Kráska a zvíře: Kráska v kouzelném světě

Belle's Magical World

Animovaný / Fantasy

USA, 1998, 70 min

Cullen Blaine

Harvey Cohen
  • kajas

Hodně zbytečná a dost infantilní snaha o odvyprávění dalších příhod Belly, Zvířete a obyvatel začarovaného zámku.(15.9.2014)

• Streeper

Já nechápu proč se u tak skvělých pohádek dělá vždy pokračování. Ano, je pravda, že někdy pokračování vyšlo, ale tohle k tomu rozhodně nepatří, nemá to nic zajímavého, příběh vůbec negraduje a chybí tomu to magické kouzlo, který měl první původní film.(26.2.2016)

Dobrodružství chytrého děvčete Belle,které se ocitne v zámeckém sídle prince proměněného v nestvůru...Za pomoci kouzelného zámeckého osazenstva se Belle naučí jednu podstatnou věc,,,,,a to,že láska vychází zevnitř...Závěr : Slušně ztvárněná Disneyovka,bez nějakých " kýčů " ****(30.12.2011)

• Lilloos

Nevrlý sobecký agresor, který nesnáší všechno hezké (zvířata, květiny, oslavy, Vánoce),na zámku týrá bojácné služebnictvo a svou budoucí ženu. A to ve 4 v zásadě totožných moralizujících minipohádkách o přátelství, lásce a důvěře, ve kterých stačí říct "sorry" a všechno je zas "ok".(18.1.2014)

• - Snímek se měl původně jmenovat The Perfect Word, Fifi's Folly and The Broken Wing. (Terva)