Modus

Dnes jsem měl štěstí, viděl jsem dva skvělé filmy a jedním z nich byl právě tento...Já jsem také zvyklí vidět Adama jako komediálního herce a tak jsem chtěl zkusit změnu...byl jsem překvapen jak dokáže zahrát tak těžkou postavu, dyť hrát člověka kterej přišel o 3 dcery manželku a pudla : ) to je opravdu velmi složité. Při scéně jak svému příteli vypráví a své rodině jsem měl taky na krajíčku...a myslim si že v tomhle filmu by měl mít na krajíčku opravdu každý minimálně jednou...Adam zahrál tak přesvědčivě že se nebojím říct že si minimálně nominaci na Oscara zaslouží, vedle Adama zářili i ostatní herci známí z Oscarového Crashe...Dále, vytvořit film který ukazuje na příběh člověka který přišel o všechno při 11. září to chtělo odvahu ale dalo se to čekat že přijde, překvapujeme mě že přišel až takhle pozdě...Byl to opravdu dojemný příběh který si zaslouží plné absolutorium : ) ()

longercz

Po přečtení všech těch ultrapozitivních komentářů jsem čekal víc. Ať jsem se snažil jak chtěl, mě se to nedotklo... ()

Gixian

Slabší čtyři. Don Cheadle jako vždy brilantní, ale toho Sandlera jsem prostě nějak nemohl pobrat. Všichni se tu rozplývají nad jeho hereckým podáním, jak měl být nominován na Oskara a kde co, mě ale jeho Charlie moc neseděl, přišel mi neustále takový neopravdový, nereálný, křečovitý. Jinak film pojednává o zajímavém námětu a je hrozně hezky natočen, ale s některými pochody postav jsem se nedokázal sžít a přijmout je za opravdové, což tlumilo můj emocionální prožitek, a díky tomu víš než na slabší čtyři jít nemůžu. ()

shereen

Tenhle film jsem dloho odkladala. Vlastne jsem ho ani nechtela videt, protoze Adama Sandlera prilis nemusim a Dona Cheadla primo "nemam rada". Musim priznat, ze kdyby jeho postavu hral nekdo jiny, tak dam mozna i tech pet. Nakonec me to chytlo presne za aortu... je to smutny dojak a rozhodne lepsi z filmu tykajicich se 9-11. ()

kacaabba

Tenhle film na mne přenesl blbou náladu, takovou tu únikovou. Tu, kterou jsem důvěrně znal z dřívějška. V takovém světě jsem žil řadu let a pomalu se to sunulo k nějaké tragédii. Tenhle človíček (Charlie) alespoň neubližoval druhým; to se o mne úplně říci nedalo. Apatie a lidské vztahy, to moc nejde k sobě... Pod autem jsem nestihnul skončit (brzdili), ale aspoň jsem únik zdůraznil únikem - do Ruska a Číny. V takovém exotickém prostředí by člověk čekal všechno, jen ne to, že si tam začnu číst Bibli a po silném "procitnutí" se rozhodnu "pro Život". Možná i jako dluh tomuto období právě připravuji internetové stránky se stejným názvem. Alan byl skvělý, chtěl pomoct starému kamarádovi ze školy, ale dostat se k někomu takovému je těžké (osobní zkušenost), i když po tom takový člověk vlastně velmi touží (osobní zkušenost).Závěr pro Charlieho nejistý (i když alespoň trochu nadějný), pro mě jistý, takže 1:0 pro mě. Vlastně pro Boha, který mě z toho marastu vysekal. ()

Lucas87

Zajímavý film s velmi smutným příběhem , který popisuje osudný den 11. září a psychický stav po velké ztrátě ženy a dětí, perfektně zpracovaný v čele s mými oblíbenými herci... ()

Kingjiri

Smutnej a bohužel až moc uvěřitelnej příběh, kterej má nejen kvalittní scénář, ale je ještě pěkně dokreslenej velice slušnýma hereckýma výkonama. Předevšim Adam Sandler mě dost překvapil, nikdy bych nečekal, že je v něm dřímá takovej hereckej potenciál. Don Cheadle taky pěkně zahrál a na Liv Tyler se zase příjemně koukalo. Určitě jeden z filmů, který si budu dlouho pamatovat. Čtyři silnější hvězdy dávám jenom proto, že občas příběhu chybělo svižnější tempo, což by se dalo trochu dohnat o něco kratší stopáží. ()

katmandzoo

nádherný film o tom, aké silné dokáže byť priateľstvo, koľko prekážok prekoná, koľko si toho pretrpí ale aj tak nakoniec zvíťazí odhodlanie a ochota pomôcť priateľovi, ktorý sa po smrti svojej rodiny psychicky položil..Adama Sandlera som si veľmi v tejto role predstaviť nevedel, skôr mi to príde ako typ herca, ktorý sa hodí do komédií, ale spolu s Donom Cheadlom to zahrali dokonale a vznikol tak ďalší skvelý film.. ()

