Zombiepod

Vidieť jedného z najpopulárnejších hollywoodskych filmových komikov v takejto roli je pre mňa nevídané. Adam Sandler svojou rolou u mňa stúpol dosť vysoko, úloha Charlieho Finemana bola dosť ťažká, no zvládol ju bezchybne. Téma 11. septembra na pozadí príbehu, voči ktorej mám u amerických filmov už doslova odpor, mi však v tomto prípade vôbec nevadila. Reign Over Me je vo svojej podstate trochu klišé, no je beztak nádherným filmom o priateľstve a pochopení, plný naozaj precítených scén, a občas odľahčený príjemne vtipnými situáciami. Smutná dráma, pohrávajúca sa s divákovými citmi, ktorá v závere však vyčarí nefalšovaný úsmev a pocit spokojnosti. /80%/ ()

MindTuber

Dle zdejších komentářů jsem čekal víc. Možná je to také tím, že už má u mě Adam Sandler jistou nálepku. Tak či onak jde pořád o jeden z jeho nejlepších filmů, co se hereckého výkonu týká. Mnohem zajímavější mi nakonec příšla role Dona Cheadleho, kterého jsem zatím moc hrát neviděl (pominuli ho jako war machine v Avengerech, tak se mi vybavuje například jeho vedlejší role ve filmu Let). Celkově má film spád a na to, že je to drama tak i vtip a určitou jiskru. Takže tomu (Sandlerovi) dejte šanci. Trojka. ()

ardno5

Nadhodnocené drama, které má skvělé herecké výkony a emocionálně vás dostane. Není to film pro každého a ně vždy ba takový film máte náldau.. (3,5*) 69% ()

Lumpus

Film určen jen pro jistou část diváků,určitě se nebude líbit všem a je to tak dobře myslím že herci podávají uctihodné výkony režisér točí tradičním ale vyborným stylem,vše prostě jak má být uhlazené s myšlenkou ale hlavně s duchem opravdového filmu. ()

DANAT

KLOBUK DOLU, nebola by som verila, Adam Sandler ma narok patrit medzi elitu. Teraz sa sklanam pred jeho Charliem... Krasny pribeh, niet co dodat. ()

Mes-siah

Krásny príbeh ,ešte krajšie prevedenie, výborné herecke výkony, krásna režia. Pre mna bol najsilnejší moment, keď chcel Charlie spáchať sebevraždu. Sandler mi dosť pripomínal Boba Dylana, no zahral to bravúrne ()

Quendi

Psychologický snímek, který ve vás nezanechá hlubší zářez. Snaží se toho dosáhnout hlavně příběhem, jenže tyhle věci většinou nesou na bederech herci. Měla jsem nutkavý dojem, že kdyby hlavní postavu hrál někdo jiný, ohromně by to film pozvedlo, přestože Adam Sandler tu předvádí to lepší ze svých schopností. ()

LuNaj

Doporučuju každému, kdo považuje Adama Sandlera za trapáka hrajícího v ještě trapnějších filmech. Tady předvádí úžasný výkon, žádné pitvoření. Film bych zařadil do kategorie hořkých komediálních dramat. Párkrát se zasmějete a to přesně ve chvílích, kdy se to hodí. Žádné nedomyšlené trapné situace. Skvělý film. ()

alpeew

O tom, co to znamená když se řekne, že někoho poznamenala tragedie 11.9.2001 vypráví tento podivohudně působivý film. Příběh Charlieho, který do tohoto osudného dne měl všechno–dobrou práci, spokojené manželství a 3 rozkošné dcery a další den z toho neměl nic, protože jeho rodina cestovala v prvním z letadel. Stává se z něj troska ledva přežívající v moři smutku a bolesti. Jakoby žil zcela mimo reálný svět, vrací se k posledním vyřčeným větám a smíchu svých milovaných dětí a nezdá se, že by mu mohl kdokoli pomoci. Až jednoho dne potká Alana (výborný Don Cheadle), kamaráda ze studií. Jehož život i přes úspěšnost trochu skřípe, a rovněž nemá ani nikoho, kdo by mu pomohl to změnit. V dramatu s netradičním pohledem na osobní tragedii, jakých jsou po r.2001 tisíce, se role zlomeného muže hraje hlavní roli aprosto dokonale Adam Sandler. ()

Exix

Fim který se pravém muže honosit jako jeden z nejlepších filmu o přátelství.Adam Sandler dokazal že neni herec jen průměrných filmu, ale že dokaže ze sebe dostat i takto viníkající herecký výkon. ()

unrocker

Tak tohle je masáž srdečního svalu o přátelství a nádherném vztahu dvou kamarádů. Téma 11.září člověk vycítí až v polovině filmu a vůbec není důležité. Snímek od začátků skrývá tajemství o lidech v něm , která jsou bravurně postupně odkrývána a je to nářez. Do teď jsem si myslel že Adam Sandler umí jenom stupidní komedie, ale tady mě přesvědčil na oskara s hvězdičkou! ()

LukKon

Silný, kvalitne napísaný príbeh (hlavne ten čo sa odvíja medzi Charliem Finemanom a Timplemanovcami), dokonale vystavané postavy, výborná hudba, a Adam Sandler konečne dokázal, že vie hrať. ()

HChinaski

Adam Sandler přesvědčil že umí hrát i vážné role a svůj part zahrál bezchyby. Jde o film, který se asi nejlépe vypořádal s tématem 9/11. Don Cheadle zahrál také skvěle a roztomilou roli si zahrála i Liv Tyler. Doufám že Mike Binder bude v budoucnu točit víc takových filmů. ()

DoubleJo

Prekonalo to vsetky moje ocakavania. Don Cheadle tradicne velmi dobry, ale co predvazda Adam Sandler, tak tomu by predtym malokto uveril.Verim tomu, ze presvecil vela z tych, ktori si o nom mysleli, ze nevie hrat. Mna to dostalo, scena v cakarni asi kazdeho. Krasny pribeh priatelstva, zivotov priamo ovplyvnenych udalostami z 9/11 a plno emocii ale aj vtipov.90% ()

mojo

nevím teda jak vás..ale na mě si nepřišli..Mělo to všechny aspekty srdcervoucna a minimálně 2vlečky emocí..a v tom byl možná ten největší problém..zkrátka jsem je asi v polovině prokouk, což výrazně muselo snížit hodnocení na "pouhé" 3 hvězdy.. ()

kubas369

Silný lidský příběh o velké životní ztrátě. Nikdy bych nečekal že je komediant Sandler schopnej něco takového zahrát v takovém stylu. ()

dundy666

Štvala mě ta hysterka z ordinace a to že nejlepší song filmu byl v poslední scéně a ani jsem ho nedoposlouchal. Ale jinak poměrně dobře zpracované drama o "mentálovi" (?slyším top 200?) Byl to pro mě nezvyk, vidět takhle Sandlera. Nakonec bych mu radši poradil, aby se vrátil do starých dobrých komedíí. ()