Scarlett Johansson hraje Annie, čerstvou absolventku bez představy o budoucí kariéře, která vezme práci chůvy v bohaté rodině z New Yorku. Její školní znalosti z oboru antropologie překvapivě brzy najdou praktické uplatnění a Annie se pouští do studia nepochopitelných zvyků rodiny z lepších kruhů, které si v ničem nezadají s rituály domorodců z Afriky nebo Amazonie. Annie dostává pokojík přímo v obrovském bytě svých zaměstnavatelů a získává unikátní příležitost k pozorování. Předměty jejího zkoumání jsou nafoukaní pan a paní X (Paul Giamatti a Laura Linney) a jejich rozmazlený spratek. Výjimkou bude možná pohledný mladík (Chris Evans), kterého Annie potkává ve výtahu. (oficiální text distributora)

Lennnnna

Mám jen jediné: Vážně nechápu proč to Scarlett vzala! Jen co jsem se přehoupla přes počáteční averzi a začala jí mít skutečně ráda, ona potvora vezme roli v takový špatnosti, no tfuj! ()

maverick10

Sympaticky film, ktery je ovsem jako sama spolecenska vrstva, ve ktere se nanny pohybovala, svazan jistymi pravidly, ktere bohuzel brani filmu v rozletu. Odbourat tyto pravidla by znamenalo odvratit se od zabehlych filmovych scenaru, coz je alespon zatim jeste zaruka jakehos takehos uspechu a bez rizika.Nicmene divaka uz to neoslni. No jednoduse receno, takovych filmu tu bylo a bude jeste dost. ()

Petrasuvicka

Ze začátku se to tváří jako jedna z romantických komedií bez pointy a zápletky, ale nakonec se z toho vyklubal psychologický náhled na život zbohatlých snobů v Horní východní, na vlastní život, hledání sebe sama a o tom, že na první pohled není nic takové, jak se zdá ()

Martin741

Nanny Diaries je prijemny, oddychovy film od rezisera Shari Springer Bermana /jeho Muj svet z roku 2003 som este stale nevidel/. Filmu vladne hlavne nadherna Scarlett Johansson /Home Alone 3, Divka s perlou, Pisen Lasky Samotarky/, ktora sa sama pustila do filmu pricom jej asi ucaroval scenar, neviem, ale uz mi na tom vobec nezalezi. Scarlett sa predstavila v roli cerstvo vystudovanej chuvy, ktora sa pusta do studia nepochopitelnych a casto aj tajomnych zvykov istej bohatej rodiny. Samotna Scarlett je nadherna a sama dodava filmu grady, snimok ma dobre tempo, takze nuda nehrozi. Okrem Scarlett tu hra aj Laura Linney /V Moci dabla, Laska Nebeska/, ktora to so Scarlett pekne taha a jedna druhu vhodne doplna. Objavil sa tu aj Paul Giamatti /Agent v Sukni, Sejmi je vsechny/, ktory neprehraval a hoci ide len o priemerneho herca, ani nejako ekstra nevadil. Britska kraska menom Georgina Chapman je dalsim prijemnym osviezenim filmu, a dobre sa na nu pozeralo - teda hlavne na jej kozy. Ako posledneho spomeniem aj Chrisa Evansa /Cellular, Street Kings/, ktory si ako vzdy zahral sympataka a nevadil. Reziser Shari Springer Berman natocil sympaticky film, ktoremu absentuje vyraznejsi pribeh a strhujuca dejova linia. Nanny Diaries je skor len sled volnych scenok, ktore na seba nadvazuju- ja som od prirodzenia tolerantny, takze mi to nevadi. A pacil sa mi aj ten fakt, ze tych lepsich scenok je ovela viac nez tych priemernych. Dialogy su vybrusene a na urovni. Dobra a sympaticka oddychovka, ktoru odporucam. 76 % ()

dezorz

Kolkokrat som cital, ze Hollywood je strasiak, filmovy diabol, ktory pohlti vsetko nestadardne, mensinove a nanuti nam globalnu vacsinu. Pravda, ale jedno hollywoodu ide dobre, aj v tych 1000 a jeden krat ohranych schemach dokaze stale podat ten spravny a jediny moralny kodex krestanskeho desatora. Miluj blizneho svojho, ved kazdy je v podstate dobry clovek a ako sa patri, na konci filmu sa vsetci polepsia. Zidmi vlastneni hollywood vlastne siri krestanske posolstvo do celeho, aj nekrestanskeho sveta a vsetci mu to zeru. A ze vraj diabol. ()

Petoss1

Dvojková záležitosť ako vyšitá. Začiatok to malo dobre rozbehnutý, ale potom sa film len uberal a komédia sa menila niekedy na drámu niekedy na romantiku a bez komediálneho ducha to bolo v niektorých momentoch aj celkom nudné.45% ()

