Berlín zasiahla nevídaná vlna horúčav. Tristo kilometrov juhozápadne zničí úrodu na poli krupobitie a na vrchole stromu objavia mŕtvolu roľníka. Pre miestnu políciu je jeho smrť veľkým otáznikom, no nie pre meteorológa Mathhiasa Koeberlina, pretože tento fenomén videl už niekoľkokrát v USA. Je možné, aby sa tornádo vytvorilo aj na území Nemecka? (oficiální text distributora)

T600 odpad!

Jestli ta ženská byla slepá tak já sem císřovna. Bože co sem si myslela? Druhou část sem nedala. To budu raději tlouct hlavou o zeď než skouknout další "americkou", levnou, debilní, trapnou a já nevím jakou ještě kravinu, která má popsat obrovskou katastrofu a naprosto neúspěšně se snaží napodobit většinou už tak dost strašné Americké ptákoviny. Bože to byla ale debilita!! ()

Sengee odpad!

Béčkám se obvykle vyhýbám, jenže miluju tornáda, takže jsem se musela kouknout...Seberte jim někdo kameru a už jim ji nikdy nepůjčujte! ()

FendtCZ

Dost mě u tohoto filmu překvapilo zpracování těch tornád. Působí to na mě opravdu realističně a celkově je to prostě velmi pěkně vymodelované . Příběh filmu byl také zajímavý. Mě osobně se film velmi líbil. ()

Batemen

Tak tohle je fakt síla, do katastrofiských filmů by se němci fakt pouštět neměli. Nazývat to velkofilmem může akorát TV Nova, kdyby to o polovičku zkrátili, tak by se to dalo vydržet.(měl tam bejt Semir :-), ten by to vyřešil do hodiny) Hvězdičku dávám jen kvůli tomu, že jsou i horší bláboly. ()

FireFox

Chtěla jsem dát "odpad!", ale když to má v závorce "TV film", tak budu shovívavá. Ale i v TV se na to dá koukat jen pokud všechny kanály vysílaj Ordinace , nebo Vékávéčka... ()

NikoKovac odpad!

Katastrofické filmy mají většinou stejný scénář v tom, že nějakej chlápek, co vystudoval meteorologické jevy v zahraničí, se vrátí a náhodou kdesi na monitoru najde hrozící nebezpečí. Nikdo mu nejdřív nevěří, ale jak to nastane, tak ho všichni prosí o pomoc. Tornádo/hurikán/tsunami/zemětřesení/sopka/godzila (dosaďte dle libosti) pak zničí všechny známé památky ve městě, ale nakonec to v poslední chvíli ustane, všichni hlavní přežijí a konec. To i Titanic je katastrofičtější než tyhle slátaniny. Možná by stálo za to natáčet katastrofické filmy jen podle skutečných událostí a nevymýšlet si obrovská tornáda v Německu, velkýho dinosaura v USA nebo sopečné činnosti bůhví kde na světě. Pak to totiž vždycky bude končit hodnocením "odpad!". ()