Phoenixcq

Nemyslete si, že dávám 5 hvězdiček. Těch dostal tenhle film těsně před závěrečnýma titulkama. V momentě, kdy začala hrát píseň Love, Reign Over Me v podání Pearl Jam, zvedám hodnocení na hvězdiček 6!!! Ne tenhle film není dokonalý ve všech směrech, ale je dokonalý ve své upřímnosti. V jedné chvíli mi doslova vyhrkly slzy do očí. Musím přiznat, že jsem se celkem bál na tenhle film podívat, čekal jsem celkem nudný rodinný film. Tohle jsem opravdu nečekal... Skvost mezi filmy!!! ()

Kvico

film o sile priateľstva a snahe pomáhať si navzájom v podaní Dona Cheadla a Adama Sendlera ktorí tiahnu celý tento (do značnej miery komorný) film vlastnými silami a darí sa im to nad očakávania. výkon môjho obľúbenca Dona, s jeho nesmiernou charizmou v každom zábere bez väčšieho snaženia, ma neprekvapil no to, že Sendlera budem v tejto snímke považovať za toho (hoci o chlp) lepšieho som nečakal ani vo sne. 11. september poňatý z pre mňa doteraz (bez zhliadnutia United 93) z najlepšieho a emocionálne najsilnejšieho uhla. ()

KBelick

Sandler? SANDLER!! Skvělý Cheadle asi nikoho nepřekvapí.. Emocionální pecka, která nenudí a mnohokrát i od srdce rozesměje. 90% ()

p.paja11

Na tento film jsem se velice těšil, už pro jeho 85%, ale zhruba po 30 minutách jsem si říkal že nic zvláštního, čím by vás zaujal tam nenajdete, ale jak děj plynul a emoce se draly na povrch začalo mi skutečně docházet jak je tento film silně emotivní... až postupem času ( 1 den ) jsem zjistil že tento film nemůžu dostat z hlavy, a je tomu tak.. velice podařený a reálný film,,,, kterému dávám 75%.... Adam Standler hrál výborně a jak už někteří v těchto komentářích uvedli scéna kdy vypráví o své rodině je na tolik strhující že oko diváka nezůstane suché...: ()

koya

Kdykoli jsem v minulosti zaslech nebo zahlíd v titulkách jméno Adam Sandler, otáčel jsem stránku v programech či zmateně hledal tlačítko DELETE. Avšak jednou do té řeky musíš vkročit. Přemluvili mne dobré recenze a sympaťák D. Cheadle. A neudělal jsem chybu!!! Nevim, zda to nazvat přímo hereckým koncertem, ale výkony obou herců byly opravdu vynikající. Obvzláště Sandler mě vskutku překvapil. Nikdy bych do něj po těch trapárnách a usmolenejch bezcharakterech neřekl, že dokáže i Hrát (schválně s velkym H ; ) Příběh jednoho ztraceného a druhého ztrácejícího se, kdy si vlastně pomáhají navzájem. Cesta dvou starých kamarádů, hledající ztracenou cestu samy k sobě i k životu. Úsměvný i smutný, takový je film Volání o pomoc. A co slzy ??? U tohodle snímku se neni za co stydět ; ) ()

Fanfán

Nikdy bych se nechtěl dostat do Charlieho pozice... Citlivý film, který si myslím neurazí... vrcholná scéna, kdy se Charlie Alanovy svěřuje se svou ztrátou je díky Sandlerovy opravdu dojemná a mladého právníka s jeho fotkama chcete přetrhnout vejpůl. Moc rád se na film znova podívám za několik let, až budu mít děti, protože se mě to dotkne mnohem víc, než dnes. Pak přidám pátou hvězdičku ()

sin34

Film o ztrate a vztahu mezi dvema prateli. Stane se nehoda(ze slo prave o 11.zari, nehraje pro dej velkou roli), pri niz zemre cela rodina jednoho z hrdinu a jeho byvaly kamarad se mu snazi v jeho stavu pomoci. Zaroven, aniz by si to uvedomoval, pomahava vlastne sam sobe. Velmi me prekvapil Adam Sandler, ktery svou roli zahral naprosto brilantne a uveritelne.23/25 ()