Ondr@932

Moc zajímavý film o přátelství a o osudové události dne 11.9.2001.A hlavně Adama Sandlera vidím poprvé v jiném filmu než v komedii:-) Dávám 8/10 ()

TommyGun89

Musím se veřejně omluvit uživately BigRehy, že jsem si z něj dělal, kvůli tomuto filmu, asi 3roky srandu. Přiznávám, opravdu skvělěj film, se skvělým Adamem Sandlerem. Jen mi tam něco málo, opravdu jen málo, chybělo, jinak by to bylo za plnej. ()

redwik

Takto smutnú komédiu som ešte nevidel. Adam Sandler si zahral chlapíka, ktorému pri leteckom nešťastí umrela manželka, 3 deti a pes. Táto rola, aspoň pre mňa, bola zahraná dobre, no k jeho osobnosti sa mi príliš nehodí. Celý film napredoval pomaly a viaceré rozhovory mi pripadali zbytočne zdĺhavé. Príbeh bol skvelý, no to nestačí. ()

pepa3rd

Z počátku velmi pozvolný rozjezd, při kterém člověk příliš neví co si má myslet. Měl jsem pocit, že v určitých pasážích film směřuje do zcela jiného žánru. Obavy se naštěstí ukázaly jako liché a vše nakonec zapadlo do svých kolejí. Smutný film, který se dokáže člověka dotknout i bez citového vydírání. Přesto jsem si, i přes výborné herecké výkony, připadal příliš nezůčastněný. Možná to ale jen nebyl nejvhodnější film na vánoce. 70 % ()

HenryIvan

Film pre diváka, ktorý dostal aj kritikov. Nájdu sa nedostatky, no nikto s kúskom srdca ich ale že vôbec nehľadá. Asi životná rola pre Adama Sandlera, ktorý umlčal aj tých najväčších neprajníkov. ()

Zacharias

Sandler jak ho neznáte, jeho výkon je zralý na Oskara. Scéna kdy vysvětluje rodičum manželky, že nepotřebuje fotky rodiny protože je vidí všude, mě absolutně dostala, jako ostatně celý film. PS: kdo ví co to tam hrál Sandler za hru, at mi to prosím písne do pošty, ukončí tím moje trápení :o)) EDIT: tak už vím co je to za hru, je to Shadow of the Colossus. Hrdina hry musí zabít 16 obrů aby oživil mrtvou dívku, tohle zjištění hned dodalo filmu další rozměr, kdo viděl chápe :o) . ()

sonoluca

Je v totální prdeli, mastí Shadows Of The Colossus, válí jako za časů Punch-Drunk Love, k tomu božská Saffron... Binder mě dostal, už podruhý, přitlačit trochu víc na pilu, mohlo to bejt za plnej počet. ()

lickerman

Malý velký film o přátelství a bolesti, ve kterém Sandler dokazuje, že i dramatické role zvládá na jedničku - v tomto případě pětkrát podtrženou. Velmi pěkně pojatý scénář, hudba skvěle dokreslující děj a výborné herecké výkony v čele se Sandlerem či božsky přirozenou Liv Tyler. ()

ecis

Vynikajuca drama a zaroven psychologicka studia jednej tragediou poznacenej duse. Adam Sandler ukazuje svoje prave herecke umenie a vyvracia vsetky nazory, ze je to len lacny komediant. Tiche a citlive spracovanie dokaze pohnut aj s tou najchladnejsou dusou. ()

Highwayking

Film na mě ze začátku působil poněkud chladným dojmem a trvalo delší dobu, než jsem se vcítil do děje, zejména než jsem blíže proniknul do postavy Charlieho. Přesně tak to ovšem mělo být, protože posléze ono procítění bylo o to silnější. Herecký výkon Sandlera byl vynikající a na něm také dle mého názoru film spočíval. Výtečný Cheadle kvalitu snímku podtrhl. Faktem je, že mi ve skrytu duše něco na tomto filmu chybí, nemám pocit, že to prostě lépe natočit nešlo. Přesto díky vynikajícím hereckým výkonům a zejména proto, že ve mě film zanechal výraznou stopu a hluboce mě zasáhl, musím ho zařadit mezi špičku. ()

zberatel

Cim je Sandler starsi tym je lepsi,v tejto drame to jednoznacne dokazuje a predvadza svoj najlepsi vykon v kariere. Skvele zahrane postavy s vynikajucimi hercami ktorym jednoducho verite ci chcete alebo nie. Pribeh o sile priatelstva,nenahraditelnej straty a otom ze nic netrva vecne a mali by sme si vazit to co mame,lebo nic na svete sa neda vratit spet ked to uz raz stratime. ()