Epizody(19)

Tento seriál od tvůrčího tandemu komediálních králů Davida Craneho (Přátelé) a Jeffreyho Klarika (Jsem do tebe blázen), začíná zajímavou zápletkou. Příliš horlivý romantik uspořádá přísně utajenou párty pro svou snoubenku: je to setkání spolužáků po dvaceti letech. A ačkoliv se párty promění v katastrofu, život osmi zúčastněných je od toho dne spjat pevnými pouty. Když se někdejší spolužáci znovu setkají, uvědomí si, jací jsou v dospělosti ti, které znali jako děti. Dávné city se znovu rozhoří a všichni zjišťují, že jejich životy pokračují a protínají se na nových křižovatkách. Stará vztahy jsou objeveny a nové se tvoří - a od oné noci už nic nebude jako dřív. (oficiální text distributora)

sskrblik

Tak tenhle seriál mě docela mile překvapil, zasměju se u něj a přípomíná zdánlivě Přátelé. Bylo natočeno velmi málo dílů, což je velká škoda, protože už se nedozvím nic dalšího o jejich osudech ve chvíli, kdy jsem si je začal oblibovat. Na seriálu se podílel David Crane coby spoluautor Přátel, takže už díky tomuto člověku mi to za shlédnutí stojí.. ()

Ichabod

Tak pokud jsem si po třetí stáhl celou sezónu (a viděl ji tedy asi 5x během pěti let) a sjel ji na dva zátahy, tak to už něco znamená. Dávám plný počet, humor je prostě lepší a každý díl akčnější jak Přátelé a má ještě víc postav a ...Žádná postava mne nenudí (v přátelích byla Phoebe prostě navíc), ale tady je asi deset postav a jsou výborný a neokoukaný ! Prostě super dávkovaný humor a další seriál co neměl skončit, nebo ne dřív než po pěti sezónách. Lepší jak Přátelé i spin off Joey. Celkově ale stejně je David Crane borec, protože v těch nevulgárních sitcomech je fakt král. ()

kery-

Tohohle seriálu je vážně škoda, myslim že po přátelích je to to nejlepší co mohli na tohle téma udělat.. ()

divak84

bohužel, těšil jsem se ale nemá to čím ohromit, čím překvapit. vtip tam je ale takový ten jednoduchý až žadonící o pozornost ()

Zombi

Celkem slušnej sitcom, kterej mě ze začátku moc nepřesvědčil, ale další díly nabírají na obrátkách a postupně se to zlepšuje. ()

Gulde

Docela zábavný sitcom, který neurazí, ale myslím, že zároveň ani nějak výrazně nezaujme. Mohu ale hodnotit pouze verzi s českým dabingem, originální znění jsem neviděl (neslyšel). Seriálu by možná neuškodilo, kdyby se zaměřil na užší skupinu z oněch "spolužáků", takhle je děj příliš roztahaný, a vlastně se toho do jedné epizody ani příliš nevejde. ()

Jeremiah

Ufff, pomalu si začínám myslet, že se ze mne stává seriálový závislák. Néé, není to tak, pouze si prostřednictvím filmového a TV plátna přibližuji život, který mě jinak utíká mezi prsty. Líbí se mi vzájemně propletené a přece tak lidské příběhy, a proto i zde dávám velmi hezké hodnocení - 4. ()

Olík

Setkání bývalých spolužáků po dvaceti letech vyvolá staré vzpomínky, zprovozní roky mrtvé vztahy, obnoví stará přátelství, ale hlavně zkříží lidské osudy, které se spousty let míjeli a možná ani nedoufali, že se opět protnou. Další z řady seriálů, u kterých si alespoň já říkám „proč tento sit-com nedostal větší šanci?“ - vždyť už jen dvojice tvůrců David Crane a Jeffrey Klarik je zárukou kvalitní zábavy. ()

teddinka1

Chvílemi jsou tam opravdu velmi vtipné scénky, jindy zas vůbec. Celkový dojem je takový, že se na to ráda podívám, když je volná hodina ve škole ;-) ()

Margerie

Bohužel jsem sehnala pouze dabovanou verzi, která je naprosto příšerná, ale i tak jsem se slušně bavila. Nápad je to zajímavý, ačkoliv samozřejmě všechno už tu někdy nějak bylo. Líbilo se mi herecké obsazení a milé fórky, které si vystačí bez kopy vulgarismů, sexismů a puberťáckých narážek. ()

ab.dul

Seriál mě oslovil hned od začátku, děj zajímavý, herci příjemní, situace zábavné. Nechci tyto seriály srovnávat s Přáteli, ale nedá se to...nemá takovou jiskru, ale stejně se na tento seriál klidně podívám znovu. ()

MeatFly_cz

Naprostá bomba mezi seriály, naprosto skvělé postavy, které si prostě musíte oblíbit a parádní hlášky. To, že nakonec nevznikla další řada, je jedno z největších zklamání. ()

Muzaffer

Velká škoda, že tenhle seriál nedostal ještě šanci. Možná doplatil na svůj pomalejší rozjezd. První díly nejsou nic moc. Až teprv někdy okolo 10. dílu to dostane ty správný grády - více prostoru dostanou zajímavější charaktery jako Richie, Lena, Kat, Duncan, ty méně zajímavé ustoupějí do pozadí a seriál se stává jasnou pětihvězdičkovou záležitostí... ()

Mr.Shock

Asi to není pro každého... Typický seriál jako Friends to není a pravděpodobně nebude mít nikdy takovou fanouškovskou základnu (natáčení bylo přerušeno po první řadě), nicméně já se u toho bavím kapitálně... pro mě se jedná o seriál srovnatelný kvalitativně s Friends nebo HIMYM. ()

LordMalak

V podstatě (zatím) nic moc. Jasně dané postavy v situacích, které mají být vtipné, ale moc nejsou (opět, zatím). Ale není to úplná blbost, takže ze zvědavosti budu sledovat dál. Update: Na Přátele to u mě jednoduše nemá, byť jsou mi postavy celkem sympatické. A občas mi některé vtípky připadají lehce trapné. Snaha byla, ale více než 3* nedám. ()