Kathane

Adam Sandler je můj oblíbený herec, ale jinak než v komedidích ho neznám. Uvažovala jsem jestli ten film bude stát za to, prostě jsem se bála, že tam nebude pasovat, ale poté, co jsem shlédla film, tak jsem s udivem koukala, jak něco takového může záhrat. Don Cheadle dokázal pochopit, proč je najdenou jeho kamarád z vysoké tak jiný. Pomáhal mu od začátku až do konce, a povedlo se...Tímto poznáme, jak silné přátelství může existovat...5* ()

1lomeno3

You got each other and l'm the one who's gotta see her and the girls all the time. Everywhere l go. l even see the dog. That's how fucked up l still am. l look at a German shepherd, l see our goddamn poodle. ()

josmart

Film o přátelství a vztazích, nad kterým se vznáší v pozadí přízrak dávné tragédie. Cheadlův zubař zabředlý do stereotypů, které ho dusí, je fantastický. Asi si přidám nového herce do oblíbených. A Adam Sandler? Vážné role mu opravdu sedí, škoda, že tohle je spíše výjimka. I když na druhou stranu, Zoohanů je taky třeba, kdo by nás chránil před terorismem? ()

Matt2626

Aktuálnych 86% hovorí za všetko aj keď odo mňa by film dostal snáď 100. Herecký výkon A.Sendlera ktorý je skôr komik bol fakt fantastický. Cítite z toho všetko, smútok bolesť beznádej...dráma ako sa patrí. ()

kolby

Pearl Jam bol pre mna doteraz symbolom "mladickej revolty" spojenej so superhitom Jeremy. Odteraz vzdy ked budem pocut Eddieho hlas spomeniem si na tento klenot. Adam Sandler bol obycajny šašo, ktory ma vedel akurat tak vytacat. Odteraz budem zvedavy na kazdy jeho filmik bez ohladu na zaner alebo kvalitu. Don Cheadle bol, je a vzdy bude zarukou tej najvyssej kvality. M.Binder je pan reziser. Pointa, emocie, herci, rezia, kamera, soundtrack - 6 hviezd (120%). ...a zmena v sukromnom rebriku najoblubenejsich filmov....a vobec ma nestve, ze pocas prvej polhodiny som asi 3 x dostal chut to vypnut. ()

plooter

Patrně nejlepší filmové drama vztahující se k 11. září. Adam Sandler je známý spíše jako komik, tady předvedl, že umí hrát i vážné věci a získal si mé sympatie. Neuvěřitelně silný citový příběh o přátelství, lásce a bolesti. Moc krásný film. ()

Hane

Musím dát 5 hvězdiček. Pěkný, dojemně nenásilný snímek. Nenutí diváka si poplakat. Tenhle film je právě o tom, jak si to kdo "přebere"... Tak se mají točit filmy. A Adam Sandler doslova exceluje a ostatní herci mu hezky sekundují. Všem jsem všechno uvěřil! ()

Naby

Urcite zajimavy film, ktery Vas donuti premyslet. Trosku mi to pripominalo typ filmu co toci Clint Eastwood, ale bylo to vice filmovejsi a o trosku mene z realneho zivota. Scenka kdy ujeta pacientka bali doktora byla super ;-). ()

Gesicht

Přiznám se, že jsem měl z tématu trochu strach, ale tvůrci si s tím poradili na výbornou. Film výborně mixuje těžké momenty s těmi decentně odlehčenými tak, aby divák nepropadl totální skepsi, ale při tom ho postavy pořád ještě vzaly u srdce. K tomu si přidejte tradičně skvěle hrající vedlejší role a netradičně skvěle hrajícího Adama Sandlera. Na komorní film je navíc skvělá i kamera a hudební složka také nezůstane pozadu. Díky tomu všemu odpustíte příběhu i těch pár nezbytných klišé. ()

DoDo93

Dokonalé, ohromující, nenásilné, jemné, pestré. Nejlepší film od Mike Binder a Nejlepší film ohledně tragédie 11. září 2001 ()

SONYAGENT

Velmi silný příběh o přátelství, neutichající touze o nápravu, o touze překonat vše pro pocit, že Vás někdo potřebuje. Tímhle filmem mi Cheadle přirostl k srdci ještě víc, než filmem Crash.. Sandler to dokázal již mnohem dříve! ()