Kráska a zvíře: Kráska v kouzelném světě

Belle's Magical World

Animovaný / Fantasy

USA, 1998, 70 min

Cullen Blaine

Harvey Cohen
  • Frantisek.Fu

to samé jako kouzelné vánoce /15%(18.4.2018)

• Lilloos

Nevrlý sobecký agresor, který nesnáší všechno hezké (zvířata, květiny, oslavy, Vánoce),na zámku týrá bojácné služebnictvo a svou budoucí ženu. A to ve 4 v zásadě totožných moralizujících minipohádkách o přátelství, lásce a důvěře, ve kterých stačí říct "sorry" a všechno je zas "ok".(18.1.2014)

• kajas

Hodně zbytečná a dost infantilní snaha o odvyprávění dalších příhod Belly, Zvířete a obyvatel začarovaného zámku.(15.9.2014)

• blondboss

Tento snímok už fakt nemal nič spoločné s pôvodnou Disneyho rozprávkou. Na čo sa točia tieto zlátaniny, keď už v tej úvodnej časti sa vie, ako všetko dopadne a tieto takzvané pokračovania už naozaj neprinášajú nič nové a dokonca ani len posun v animačnej a vizuálnej úrovni. Podpriemerný animovaný snímok, aj napriek tomu, že to malo peknú atmosféru. 40 %(2.10.2018)

• Streeper

Já nechápu proč se u tak skvělých pohádek dělá vždy pokračování. Ano, je pravda, že někdy pokračování vyšlo, ale tohle k tomu rozhodně nepatří, nemá to nic zajímavého, příběh vůbec negraduje a chybí tomu to magické kouzlo, který měl první původní film.(26.2.2016)

• - Snímek se měl původně jmenovat The Perfect Word, Fifi's Folly and The Broken Wing. (Terva)