dne se ve Venice Beach setkali JB (Jack Black) a KG (Kyle Gass) a uvědomili si, že spojením svých geniálních talentů se zapíší do historie. Když se okamžitý úspěch záhadně nedostaví, rozhodnou se ukrást legendární "Trsátko osudu”, které udělá rockovou legendu i z toho nejhoršího brnkala. Jejich výprava, střety se zákonem, ženami i sněžným mužem "vás rozesmějí tak, až vás bude všechno bolet" (Guy Farris, KXTV-TV, ABC). (oficiální text distributora)

Stružák

Kdyby se film nesl po celou v duchu prvních nebo posledních 10 minut, nebyl by pochyb o plném počtu hvězdiček. Zbytek je bohužel podivná slátanina více či méně povedených vtipů a scén, které jsou jen občas proloženy nějakým tím hudebním číslem. Malé plus za roli Tima Robbinse. :-) ()

Haymar

Mate radi rockovou hudbu? Mate radi ujety komedie? Nevadi vam muzikaly? Mate vlastni kapelu? Jste cilevedomi? Pokud si alespon 3x odpovite ANO, pak nevahejte a bezte do toho! Skvela hudba, skvely fory, paradni texty, super hudebni a pevecky vykony a vynikajici camea Robbinse, Stillera a Dave "ex-nirvanaka" Grohla... To se neda vypravet, to se musi videt - tenhle film budete budto milovat nebo nenavidet. Ac sem J. Blacka nikdy moc nemusel, po shlednuti "Tenacious D..." je to u me naprostej borec! ()

Káronoš

Skvělá podívaná, skvělá hudba a jako vždy skvělí Jack Black. Zasmál jsem se a našel novou zajímavou kapelu v týhle oddechovce. Nemám nic konkrétního co bych vytknul. Hodnocení: 8/10. BTW: soundtrack je skvělej, poslouchám ho pořát do kola. ()

asanakis

Hudba, na které je film vlastně postaven, mi přijde průměrná, texty podprůměrné a zbytek je opět průměrný. Když se tedy podívám na to, co převažuje, vyhrává průměrný......nebo možná lehce podprůměrný? Raději si jdu pustit pořádnej Rock'n'Roll. ()

CjKukis

No kde najdete luxusní muziku, dvojici absolutně šílenejch frajerů, satana zaměřenýho na metal a nehoráznou množ gagů a scén trhajících vaše bránice? Ohledně soundtracku ( na kterej film stojí už od počátku) je výbornej, jelikož Jack Black je nejenom neskutečnej Herec ale i zpěvák a Kyle Gass, jež je jeho společníkem v kapele tomu dodává šťávu. Nápad filmu prostě nechybí a kdo se u tohohle nepobaví, tak pak je mi ho líto. ()

melkor323

Hneť prvý song ma uplne dostal (ako aj všetky ostatné sam,ozrejme XD).... GO MY SON AND ROOOCK!!!!! Jack Black ruuulez!!!!! ()

Alaitos

JB & KG v psychedelické náloži, přesně tak jak je máme rádi. Speciální uznání pak míří do pekla k satanovi Davidu Grohlovi a do metalového nebe (dnes již bohužel doslova) Ronnie Jamesi Diovi. ()

Prochy38

Když uteklo prvních asi 20 minut, byl jsem těžce nadšený a chtěl jsem dát jasně 5*. Pak to upadlo do lehkého průměru a nakonec se to zase zvedlo! Budu stručný. Příběh dokonalý. Provedení? Mně běhal mráz po zádech, když začal JB hrát a zpívat. Hudební složka byla naprosto dokonalá! Jsem fanda rocku, ano, ale i tak. Užil jsem si to totálně! Jack Black, jak je normálně celkem pako, tak tento film byl jen a jen o něm. Jak je K. Gass fajn, tak zde spíše táhl film dolů. Ale ne zase tak moc. Nejlepší scény? JBho sen, jak hrají s trsátkem poprvé. Parádní jízda skvělé muziky! Závěrečný souboj v rocku proti satanovi. Nemělo chybu! Ale nejlepší hned první číslo, kdy je JB ještě malý. Fakt jsem si naprosto užil hlavně tu hudbu! Skladba Kickapoo nejlepší! ()

J*A*M*A*L

Tak jsem si zase jednou velmi mile zpříjemnil nedělní večer touhle perfektní komedií s perfektním Jackem Blackem. Blackovi komedie jsou prostě senzační u kterých se zasměji a na které se i velmi rád podívám. Nejlepší komedie kterou jsem za posledních pár "chvil" viděl. Bože jak já jsem se u těch písniček zasmál a u té scény, kdy měl Black halucinace, to byla nádhera. A ten rockový souboj se satanem, prostě nemám slov. Jednoduše nádhera. ()

system

Genialnich prvnich a poslednich 20 minut!!!, to ostatni mezi tim tak trochu skripe, ale i tak se urcite jedna o nadprumer ve svem zanru ()

Jeržik

Pohodová zábava násobená duem hlavních hrdinů, sečtená s nejlepším soundtrackem poslední dekády a podtržená přílivovou vlnou vtipu o velikosti Yettiho pozadí, aneb to nejlepší, nejvtipnější a nejpohodovější co za posledních pět let vylezlo Hollywoodu ze zadku;) Yeeeeaaah! Dudes! ()

mota

O hodně povedenější než Škola rocku. Komedie bez velkých trapností a logických chyb. Parádní rocková hudba s dějem dokreslujícími texty. ()

Alf

ve velkém tempu, za překvapivě slušné muziky a nezbytných vulgarit, které ale v tomto případě nejsou tak zcela samoúčelné - viz vyřazení laserového systému :-) ()

Delaney

Původně jsem chtěl dát jen 4*, přece jen tu vtipů zas tak moc není ani jejich propracování neni nic moc. ALE. Ale jejich vlastní hudba, která je i přes jednoduchost chytlavá a povedená. Texty - They must pay the rent with their rock - ponurých songů se srdcervoucí atmosférou, nebo souboj s ďáblem rockovou cestou opravdu stál za to a už jen to jsou scény na které jsem koukal několikrát denně na youtube ještě než jsem film viděl a jentak na ně nezapomenu proto 4,5* a půl* za skvělý rockový hlas Jacka Blacka, který jsem od něj rozhodně nečekal. Pro hudební ignoranty 70% pro milovníky rocku a do něj zasazených vtipů 90% pro milovníky humoru Jacka Blacka a záležitostí jako klip Foo Fighters - Low jednoznačně 100% ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf