Hlavní podezřelý: Kruh přátel (TV film)

Prime Suspect 4: Inner Circles

Hlavný podozrivý

Drama / Thriller / Krimi

Velká Británie / USA, 1995, 102 min

Slabší kousek celé série. Od počátku jsou postavy a jejich charaktery jednoznačně rozdělené na "hodné" a "zlé", aniž by v pohledu na ně došlo k podstatným změnám. Jakkoliv se pak samotný příběh vydává po neprozkoumaných a někdy nečekaných stezkách, nic to nemění na tomto daném základním vzorci, coř celou věc dělá šedou a méně zajímavou.(17.11.2012)

Na Hlavního podezřelého se dívám postupně, teď jsem se dostala ke Kruhu přátel a musím bohužel konstatovat, že je to nejslabší díl série. U prvního dílu jsem skákala nadšením, které s dalšími díly postupně sláblo, no a u tohoto jen doufám, že kvalita půjde zase nahoru. Helen Mirren je skvělá jako vždy, ale příběh nebyl takový, aby mě zaujal a vtáhl do děje.(26.3.2014)

• larelay

Zatial uplne najslabsi diel celej serie. Obrovske sklamanie. Nezchranila to ani Helen. (Videne 22.3.2010)(22.3.2010)