michalkop

Včera jsem viděl Taxi 4 po dlouhé době. V televizi a s českým dabingem. Musím říct, že mi ten film na podruhé připadal daleko lepší než na poprvé, v originálním znění. Nasmál jsem se u něj dost, tak proto zvedám hodnocení ze tří na čtyři hvězdičky. On člověk s trochou té šílenosti a nadsázky musí počítat. ()

gizi

Pro mě jsou všechny 4 díly Taxi výbornou zábavou a odreagovačkou. Zde se mi zdá začátek až trochu moc divoký, ale po chvíli se s filmem sžívám a zase se skvěle bavím. 16.7.11 dávám 85%. ()

Mr.Lordi

Čtvrtý film. Chutný asi jako strava v nemocnici. Ze začátku sviští, pak jako by dostal astmatický záchvat a plouží se. Málo honiček, málo akce, málo vtipu. Tohle znovu vidět nemusím, takže DVD jde ve filmotéce do sekce "shlédnuto a archivováno". Škoda, potenciál to mělo, ale byl nevyužit. 45% ()

mcamino

Hodně slibnej začátek, kdyby takhle film pokračoval až do konce, neváhal bych dát 5*, bohužel to tak nebylo a film se neskutečně táhl. Konec už byl přeci jen lepší. Vidím to na takový lepší 3*. ()

soukyd33

Závěrečný song je super, každý ho pozná. 👍🙂 Soundtrack TOP 👍. Jak již bylo zmíněno. Kromě první akce hned na začátku je už všechno k ničemu. Už jenom to, že vyměnili model taxíku je problém. Držím se pravidla třikrát a dost. Tento díl už neměl vzniknout. Všechno se točí kolem dětí, a to je právě problém. Poslední závratná jízda byla právě na začátku tohoto filmu. Policejní velitel je tu opět jako jediný vtipný, ale ten to sám neutáhne. Konec. Poznámka: O tom zázračném autě už to vůbec není. 👎 Poznámka: Byl natočen ještě film Taxi 5, ale to už je úplný průšvih! 🙄👎 Nedoporučuji. Hvězdiček 2 ()

the_weaver

OK, když se francouzské vtípky z policajtů dovedou do extrému, může to fungovat. Zvlášť s nafetovaným Giberem. A když se k tomu přidá zápletka s důmyslným útěkem z marseilleského komisariátu či dvojitou agentkou Petrou, tak se na to opravdu dá koukat. Ačkoliv pro méně náročné diváky, ale zábava to už alespoň je. ()

cane991

Celá táto séria má klesajúcu tendenciu.Dúfam,že natočia aj 5.diel nech môžem kliknúť na hodnotenie odpad. ()

bax

Tak táto séria sa šialenou rýchlosťou ženie do záhuby. Len dúfam, že nebude mať piate pokračovanie. Vtip sa stráca od série k sérii. Okrem prvej jazdy (ktorá je už ako tradične skvelá a aj za ňu tie 2*) sa tu neobjavila žiadna zaujímavejšia naháňačka. Škoda času. ()