4daPeace

Verdikt: Podivný úvod alá Marry Poppins mě připravil na nejhorší a hrát tam taková Anne Hathaway, tak to asi vypínám. Ale hraje tam Scarlett Johansson a jakmile zmizel z dohledu létající deštník, začala celkem příjemná podívaná, zejména díky již zmíněné Scarlett a také úžasné Alicii Keys, jejíž mluvené slovo mne doslova uhranulo. I na malém prostoru daném scénařem předvedla profesionální herecký výkon a nejen, že by si taková Beyoncé či jiné výborné zpěvačky/rádoby-herečky (RIP Aaliyah) mohly brát z její přirozenosti lekce, ale ve scénách kdy je na place se Scarlett, tak ji podle mého dokonce lehounce zasťinuje. A to je co říct. PeS: Vydržte do titulků, během nich vyhrává skvělá píseň Laury Izibor - Shine. ()

carly

páčilo sa mi prerozprávanie príbehu formou antropologického pozorovania. bol to veľmi milý a zaujímavý príbeh - aj zabavil aj chytil za srdce. a ešte tam bola aj štipka romantiky. v podstate to bol príbeh o vzťahoch a o hľadaní seba samého - čo platilo pre Annie rovnako ako pre pani X. skvelé bolo aj obsadenie a to hlavne Scarlett Johansson a Laury Linney. a tiež tých niekoľko milých odkazov na Mary Poppins :) ()

Juto

Komédia má niekoľko inšpirovaných momentov a skutočný vkus pre satiru, a celkovo vás film nenechá chladným. 7/10 ()

c.tucker

Standard trochu podprůměrné romantické komedie. Ze začátku mi trochu vadilo to zastavování a vysvětlová, ale to se během vypravování ztratilo. Scarlett mi byla trochu protivná, ale také to časem zmyzelo. Jediným přínosem pro film byl senzační Paul Giamatti, který se ve filmu ohřál všehovšudy tak na 9 minut, ale i to stálo za to. ()

vesper001

Byla jedna chůvička v naší ulici, měla ráda chlapečka s plnou prkenicí. Můj milý deníčku, na opakování tohohle filmečku by nestačilo ani kilo perníčku. Mimořádně umělecká interpretace reality, v níž si dva blbí majitelé nesnesitelného haranta, se kterým si neví rady, pořídí úplně blbou chůvu. Už Scarlettin přeliv by měl člověka varovat, že tohle nebude žádná jízda, ale cesta tmou a kluzkým bahnem kanálového podprůměru. U takových pitomostí je nejlepší přestat koukat na televizi a nechat ji, ať se chvíli dívá ona na vás. A vy můžete dělat něco užitečnějšího. Tedy úplně cokoli. ()

kocik1

Nuda se z Brna přestěhovala do New Yorku a na křídlech moralizování vykouzlila cosi, co u žehlení neurazí. ()

hans500

Není to skvělý film, ani není ničím moc netradiční, nicméně je mnohem lepší než mnoho jiných romantických komedií (ač není pořádně ani romantický ani komedie). Obsazení výborně. Lepší 3,5*. ()

farmnf

Šílená americká blbost. ALE: Sledovat Scarlett 106 min je velice příjemné. Dále tento film poukazuje (byť komediálně) na hamburgerovou debilní americkou společnost, která si nedovede sama vychovat své spratky a chce vychovávat celý svět. Americké kundomatky dělají celý den hovno, však v truhle tolik peněz, že najímají chůvy. Pak taková kráva vychová zase jen dementního namyšleného blba, chovajícího se asociálně s představou, že 4. červenec je celosvětový svátek. Chvílemi jsem se bavil a chvílemi mi bylo na zvracení. ()

PeterNet

Většinu filmu jsem se koukal na snad dvě nejdokonalejší ženy světa (Aliciu Keys - ta je dokonalá svou krásou a zpěvem a Scarlett Johansson - krása a herecký um). Takový průměr, nemastné, neslané, no ale ten konce mě sakra nějak dojal. TROCHU SPOILER: Dokonce až k slzám, bylo mi toho kluka fakt líto, takhle by děti žít neměly... ()

VasaX

Romantický? Trochu ano. Rodinný? No, dejme tomu. Komedie? Ale jděte! Klišovitá otřepaná břečka roztáhlá do hodiny a čtyřiceti minut. Nevím co o Nanny Diaries napsat co zde již Renton ve smém komentáři, pod který bych se klidně podepsal, nenapsal. ()

Mihail123

Zábavné to rozhodne nebolo ale zato predvídateľné až moc. Scarlett bola až moc nudná, rodinka až moc nepodarená. Ešte k tomu ten malý chlapec, ktorý ma otravoval celý film. Moralizovaný koniec je až moc trapný a nudný aby mohol u diváka vyvolať nejaké emócie. Ako komédia to rozhodne nepôsobý a ako romantický film je to až moc nudné a gýčovité. Alicia Keys Scarlett totálne prevalcovala. ()