Timak

Sandler je skvělej herec, i když sem nečekal že to někdy řeknu po takových kravinách jako Mr. Deeds a pod ... ()

Mihail123

Sandler v uplakanej dráme? Ono to funguje! A funguje ta naozaj skvele. Don Cheadle je ako vždy skvelý ale Sandler je minimálne na Oscara. Pesníčka "Reign over me" tomu dodala 5 hviezdičku. ()

VasaX

Ach je tak krásné vidět pana Sandlera jak se vymanil z pout poslední dobou až slabých komedií a to rovnou v tak úžasném filmu o přátelství, odlišnosti, snaze pomoci i hledání sama sebe, často i skrze někoho jiného a mnoho dalšího. Dnes jsem měl chuť na komedii, ale nakonec jsem si zvolil tento kousek, naslepo, trochu i podle Sandlera. Komedie to nebyla, ale toho vůbec nelituji. Navíc ta jemná a okouzlující Liv Tyler! Přemýšlím kde bych strhnul nějakou hvězdičku, ale ono to tak příjemně ubíhalo a celé to dobře fungovalo, takže se tentokrát nic strhávat nebude. ()

skretik

Výborný film... v minulom týždni ma pozitívne prekvapilo toľko filmov, že sa obávam, či aj naďalej budem nachádzať samú takú kvalitu... Silný príbeh, výborné herecké výkony... Čo viac dodať? ()

Tomatáš

Naprosto úžasný film..Doporučuji trochu náročnějším divákům, ale naprosto dechberoucí Adamova role a brilantní výkon Dona Ch. si získají srdce každého skutečného filmového fanouška..;) ()

dANo

Aj napriek tomu, že Sandler nepatrí medzi mojich obľúbencov, tak som mu dal šancu :o) a on sa jej chopil oboma rukami... V tejto dráme totiž exceluje práve on a všetci ostatní hrajú len druhé, resp. ďalšie husle. Príbeh je vcelku jednoduchý a ľahko predvídateľný, ale v konečnom dôsledku to vôbec nie je na škodu, ba práve naopak. Sledovanie filmu o samote, hľadaní priateľov, či zmyslu života zbehne celkom rýchlo a divák má na konci taký ten príjemný pocit zo zhliadnutia dobrého filmu. ()

Brain-D

Smutný film. O muži který stratil celou rodinu při 11.září. Adam Sandler byl skvělý, ale bohužel se mi to nechtělo nechat věřit (shlídl jsem nedávno dost těch jeho nejstřelenějších komedii). I pár míst je jaksi unikajích a snažně býti vtipných, které by zasloužili vyhodit. Skoro ke konci filmu byl bod, kdy mě totálně zamrazilo a já se stotožnil s Charliim (Sandler). ()

Narya89

Zajímavé téma toho, jak se člověk dokáže vypořádat s tragickou událostí. Možnosti jsou prakticky dvě - vytěsnit to z paměti a dělat, že se nic nestalo, nebo se to snažit nějak řešit, probírat to s psychiatry a čekat, že tím omíláním se bolest zmírní. Adam Sandler v tomto snímku ukazuje, že v první řadě si ale musí člověk zvolit svou cestu sám, nedá se to vynutit bolestným ukazováním fotek zemřelých a násilným vytahováním vzpomínek. Jako všude i zde má všechno svůj čas a způsob, jak dojít klidu. Tento film mě svou vážnou tematikou překonávání životního traumatu oslovil i částečně po psychologické stránce, protože jsem si říkala, jestli se takovému člověku, pokud sám nechce, dá vůbec nějak profesionálně pomoct. Mimoto za zhlédnutí stojí i herecké výkony hlavních protagonistů a pro mě sympatická hudba. ()

hroubek

Měl jsem v hlavě připravený komentář k tomu snímku, a když už se rozhodnu psát vidím, že jeden nejmenovaný uživatel přesně vystihuje to co jsem chtěl napsat.Tak, mě nezbývá než něco vymyslet za pochodu.Adam Sandler tady valí.Je to jednoduchá věta, která vystihuje celý snímek.Jen by bylo dobrý dodat, že netrhá bránice smíchem, ale spíše se stará o naše slzné kanálky.Přesto by to nezvládl, kdyby mu nekryl záda Don Cheadle.Jediná věc co mi na snímku vadila je to, že je zbytečně dlouhý, nebo pomalejší a netlačí moc na pilu.Volání o pomoc je zajímavý film a nejenom po hereckých výkonech. ()

