Králové ro(c)ku

• USA Tenacious D: The Pick of Destiny (více)

Staňte se svědky zrození Králů ro(c)ku, nejúžasnější – a nejpraštěnější – rockové skupiny "ve filmu, jehož osudem je stát se nejslavnějším hudebním počinem od This is Spinal Tap ” (Pete Hammond, Maxim). Uvidíte spoustu filmových i rockových hvězd a určitě budete na konci prosit o přídavek. Onoho osudného dne se ve Venice Beach setkali JB (Jack Black) a KG (Kyle Gass) a uvědomili si, že spojením svých geniálních talentů se zapíší do historie. Když se okamžitý úspěch záhadně nedostaví, rozhodnou se ukrást legendární "Trsátko osudu”, které udělá rockovou legendu i z toho nejhoršího brnkala. Jejich výprava, střety se zákonem, ženami i sněžným mužem "vás rozesmějí tak, až vás bude všechno bolet" (Guy Farris, KXTV-TV, ABC). (oficiální text distributora)

baclajean

Tak bláznivé, až je to výborné... za normálnych okolností filmy tohto typu nemám v obľube, avšak množstvo skvelých nápadov a nesmierne kvalitný soundtrack urobili svoje. ()

Voloda

Heh...toto bola pre mna jedna velka The rock uchylarna pri ktorej som sa skvelo zabavil...Timovi Robinsovi a Benovi Stillerovi postavy rockerov padli ako uliate,o Blackovi skoda nieco take aj pisat-on sa pre taketo filmy narodil...Rada na zaver: Nezerte v lese hribiky ktore najdete..mozete niekomu znicit urodu lysohlavok a potom stretnut davneho kamosa Yettiho:D ()

Hawkeyep

Wow...damn good :D To jste neviděli!!! Oh the dragons balls were blazin' as I stepped into his cave, Then I sliced his fuckin' cockles, With a long and shiney blade! ()

HaBe

Tenhle film se mi líbil od začátku až do konce. Výborná hudba, vtipný příběh, skvělé herecké výkony. Až na halucinogenní scénku ten film nemá jedinou chybičku. Jeden z mých oblíbených. Asi to je ale hlavně pro lidi, kteří mají rádi tvrdší hudbu :-) ()

Sonick

Propagace jak sviň. Snad ještě víc ulítlý, některý scény jsou vážně super a jejich songy a zvlášť ty texty si nechám líbit. ()

jiricek86

Úvodní scéna, mladý rocker tlusťoch JBý s kytarou rozbalí song o dračích koulích před rodinou věřících. Fantazie!! Závěrečná muzikálová scéna hudebního souboje s ďáblem naprosto senzační! Kvůli začátku a konci zvedám svoje hodnocení z průměrného bijáku na supr rockovou podívanou. Výborná hudba se skvěle hodí k dvojce sympatických looserů JBýho a KejG.40%+40%(muzikálové scény) ()

Danielitto

Kdo má rád Jacka Blacka, jeho humor a hudbu, tak si bude skutečně lebedit. Tenacious D je navíc opravdu dobrá pocta Rocku jako takovému ;) ()

Rieux

Dej je pekna somarina a nezachrani to ani Ben Stiller v malom cameo, ani vtipna postava homelesaka co chce trsatko pre seba. Co ale naozaj stoji za to, a co si osobitne zasluzi pat hviezdiciek su pesnicky. Sice troska vulgarne, ale vynikajuco vtipne a aj dobre naspievane. Film si znova nepozriem, ale soundtrack som pocuval dokola asi dva mesiace. ()

cici24

Když jsem viděl poprvé trailer, tak jsem se nemohl dočkat až uvidím celý film. Úplně mě dostal Kyle Gass:-)))....Pak jsem se podíval na celý film a celkem zklamání. Bylo to takový nudný a i fórky nebyly takový jak bych si je představoval...50% ()

Mikec007

Já vim, že ten příběh stojí za prd, že herci sou někdy až přemotivovaný, ale stejně mě tenhle kousek mimořádně pobavil. Sou tam slabý části, ale ten konec, kde si bejvalej bubeník Nirvany a zakladatel Foo Fighters střihne roli Satana, to je prostě paráda. Ten battle je prostě zlatej hřeb jak blázen!!! Hudba je v tomhle filmu fakt perfektní, prostě rock'n'roll jak má bejt:) ()

blekekeke

Slušně natrhli Luciferovi řiť :o) Jo jo, když je kvalitní rock, i lucifer se musí ohnout :o) Nebýt té hudby, stálo by to za pendrek, takhle to byla príma záležitost. ()

necrosrandist

Grohl, Stiller, Robbins, Dio, a v úvodu taky Meat Loaf jsou bezva zpestření. A hudba i texty Tenacious D to zvedají o jednu hvězdu výš. Zaslouženě, protože tenhle nářez mám v mp3 už pár měsíců. ()

Kalda69

Obcas se pozastavuju jak nasi prekladatele prichazeji na nazvy filmu a asi to nikdy nepochopim. Ale abych se venoval filmu :o) Rock neposloucham ale diky vybornemu Jacku Blackovi musim rict ze to je i chytlavy. Nepopiratelne vyborny je zaverecny souboj s Belzebubem ale jako nejlepsi povazuju song se Sasquatchem. ()

-Yojimbo-

Jako nezávislý pozorovatel bych tomuto filmu mohl vytknout spoustu vad na kráse. Málo záživný, ohrané vtípky, "zajímavé" texty songů.... Ale jako fanoušek metalu říkám NÁŘEZ!! Hudební vsuvky jsou výborné, JB s KG do toho jdou na plný pecky a Satan na konci je lahůdka. Pro fanoušky tvrdší muziky povinnost, pro ostatní dobrá odpočinková komedie. ()

SelfishMan

BOD - Bong of Destiny...začátek nářezovej, konec nářezovej, ale to mezi??! skoro až nevtipná nefalšovaná rocková nuda... škoda toho, protože potenciál tam byl... muzika byla řízná, muzeum rock&rollu stylové, rockový fight se satanem koulervoucí, to všechno bylo supr, ale bylo to asi tak všechno. 65% (Ps. Stiller byl fakt krutej...chvilu mi trvalo než jsem si ten ksicht přiřadil) ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf