Reklama

Reklama

Než spolu mohli Belle a její milý začít "žít šťastně až do smrti", hodně se toho přihodilo! Nechte se unést zábavným dobrodružstvím jedné z Disneyho nejvtipnějších princezen a všech jejích začarovaných přátel. Jejich příběhy pokračují ve skvělém třetím pokračování - Kráska v kouzelném světě - které vychází z oskarového veledíla Kráska a zvíře (v roce 1991 získalo Oskara za nejlepší skladbu a nejlepší hudbu a nominaci na Oskara pro nejlepší snímek roku) z dílny Walta Disneyho. Vydejte se s Belle, jejím milým a jejich mnoha kamarády na cestu, na které se naučí, že láska, společné úsilí, odpuštění a přátelství mohou proměnit strašidelný zámek v palác, který je skutečně hodný krásné princezny. Vychutnejte si jedinečné bonusy, potkejte známé postavičky a poslechněte si oblíbené písničky v napínavém příběhu, který dokáže, že pravý poklad si nosí každý sám v sobě! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (8)

blondboss 

všechny recenze uživatele

Tento snímok už fakt nemal nič spoločné s pôvodnou Disneyho rozprávkou. Na čo sa točia tieto zlátaniny, keď už v tej úvodnej časti sa vie, ako všetko dopadne a tieto takzvané pokračovania už naozaj neprinášajú nič nové a dokonca ani len posun v animačnej a vizuálnej úrovni. Podpriemerný animovaný snímok, aj napriek tomu, že to malo peknú atmosféru. 40 % ()

majo25 

všechny recenze uživatele

Poviedková nadstavba klasického príbehu, ktorého jednotlivé príbehy so sebou príliš nesúvisia a pripomínajú tak skôr epizódy nejakého seriálu. Väčší priestor dostávajú ukecané postavičky zariadení hradu. Občas úsmevné, občas chaoticko-neurotické. Krásnu disneyovskú animáciu si to však z pôvodneho filmu ponechalo a pozerať sa na to určite dá. ()

Reklama

Streeper 

všechny recenze uživatele

Já nechápu proč se u tak skvělých pohádek dělá vždy pokračování. Ano, je pravda, že někdy pokračování vyšlo, ale tohle k tomu rozhodně nepatří, nemá to nic zajímavého, příběh vůbec negraduje a chybí tomu to magické kouzlo, který měl první původní film. ()

Lilloos 

všechny recenze uživatele

Nevrlý sobecký agresor, který nesnáší všechno hezké (zvířata, květiny, oslavy, Vánoce),na zámku týrá bojácné služebnictvo a svou budoucí ženu. A to ve 4 v zásadě totožných moralizujících minipohádkách o přátelství, lásce a důvěře, ve kterých stačí říct "sorry" a všechno je zas "ok". ()

kajas 

všechny recenze uživatele

Hodně zbytečná a dost infantilní snaha o odvyprávění dalších příhod Belly, Zvířete a obyvatel začarovaného zámku. ()

Zajímavosti (1)

  • Snímek se měl původně jmenovat The Perfect Word, Fifi's Folly and The Broken Wing. (Terva)

Reklama

Reklama