Midori_Mike

Jedním slovem nádhera. Tohle jsou filmy, které mě nikdy neomrzí. Emoce zde jsou prostě ryzí, a tudíž velice hluboké. A o tom to je... co jiného je štěstí, než nejhlubší emoce. 5* a ani o jednu míň ()

JekoRek

nikdy sem pořádně nevěřil že by Sandler mohl hrát jiný role než jaký hraje pokaždé, ale když sem zhlédl tento film měním názor. 93% ()

blackJag

Adam Sandler dokáže překvapit. Tu příjemně, tu o něco méně příjemně. Podle počtu hvězdiček si lehce domyslíte, kterou z těchto poloh mám v tomto případě na mysli. Don Cheadle je standardně dobrý a co mě hodně zaujalo, tak rozvláčná minutka Donalda Sutherlanda. To co mě na filmu naopak dost prudilo, byli rodiče mrtvé manželky ( ale možná to byl úmysl ) - ti si říkali jednoznačně o tečku. Celkově příjemný, melancholický film, který dokáže upřímně dojmout a to není zrovna málo. ()

mirec88

Krásny opis toho, ako na bežných ľudí pôsobí tragédia z 11.9.01 a ako im ničí životy. Veľmi smutný príbeh je vyvážený trochou láskavého humoru a všetko to pôsobí nádherne. Ďalší z filmových skvostov. ()

MI-380

Děkuji čsfd za úžasný zážitek. Bez těch aktuálních 86% v červeném obdélníku bych se do dalšího Sandlera asi nepustil. Tady připomíná zjevem i chováním zvětšeného Boba Dylana a už to napovídá, že film bude úplně jiný, než bývá u Adama zvykem. Máme tu přesvědčivé poselství o hodnotě kamarádství, o tom zda pomoci druhému v jeho problémech. A o tom, že pomoc potřebuješ možná i ty sám. Navíc k už tak dost silnému příběhu, který vychází z události, která otřásla nejen Amerikou, při pozorném sledování najdeme (jako odměnu pro labužníka) spoustu zajímavých detailů. Všimli jste si těch LP desek, té PS hry, těch TV záběrů, té sestřičky, těch ženských obsesí (za mnohé nutnost přestavět kuchyni, ano - to byla ženská obsese) a spousty dalších drobných vychytávek? No a Radek99 to samozřejmě zase okomentoval lépe. 100%. ()

JoseBenes

Úžasné. Na tenhle film jsem náhodou narazil na HBO 2, a když jsem uviděl Sandlera, říkám si...tak si dáme nějakou oddechovku. Ale tohle pohodový film bez potřeby myšlení fakt není. Rozhodně nejpůsobivější Sandlerův výkon, jaký jsem od něj měl možnost kdy vidět. ()

ganz

Nejelepší film na téma 11.září. Překvapivě skvěle hrající Sandler a skvělý Don Cheadle v uvěřitelném dvouhodinovém dramatu, který je založen na přátelství dvou spolubydlích z univerzity. Zvláště bych vyzdvihl právě Sandlera, jeho paranoidní výbuchy spojené s demolováním svého okolí byly mistrně zahrané a jeho monolog v čekárně u psycholožky mi vyrazil dech ( a to i přes to že nesnáším citové vydíračky)Co dodat, film se nedá nedoporučit.... ()

horacko

Pre mňa najlepší film s témou 11.9.01. Mám rád, keď film presne odhadne ako veľmi hrať divákovi na city. V tomto filme to bolo úplne dokonalé. Síce mám Adama Sandlera ako herca rád, ale popravde som sa trošku obával, ako zahrá takúto úlohu. Bol som milo prekvapený. Herecké obsadenie veľmi pekné. Don Cheadle si ma získal už v Hotel Rwanda a odvtedy ho vždy rád vidím na striebornom plátne. Veľmi pekný film, ktorý si vás určite získa. ()

toyrider

Příliš otevřený konec, myslím že by se zde hodil mnohem jasnější. Charlieho proměna ani zdaleka nedosáhla toho, co jsem očekával. ()